Насоси для води, автоматика Shimge, в магазині AquastoryВідцентровий насос Shimge CPM 130
14632-14
2376 ₴
Відцентровий насос Shimge CPM 146
14631-14
2821 ₴
Відцентровий насос Shimge CPM 158
14630-14
3513 ₴
Дренажно - фекальний насос Shimge QDX1,5-17-0,37K3
18105-14
3079 ₴
Дренажно - фекальний насос Shimge QDX1,5-25-0,55K3
18106-14
3426 ₴
Дренажно - фекальний насос Shimge QDX1,5-32-0,75K3
18107-14
3824 ₴
Дренажно - фекальний насос Shimge WQD6-12-0.55L1 (F)
14685-14
4531 ₴
Показано від 1 до 16 з 122 (всього сторінок: 8)
Насоси для води, автоматика Shimge, в магазині Aquastory

Фірма Шімге, організована майже півстоліття тому, спеціалізується на виробництві гідравлічних насосів і автоматичних приладів контролю для них. Продукція компанії продається по всьому світу. Вона проводиться з урахуванням міжнародних вимог і з впровадженням інноваційних технологій. Завдяки цьому у Shimge насоси виходять якісними і довговічними. Устаткування користується популярністю в різних країнах, включаючи Україна . Наш магазин надає можливість придбати якісні насоси за вигідною ціною.

Загальний опис техніки

Водяний насос Shimge є гідравлічний пристрій, що здійснює переміщення води . Установка подібного обладнання особливо актуальна для заміських будинків, які не завжди підключені до центрального водоканалу. Жителям доводиться купувати помпи і качати воду з колодязів або свердловин.

Принцип роботи приладів з відцентровим двигуном грунтується на обертанні робочого колеса, інтегрованого з корпусом. Через нього проходить потік води, який розподіляється по трубах і доходить до будинку. При використанні відцентрового водяного насоса Шімге важливо пам'ятати про те, що перекачується рідина повинна бути чистою, щоб продуктивність обладнання не постраждала від домішок.

насосы для воды Shimge

Різновиди

Гідравлічні насоси підрозділяються на кілька категорій за технічними параметрами. Залежно від характеристик варіюється вартість обладнання. Помпи діляться на групи по:

 • потужності;
 • коефіцієнту корисної дії;
 • продуктивності;
 • тиску;
 • розмірам;
 • рівню шуму.

Різноманіття насосів можна умовно розділити на два види - поверхневі й заглибні. Для забору води зі свердловини можуть використовуватися обидва типи:

 • Поверхневі помпи здатні піднімати воду з невеликої глибини. У цій групі виділяють підгрупи насосних станцій, автоматичних і самоусмоктувальних пристроїв.
 • Підземні насоси опускаються в товщу водного середовища, тобто поміщаються більш глибоко. Серед них виділяють дренажні, свердловини, фекальні та колодязні моделі.

Насоси розрізняються по продуктивності. Цей параметр показує, скільки літрів води обладнання здатне відкачати за певний проміжок часу. У всіх типів насосів показник продуктивності свій. Він може змінюватися в залежності від глибини забору, протяжності водопровідної системи та її архітектури.

При підрозділі насосів важливу роль відіграє чистота води. Деяке обладнання приходить в непридатність, якщо потік рідини забруднений. З урахуванням даного фактора виділяють три типи помп:

 • Для брудної води. Твердих домішок в такому потоці може бути від 200 г на кубічний метр, що характерно для каналізаційних і дренажних насосів.
 • Для среднезагрязненного води. Нерозчинних частинок в потоці може бути 150-200 м Актуально для фонтанних, самоусмоктувальних і циркуляційних моделей.
 • Для чистої рідини. Колодязні, глибинні і поверхневі насоси для забезпечення чистою водою будинки можуть правильно працювати тільки в такому потоці, де знаходиться не більше 150 г твердих вкраплень на кубометр.

За призначенням виділяють такі види обладнання:

 • Садові насоси підходять для здійснення поливу рослин на ділянці. Вони відрізняються універсальністю і можуть бути використані для забезпечення водою невеликого приватного будинку.
 • Фекальні насоси встановлюють для перекачування стічних побутових вод. Вони замінюють собою самопливних каналізацію, коли її установка неможлива.
 • У системах опалення найчастіше використовують циркуляційні насоси. Устаткування забезпечує перенесення води, використовуваної для нагрівання приміщення.

