Системи туманоутворення в магазині Aquastory

Системи туманоутворення в магазині Aquastory

Туман – це природне явище, обумовлене конденсацією вологи в холодному повітрі. Утворення туману сприяє підвищенню рівня вологості і зниження температури навколишнього середовища. Подібний ефект люди навчилися отримувати штучним шляхом, використовуючи вид кліматичної техніки, відомий як система туманоутворення . Це спеціальний пристрій, що імітує природний процес, затребуване в побуті і промисловій сфері.

Функції штучного туманоутворення

Туман, отриманий через систему туманоутворення, служить для досягнення наступних завдань :

 • Зниження температури повітря в житлових приміщеннях в жарку пору року і в опалювальний сезон за відсутності можливості природного охолодження.
 • Підвищення відсотка вологості в приміщенні до комфортного рівня.
 • Очищення повітря в житлових і робочих приміщеннях від пилу і алергенів.
 • Усунення неприємних запахів.
 • Позбавлення від літаючих комах.
 • Створення поза приміщеннями декоративного візуального ефекту туманної імли.

Принцип роботи системи туманоутворення

Конструктивно пристрій отримання туману є вентилятор, що поширює дрібнодисперсні краплі води. Волога швидко розчиняється в повітрі, не осідає на поверхні, не залишає вологих плям на предметах інтер'єру та одягу. На відміну від природного туману, штучно створена водяна суспензія не може триматися в повітрі тривалий час, тому апарат передбачає постійну подачу води помпою під певним тиском.

Стандартна туманоутворюючих система складається з наступних частин:

 • Система фільтрації води, функцією якої є видалення мікрочастинок, здатних викликати засмічення форсунок. До блоку фільтрів вода подається через звичайні сантехнічні труби або перехідники. Залежно від призначення установки і якості використовуваної води застосовується механічна фільтрація або обратноосмотическая система очищення.
 • Насос високого або низького тиску. У системі туманообразования низького тиску забезпечується показник 10 бар і нижче. Найчастіше застосовуються системи з плунжерним насосом, що створює високий тиск 70-100 бар. Перевага даного типу полягає в можливості створення дрібнодисперсних крапель при невеликій кількості води, що перекачується. Мікрочастинки вологи миттєво випаровуються, створюючи необхідний ефект.
 • Форсунки, за допомогою яких відбувається розпорошення води. Класифікуються за розміром вихідного отвору – 0,15 мм, 0,2 мм, 0,3 мм, 0,4 мм, 0,5 мм. Цей же параметр прямо впливає на швидкість і обсяг прокачування. Форсунки виробляються з нержавіючої сталі або латуні. У конструкції може бути присутнім Антикапельний адаптер.
 • Сполучні елементи між насосом і форсунках. Це нейлонові або сталеві труби, фітинги різної форми – кутові, прямі, Т-образні, хрестоподібні. Установка може поділятися на кілька гілок, кожна з яких забезпечена форсункою.
 • Система управління. Робота установки регулюється контролером з вбудованим таймером, датчиками температури і вологості. Управління здійснюється через пульт або програму з заданими робочими параметрами.

Використання туманообразующей установки в промисловості

Підтримка на закритих майданчиках певного температурного і вологісного режиму затребуване в різних областях народного господарства. З Для цього він застосовується система туманоутворення, купити і встановити яку досить нескладно .

Де потрібен оптимальний мікроклімат:

 • Тепличне рослинництво. Вирощування овочів, грибів, зелені, фруктів більш ефективно при дотриманні необхідних параметрів вологості і температури. Це дозволяє підвищити врожайність культур, домогтися більш високої якості і товарного вигляду плодів, знизити витрати на полив. Регулює роботу системи дає можливість використовувати її для рослин різних видів, при вирощуванні екзотичних квітів і дерев.
 • Тваринництво і птахівництво. Тварини чутливі до зовнішніх умов і потребують правильному змісті. Оптимальний мікроклімат допомагає поліпшити здоров'я живих істот, підвищити показники зростання. У жаркий період охолодження повітря є необхідною умовою для птахофабрик, так як птахи позбавлені механізму природного охолодження тіла.
 • Зволоження повітря на підприємствах текстильної промисловості допомагає поліпшити якість продукції. Сухе повітря призводить до пересушування пряжі, що підвищує ризик розривів при подальшій переробці. Не менш важлива функція очищення повітря від текстильної мікропилу, що негативно впливає на здоров'я працівників.
 • У друкарнях використовується зволожуюча здатність установок туманоутворення для запобігання пересихання та деформації паперу. Туман зменшує кількість паперової пилу в робочих приміщеннях, знижує рівень статичної електрики.
 • Магазини використовуют дані системи для забезпечення необхідних умов в вітринах, де викладаються неупаковані продукти – м'ясо, риба, фруктово-овочева продукція. Туманні установки захищають продукти від зневоднення і продовжують термін придатності.
 • Підприємства деревообробки використовують туман в робочих цехах і складських приміщеннях. Оптимальний мікроклімат необхідний для збереження в деревині природного рівня вмісту вологи. І перевищення, і заниження параметрів однаково шкідливі, призводять до гниття або розтріскування, деформації готової продукції. Туманні установки при цьому очищають повітря від пилових частинок, знижують ймовірність загорянь.
 • Здатність туману до пилоподавлення використовується на виробництві з високою запиленістю повітря. Це гірничо-збагачувальні комбінати, вантажно-розвантажувальні роботи сипучих сумішей, дробильні, стенорезние, бурові установки. Запиленість не тільки погіршує умови праці і негативно впливає на здоров'я робітників, а й стає причиною швидкого зносу устаткування, високого ризику поломок, аварій, пожеж.

На території кафе, ресторанів, в зонах відпочинку, на пляжі туманні системи входять в комплект кліматичної техніки. Традиційні спліт-установки не здатні ефективно охолодити майданчика на відкритому повітрі, тому цю функцію виконує штучний туман. Таким же чином використовується туманоутворюючих система в заміських будинках. При розпилюванні туману безпосередньо на зовнішні блоки кондиціонерів підвищується їх ефективність за рахунок відведення надлишків тепла.

туманообразование широко використовується в ландшафтному дизайні. Гарний густий туман в поєднанні з декоративним підсвічуванням ефектно доповнює місце біля басейну, відкритого водоймища, розарію, альпійської гірки.

Особливості вибору і застосування

Купуючи систему туманообразования високого тиску , оцінюють її експлуатаційні можливості:

 • рекомендовану виробником площа дії;
 • потужність двигуна;
 • обсяг прокачування;
 • розмір сопла форсунки.

Використовувати установку можна при температурі навколишнього середовища 28-46 градусів вище нуля. Не потрібно додаткових пристроїв і конструкцій. Система туманоутворення підключається до джерела води досить хорошої якості. Наявність забруднень призведе до швидкого засмічення форсунок і порушення функціонування системи. Найбільш дрібнодисперсний і тривало діючий туман створюється пневмофорсункамі високого тиску.

Якщо вас зацікавила система туманоутворення, купити в Харкові даний пристрій ви можете в нашому інтернет-магазині . Менеджери AquaStory допоможуть підібрати пристрій з потрібними параметрами, орієнтуючись на мету використання – зниження температури, зволоження, створення димки. Ми пропонуємо якісні вироби за доступною ціні , забезпечуємо доставку в межах України .Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
Часті питання про категорію Cистеми туманоутворення