Виробник Shimge, в магазині AquastoryВідцентровий насос SHIMGE CPM 130
2132 ₴
Відцентровий насос SHIMGE CPM 146
2531 ₴
Відцентровий насос SHIMGE CPM 158
2890 ₴
Вихровий насос SHIMGE PW125
2475 ₴
Вихровий насос SHIMGE PW250
2676 ₴
Вихровий насос SHIMGE PW370
2749 ₴
Вихровий насос SHIMGE PW370Z
3035 ₴
Показано від 1 до 16 з 122 (всього сторінок: 8)

О компании SHIMGE

    Компанія SHIMGE заснована в 1984 році в промисловому регіоні Даксі, місті Веньлін, провінції Чжецзян. Компанія є лідером серед виробників, що спеціалізуються в області виробництва насосів і контролюючого їх обладнання. В останні три десятиліття компанією приділялася велика увага технічним дослідженням, впровадження новітніх технологій та маркетингу насосного обладнання, що дозволило їй зайняти лідируючу позицію на ринку насосного обладнання в Китаї, а також увійти до переліку відомих світових виробників.

    В даний момент компанія має п'ять бізнес-підрозділів (в тому числі підрозділи з виробництва заглибних насосів, поверхневих насосів; свердловинних насосів, насосів із застосуванням нержавіючої сталі), шість виробничих баз і десять дочірніх компаній. 31 грудня 2010 року компанія SHIMGE була успішно зареєстрований на фондовій біржі Шеньчженя.

    Будучи Hi-tech підприємством, компанія зібрала у себе багато талановитих фахівців в галузі технічних інновацій, галузях досліджень і розробок, а також налагодила технічне співробітництво з багатьма науково-дослідними установами, коледжами та університетами, які мають видатні досягнення в галузі водного господарства, такими як університет Цзянсу, Китайський Аграрний університет, Уханьський університет, Чжецзянський університет і т. д.

    У 2010 році компанія була обрана в якості однієї з перших серій пілотних підрозділів, таких як Постдокторантура станції наукових досліджень в провінції Чжецзян, а в 2013 році був створений технічний центр R & Doriented SHIMGE Pump (Hangzhou) Co., Ltd., що спеціалізується на дослідженнях і розробках автоматизованих і інтелектуальних систем. В цьому ж році компанія була удостоєна звання «Найбільш інноваційний бізнес в Китаї. У 2014 році експериментальний центр компанії пройшов сертифікацію CMAS, і став дослідницьким центром національного рівня. Компанія SHIMGE розробляла сама або брала участь в складанні понад 50 національних та галузевих стандартів і отримала в цілому 125 різних патентів. Місія компанії - запропонувати Вам кращі рішення для насосного обладнання і виробляти тільки високоякісну продукцію. Ми завжди раді співпраці з діловими партнерами, у яких бізнес-ідеї та місії збігаються з нашими і запрошуємо їх приєднатися до сім'ї SHIMGE.

    SHIMGE дотримується комплексних інновацій у виробничому процесі, які покликані поліпшити виробництво і зробити більш ефективним роботу підприємства. Ми постійно вдосконалюємось самі і допомагаємо рости нашим співробітникам. Ми піднімаємо професійну майстерність співробітників компанії навчаючи їх, а також вдосконалюємо виробництво впроваджуючи автоматичні роботизовані системи. З таким підходом до розвитку підприємства ми не тільки знизили витрати виробництва, але також змогли значно поліпшили якість і стабільність нашої продукції.

    З моменту свого створення компанія завжди активно просувала комплексне "бережливе управління якістю та охороною навколишнього середовища". В даний час вона пройшла сертифікацію ISO 9001, ISO14001 і OHSAS18001. Цим ми забезпечили відмінне управління продуктивністю і створили стійку систему контролю якості своєї продукції. SHIMGE - це обладнаний за останнім світовим тенденціям промисловий центр фізико-хімічних випробувань. Його база контролю ефективності досягла точності класу в (клас 1) по оцінці проведеної авторитетним агентством. Крім того, наша продукція пройшла сертифікацію за стандартами GS, CE і UL і повністю відповідає вимогам директиви RoHS.

ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ

    Побутові поверхневі насоси Shimge призначені для перекачування чистої води без вмісту будь-яких домішок і твердих частинок. Побутові насоси Shimge застосовуються для забезпечення житлових приміщень водою, наповнення резервуарів і баків, поливу городів і клумб.Поверхневі насоси та автоматичні насосні станції на їх основі представлені наступними серіями:

  • Відцентрові насоси: серія CPm.
  • Відцентрові зважених насоси: серії SJGW, JET-A, JET-P, JET-G1.
  • Відцентрові багатоступінчасті: серії Prm, PXm.
  • Вихрові насоси: серії QВ.
  • Компактні автоматичні вихрові станції водопостачання PW, PWZ.

    Насоси серії CPm призначені для перекачування чистої води і застосовуються для побутового та господарського водопостачання, в зрошувальних системах, підйому води з природних водойм.

У насосах серії CPm застосовується відцентрове робоче колесо закритого типу, виконане з латуні. Корпус насосної частини виконаний з чавуну з антикорозійною обробкою.

Установка насоса повинна проводитися в місцях захищених від вологи і атмосферного впливу.

    Насоси серії SGJW призначені для перекачування чистої води з колодязів, свердловин, природних водойм, при цьому висок та всмоктування води не повинна перевищувати більше 8 метрів.

У насосах серії SGJW відбивач насоса виконана з високоякісної нержавею щей стали AISI-304. Як ущільнення вала в насосах використовується механічне ущільнення кераміка / графіт.

Установка насоса повинна проводитися в місцях захищених від вологи і атмосферного впливу.

    Станція водопостачання на базі насоса SGJW110 оснащена гідроакумулятором НС 24L.

Габарити бака: 310х280х460 MM, Вес: 4,7 кг.

    Насоси серії JET призначені для пере качіванія чистої води з колодязів, свердловин, природних водойм, при цьому висота усмок вання води не повинна перевищувати більше 8 метрів.

Робоче колесо в серії JET Р - латунь, JET A технополимер. Корпус насосної частини виконаний з чавуну з антикорозійним покриттям. Відмінною особливістю насосів серії ЈЕТ-А, є наявність вбудо енного у вхідний патрубок насоса зворотного клапана, зручною рукояткою для перенесення насоса.

В якості ущільнювача валу в насосах серії JЕТ використовується механічне уплот ня кераміка / графіт. Установка насоса повинна проводитися в місцях захищених від вологи і атмосферного впливу.

    Станції водопостачання на базі насосів JET1100А и ЈЕТ 100Р оснащена гідроаккумуля тором HC-24L.

Габарити бака: 310x280x460 мм, Вес 4,7 кг.

    Насоси серії JET-G1 призначені для перекачування чистої води з колодязів, свердловин, природних водойм з висотою всмоктування води не більше 8 метрів.

    Корпус насосної частини і відбивач насосів серії JET-G1 виконані з високо якісної нержавіючої сталі AISI-304. В якості ущільнювача валу в насосах серії JET-G використовується механічне ущільнення кераміка / графіт.

    Станція водопостачання на базі насоса JET1000G1 оснащена гідроакумулятором HC-24L.

Габарити бака: 310х280х460 мм, Вес: 4,7 кг.

    Насоси серії PRm призначені для перекачування чистої води і застосовуються в системах побутового і господарського водоснаб вання, підвищення тиску, зрошувальних системах садів і городів, теплиць і парників. Можуть використовуватися для подачі води з резервуарів і природних водойм. Ба гоступенчатая схема насосів PRm забезпечувала ет підтримання стабільного тиску і володіє малим рівнем шуму при роботі. Робочі колеса і дифузори виконані з високоякісного технополімера.

    Насоси серії PXm, з корпусом насосної частини з нержавіючої сталі, застосовуються для перекачування чистої води в системах побутового водопостачання і підвищення тиску ня, системах водоочищення, зрошувальних системах садів і городів, теплиць і парників. Можуть використовуватися для підйому води з колодязів, свердловин, природних водойм з висотою всмоктування води не більше 7 метрів. Багатоступенева схема насосів PXm, забезпечує підтримання стабільного тиску.

Робочі колеса і дифузори, виконані з високоякісного технополімера.

    Насоси серії QB призначені для пере качіванія чистої води і можуть застосовуватися для побутового та господарського водопостачання, підвищення тиску, зрошувальних системах, підйому води з колодязів і свердловин, при цьому висота всмоктування води не повинна перевищувати більше 8 метрів.

