Колодязні вібраційні насоси

Колодязні вібраційні насоси

Занурювальні вібраційні насоси

Відсутність центрального водопостачання одна з основних проблем дачної ділянки. Тому для задоволення господарсько-побутових потреб задіють воду, добуту з підземних джерел. Вирішити це завдання допомагає вібраційний насос, який також може застосовуватися для осушення підвалів в разі затоплення підземними водами.

Особливості вибору: ТОП важливих характеристик насосного обладнання

Колодязні вібраційні помпи відрізняються по конструкції, продуктивності, а також іншими параметрами. Щоб вібронасоси працював без збоїв і поломок, потрібно при виборі звернути гранична увага на такі параметри:

  • Термозащита. Деякі види насосного обладнання оснащені термозахистом, яка захищає від зносу котушки і сердечник, особливо при тривалій роботі в холостому режимі. У деяких моделях насосного обладнання передбачена термозахист. Якщо агрегат не має термозахисту, ризик його поломки сильно збільшується.
  • Продуктивність. Цей показник дозволяє визначити, скільки води помпа може перекачати з підземного джерела за годину. Важливо, щоб продуктивність обладнання була більше, ніж дебіт джерела водопостачання. В асортименті є малопотужні моделі, здатні качати близько 300 л /год, а також пристрої, що перекачують за годину до 1,5-3 м3 води.
  • Напір. Вібронасоси може стабільно функціонувати в підземних джерелах глибиною від 40-65 метрів. Більш потужні пристрої можуть піднімати рідину на висоту близько 70-85 метрів. При виборі помпи врахуйте, що величину напору потрібно брати з запасом мінімум 25% від довжини труб і глибини джерела водопостачання.

Вібронасоси встановлюють на глибині не більше 700 см. Він може здійснювати водозабір знизу або зверху. У помпах з верхнім забором води всмоктувальний отвір знаходиться зверху. Це дозволяє занурювати пристрій майже на всю глибину джерела і повністю запобігає потраплянню всередину виробу донного осаду.

При нижньому заборі води є високий ризик забруднення рідини, оскільки всмоктуючий пристрій при глибокому зануренні може піднімати донний осад. Щоб запобігти замутнение води, вібраційний насос встановлюють на відстані мінімум 1 метр від дна. У цьому випадку обладнання доводиться доповнювати фільтром. Такі моделі найчастіше використовують при очищенні колодязів, розробці свердловин.

Як працює вібраційний насос?

Легкий і компактний корпус пристрою зазвичай виконаний зі стійких до деформації, зносу, корозії матеріалів. Усередині встановлений клапан, що закриває електромагніт і вхідні отвори. вібронасоси також має вібратор, який складається з штока і якоря з амортизатором. Вбудована втулка обмежує стиснення амортизатора.

Однією з причин популярності такого пристрою є зручність експлуатації. Воно має невелику вагу, тому при необхідності може бути легко перенесено в будь-яке місце. Агрегат працює за простою схемою:

  • вібруючий елемент починає рухатися під впливом електромагніту;
  • за подачу і забір води відповідає гідравлічний поршень;
  • рівномірність перекачування рідини регулює клапан, який також перенаправляє її надлишки в напірний патрубок.

Насос вібраційний дуже економно споживає енергію. Щоб з глибини 10 м підняти 1м3 рідини, йому потрібно всього 0,2 кВт. Він не вимагає регулярного обслуговування, оскільки за рахунок відсутності елементів, які нагріваються і обертаються, він більш стійкий до поломок. Агрегат розрахований на роботу в широкому діапазоні температур, в тому числі з рідинами, які містять різні домішки (луга, мінеральні солі).

Занурювальні помпи Струмочок (Струмок), Малюк і інші популярні моделі

Серед покупців особливим попитом користуються такі моделі вібраційних насосів:

  • Дачник /дачник 2 Компактна помпа для водозабору з джерел діаметром до 110 мм і глибиною до 60 метрів.
  • Урожай . Надійне пристрій для подачі води з підземних джерел (колодязі, свердловини) глибиною до 75 м.
  • Тайфун 2 . Помпа діаметром 120 мм, яка може здійснювати подачу води з високою продуктивністю з свердловин і колодязів глибиною не більше 85 м.
  • Малюк . Насос вібраційний для водозабору з підземних джерел глибиною до 60 м і діаметром від 10 см. Помпи Малюк бувають різних конструкцій з нижнім забором води , із захистом від перегріву, з верхнім забором води , пр.
  • Струмочок ( Струмок) . Використовується для підйому рідини на висоту до 60 м з колодязів і свердловин діаметром від 110 мм.
  • Посейдон . Продуктивний погружной вібронасоси для підйому води з глибоких свердловин і колодязів діаметром від 1,2 мм, а також відкритих водойм глибиною до 100 м.
  • Каштан . Помпа, розрахована на роботу в підземних джерелах води глибиною до 60 м і діаметром від 100 мм.
  • Акула . Насос із захистом від перегрівання, розрахований на видобуток рідини на глибині не більше 80 м з джерел діаметром від 100 мм.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити, недорого насосне обладнання вібраційної серії. У нас представлений великий вибір таких моделей: Дачник, Акула, Каштан, Струмочок (Струмок), Посейдон, Урожай, Тайфун, пр. Для зручного пошуку товару за заданими характеристиками скористайтеся спеціальним фільтром. У картці кожного товару є відгуки, опис, технічні параметри. Будь водяній вібраційний насос можна замовити з доставкою по Україні.


Чому вібраційні помпи не підходять для забору свердловини води?

Свердловинні насоси зазвичай знаходяться всередині обсадної труби, яка знаходиться на рівні водоносного шару. Щоб запобігти замутнение рідини, в них встановлюють сітчастий фільтр.

Коли помпа перекачує рідину, навколо неї створюється піщана воронка. У ній присутні великі частинки, які через фільтруючий елемент не проходять. Якщо для видобутку рідини використовувати вібраційний насос, то дрібні домішки можуть засмітити фільтр і знизити обсяг откачиваемой води. Занадто дрібні піщинки часто потрапляють всередину обсадної труби, а іноді призводять до виходу з ладу насосного обладнання.

Вібронасоси не використовують в свердловинах ще тому, що є ризик обвалення грунту через вібрацію, яку створює пристрій. Через це може обвалитися скважинная шахта і навіть просісти грунт житлового будинку, особливо якщо воно знаходиться близько до джерела води.

Але вібраційний погружний насос може бути використаний для розробки свердловин. В цьому випадку його вібрація буде приносити користь, адже вона допоможе зруйнувати донні породи і підвищити дебіт підземного джерела.



Вібраційний насос APC Rain-60 PRO
25422-31
1200 ₴
Насос вібраційний Акула (2 клапана)
11334-23
1380 ₴
Насос вібраційний Акула (3 клапана)
11335-23
1450 ₴
Насос вібраційний Акула (3 клапана) мідь
11336-23
1650 ₴
Насос вібраційний Водолій Алфей 86 мм
11323-23
1620 ₴
Насос вібраційний Дачник
11340-23
1250 ₴
Насос вібраційний Дачник (2 клапана)
11341-23
1300 ₴
Насос вібраційний Силач БВ-16-63-У5
8322-23
900 ₴
Показано від 1 до 16 з 43 (всього сторінок: 3)
Часті питання про категорію Колодязні вібраційні насоси