Переваги техніки

Кожен з видів насосів має свої переваги і недоліки. До основних переваг гідравлічного обладнання відносяться:

 • Доступність. Насоси легко придбати за вигідною ціні в нашому спеціалізованому магазині.
 • Висока продуктивність. Прилади з хорошими характеристиками відрізняються підвищеною потужністю.
 • Безшумність. Цей критерій характерний тільки для деяких моделей. На гучні пристрої можна встановити шумоізоляцію.
 • Простота. Помпи нескладно встановлювати і обслуговувати. При дотриманні умов експлуатації обладнання може прослужити довгий час.

Деякі моделі помп додатково оснащені системою захисту від перегріву і реле холодстого ходу . Додаткові прилади дозволяють фіксувати зміна температурного режиму і запобігати вихід з ладу обладнання та всієї системи водопроводу.

Автоматичний режим контролю має безліч переваг. Головна його перевага полягає в тому, що людині не потрібно самостійно перевіряти прилади.

На сучасному ринку представлений широкий асортимент водяних помп. Одним з кращих творців насосів на воду визнана фірма Шімге . Компанія має кілька заводів, що спеціалізуються на розробці, виробництві і продажу гідравлічного обладнання. Наш магазин aquastory.com пропонує купити насос для води Shimge за вигідною ціною і з доставкою по Харкову, Києву , Дніпру та іншим містам України.

Як вибрати водяний насос Шімге

В системі водопостачання насоси грають важливу роль. Вони дозволяють всмоктувати воду і переміщати її потік. Неправильно обрана модель може не тільки швидко вийти з ладу, а й завдати шкоди всій системі водопроводу. Перед тим як купити насос Shimge , важливо ознайомитися з його технічними характеристиками і призначенням.

Важливим параметром при виборі насоса є його споживана потужність. Саме вона впливає і визначає основні характеристики пристрої. При цьому не можна відштовхуватися тільки від потужності. Важливо враховувати умови експлуатації, щоб підібрати обладнання за призначенням.

Для приватного будинку рекомендується вибирати насос Шімге з продуктивністю 1,5-2 кубометра в годину. Вода повинна надходити в такій кількості, щоб її вистачало при відкритті всіх кранів і спуску зливного бака в унітазі.

В залежності від споживаної потужності насоси діляться на кілька категорій. Кожна модель відрізняється своїм параметром, що характеризує кількість споживаної електричної енергії. Найдешевші помпи зазвичай витрачають в середньому від 1 кВт.

Потужності насоса повинно вистачати для того, щоб піднімати воду з джерела і доставляти до верхньої точки будинку. Для багатоповерхових будівель рекомендується підбирати помпи з великим напором.

Вибираючи Занурювальне гідравлічне обладнання, користувачу необхідно виходити з глибини свердловини. Невідповідна модель може не впоратися з підйомом потоку води і привести в непридатність всю систему, що зажадає додаткових витрат і зусиль на ремонт. Відгуки покупців допоможуть швидше вибрати обладнання та забезпечити свій будинок і ділянку чистою водою.

Найвигідніше купувати насосні станції, які в комплекті мають автоматику, що забезпечує автономну роботу обладнання. Наш сайт пропонує клієнтам ознайомитися з каталогом і підібрати необхідне обладнання для будинку.

модификации насосов Shimge

Вигідна покупка в інтернет-магазині AquaStory

Насос Шімге купити за вигідною ціною можна на нашому сайті aquastory.com.ua. Ми гарантуємо доставку в короткі терміни і гарна якість товару . Консультанти з технічної підтримки допоможуть з вибором устаткування і будуть супроводжувати покупця весь час - від початку оформлення замовлення до його отримання. Широкий асортимент товарів дозволить швидко знайти насос для особистих потреб.

Ми здійснюємо кур'єрську доставку по всій Україні, а також пропонуємо забрати замовлення самовивозом з нашого пункту видачі в Харкові. Оплата здійснюється або готівкою, або безготівковим способом. Наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі питання покупців.

Часті питання про товари бренду - Shimge