Насоси забезпечені пластинами з нержавіючої сталі AISI-304, для запобігання заклинювання робочого колеса. Корпус насосної частини чавун з антикорозійним покриттям.

Установка насоса повинна проводитися в місцях захищених від вологи і атмосферного впливу.


    Станція водопостачанняна базі насоса QB-60А оснащена гідроакумулятором HC-24L.

Габарити бака: 310x280х460 мм Вес: 4,7 кг.

    Автоматичні насосні станції з інтелектуальним керуванням серії PW-Z призначені для перекачування чистої води І застосовуються для побутового водопостачання (в тому числі гарячого) і підвищення тиску, в зрошувальних системах, підйому води з колодязів, інших джерел З висотою всмоктування води не більше 8 метрів.

Насоси забезпечені пластинами з нержавіючої сталі AISI-304, для запобігання заклинювання робочого колеса. Корпус насосної частини антикорозійним покриттям.

Насоси серії PW-Z оснащені датчиком протоку для запобігання роботи насоса без води, захист від «сухого ходу».

Установка насосної станції повинна проводитися в місцях захищених від вологи і атмосферного впливу.

ДРЕНАЖНІ НАСОСИ

    Дренажні насоси Shimge призначені для відкачування мінімально забруднених вод-з канав, підвалів і різних резервуарів. Для відкачування води з вмістом твердих частинок в дренажних, зливових та каналізаційних системах застосовуються дренажно каналізаційні насоси.

Дренажні насоси представлені наступними серіями: Дренажно-каналізаційні насоси: серія WQD

    Насоси серії WQ(D) - L1 призначені для перекачування стічних вод які можуть містити предмети побутового використання. Діаметр твердих частинок в підвішеному відбутися янии не повинен перевищувати 20 мм. Застосовують ся для відкачування води з підвальних примі щень, погребів, колодязів, резервуарів і т.д. Завдяки конструкції робочого колеса ці моделі насосів характеризуються підвищеною продуктивністю

Циркуляційні насоси

    Циркуляційні насоси Shimge призначені для циркуляції теплоносія в різних системах опалення, системах теплих підлог, системах кондиціонування.

Циркуляційні насоси представлені наступними серіями:

  • Циркуляційні насоси трёхскоростние: серия XPS.
  • Циркуляційні насоси одношвидкісні: серия XP.
  • Насоси для підвищення тиску в системах водопостачання в квартирах, частих будинках і котеджах: серия ZP, ZPS.

    Насоси серії ХР с «мокрым» ротором, призначені для циркуляції теплоносія в різних системах опалення з ПОСТІЙНИМ витратою, системах «теплий» пол, циркуляції води в системах сонячного нагріву, системах кондиціонування та охолодження.

    Вал ротора насосів серії XP виконаний з нержавіючої сталі, а підшипники як вання з високоякісної кераміки. При установці вал ротора циркуляційних насосів повинен розташовуватися тільки горизонтально!

    Циркуляційні насоси серії XPS с "мокрим ротором" призначені для циркуляції теплоносія в різних системах опалення, системах теплих підлог, системах кондиціонування.

Корпус насоса виконаний з чавуну з антикорозійним покриттям. При установці вал ротора циркуляційних насосів повинен розташовуватися тільки горизонтально!

Насоси для підвищення тиску, серії ZP и ZPS, призначені для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Застосовуються для перекачування тільки чистої води, без домішок, хімічних та інших речовин. Максимальна температура рідини, що перекачується +90°С.

При установці вал ротора циркуляційних насосів повинен розташовуватися тільки горизонтально!

У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Shimge ✅

Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐

У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Shimge ⭐

Вигідні ціни, на широкий вибір товарів виробника ⭐ Shimge ⭐, ми можемо гарантувати, завдяки акціям і знижкам, чинним на сайті Aquastory на постійній основі.

Підібрати, потрібні Вам товари, можна, грунтуючись на технічні характеристики, фотографіях і схемах продукції, представлених в картках товарів або фільтрах, на сторінці категорії.

Наші менеджери, із задоволенням, нададуть повний супровід покупки і допомогу при підборі обладнання, по телефону або будь-яким іншим, зручним для Вас способом.

Отримати товари можна поштовими службами ✈ в будь-якій точці України, або безкоштовно забрати самовивозом з декількох точок продажів в ➦ Харкові.