Системи фільтрації води в магазині Aquastory

Системи фільтрації води в магазині Aquastory

Громадяни України все рідше користуються звичайною водопровідною водою, справедливо не довіряючи її якості. Незважаючи на заходи, що вживаються - механічну фільтрацію і хлорування - в воді з крана присутні забруднення, залишки хлору, патогенні мікроорганізми, що потрапили через мікротріщини в матеріалі труб. Для захисту здоров'я людей і підвищення терміну служби побутової техніки застосовується система фільтрації води , призначенням якої є поліпшення якості та смаку водопровідної води.

Фактори впливу на якість води з крана

Необхідність додаткового очищення пов'язана з особливостями функціонування централізованого водопостачання. Придатність води для споживача оцінюється по ряду показників:

 • фізичним - температурі і рівню каламутності;
 • хімічним - вмісту солей і мікроелементів;
 • органолептичними - кольором , запахом, смаком;
 • санітарно-бактеріологічними - відсутності патогенних мікроорганізмів.

Вода, що надходить від водоочисних підприємств, може відповідати встановленим нормам, але до споживача вона проходить довгий шлях по водопровідних трубах. Багато елементів водопроводу не відповідають критеріям чистоти, мають на внутрішній поверхні іржу, відкладення солей і хімічних домішок, частина яких забруднює воду. Не можна забувати і про відмінність складу води в різних регіонах, де показники жорсткості та мінералізації можуть перевищувати допустимі межі.

У воді з-під крана можна виявити речовини, що сприяють появі осаду. Вони негативно впливають на людський організм і деталі побутових приладів, в першу чергу пральної і посудомийної машин. Видалити шкідливі домішки може додаткова система фільтрації води. Купити її можна і для усунення інших проблем з водою - підвищеної жорсткості, неприємного смаку і запаху, підвищеного вмісту заліза.

Технології очищення

Устаткування для очищення води забезпечує кілька видів фільтрації:

 • Механічне очищення проводиться через використання вугільних фільтрів, поліпропіленових картриджів, капронових шнурів. Ці елементи здатні видалити тільки грязьові частки - пісок, мул, іржу.
 • Спосіб іонного обміну зменшує ступінь жорсткості води, робить її придатною для пиття і побутового застосування.
 • Використання фільтра з активованим вугіллям усуває з води сполуки хлору і органіки, знезаражує, покращує зовнішні показники - колір, запах, смак.
 • Використання мембрани зворотного осмосу забезпечує багатоступеневу очистку від крупних частинок, хлору, шкідливих домішок. Це дозволяє поліпшити якість води до 99%.

Способи очищення води

В даний час в продажу можна знайти найрізноманітніші пристосування, орієнтовані на умови використання та потреби населення :

 • У житлових будинках популярні фільтри, що встановлюються під мийкою, і насадки на кран. Як і раніше використовуються прості і доступні фільтри типу глека .
 • На підприємствах харчової, легкої, фармацевтичної промисловості, в закладах громадського харчування встановлюються більш потужні фільтри на основі зворотного осмосу .
 • Переносні фільтри зручно мати з собою в поїздках і подорожах.

Найпростіший і доступний варіант - фільтр-глечик - володіє серйозними мінусами. Це низька швидкість очищення, недостатня якість, обмежений термін служби. Доцільніше користуватися більш сучасними побутовими системами фільтрації води , які працюють за принципом зворотного осмосу.

Що треба знати про зворотного осмосу

Установка зворотного осмосу працює за принципом однобічної дифузії, характерною для клітинного обміну живих організмів. Суть процесу полягає в зміні концентрації розчину при переході через напівпроникну мембрану під певним тиском. Клітинам крові це дозволяє пропускати молекули води, кисню і поживних речовин, затримуючи при цьому білкові молекули. Мембрана фільтра зі зворотним осмосом діє аналогічним чином, затримуючи домішки, тверді частинки, іони, солі, бактерії, цисти паразитів, пестициди, важкі метали.

Основним елементом конструкції є полімерна мембрана з безліччю дрібних отворів діаметром не більше 0 , 0001 мкм. Рідина, проходячи через мембрану, утворює два потоки:

 • дистилят, що надходить в кран;
 • концентрат, що зливається в каналізацію.

для ефективного очищення необхідно тиск не менше 3 атм. Якщо в будинку цей показник нижче, установка доповнюється насосом.

Плюси даної системи фільтрації води для квартири полягають в ефективності, високій якості очищення, можливості підключення до автономної і централізованої системи водопостачання.

Мембрани є змінюваними деталями, термін їх служби залежить від якості води і інтенсивності використання. В середньому необхідно встановлювати нову мембрану один раз в три роки.

Для поліпшення якості води використовуються додаткові картриджі:

 • Ремінералізатор, що насичує воду корисними для організму мікроелементами - кальцієм, натрієм, калієм, магнієм.
 • Ультрафіолетова лампа для знезараження.
 • Нормализатор рН для підвищення рівня кислотності до оптимальних значень.
 • Вугільний фільтр поста для коригування смаку.

Установка системи зворотного осмосу може бути здійснена самостійно, але більш правильним варіантом є звернення в спеціалізовану компанію. Це обумовлено складністю конструкції і необхідністю попереднього розрахунку оптимальних параметрів - габаритів, продуктивності, витрати, ємності бака, виду картриджів. Мінусом конструкції є її великий розмір, через що фільтр може не поміститися під раковиною.

Проточні моделі

Проточний фільтр оптимальний для побутового використання невеликої сім'єю. Конструкція складається з блоку з фільтруючими картриджами, крана, вбудованого в систему холодного водопроводу, і сполучних шлангів. Пристрій гарантує високу ступінь фільтрації, швидкий монтаж і зручне розміщення під мийкою. Для фільтрації використовується три види картриджів:

 • пропіленових - для грубої очистки від часток глини, піску, іржі та іншого.
 • З іонообмінної смолою - для пом'якшення та усунення солей.
 • Активоване вугілля - для видалення сполук хлору і поліпшення смакових якостей.

Наявність декількох фільтрів забезпечує очистку від всіх видів забруднень, але треба враховувати, що різні фільтри мають різний ресурс, що ускладнює обслуговування пристрою.

Де купити сучасну систему фільтрації

Якщо ви хочете забезпечити свій будинок чистою і приємною водою, безпечною для здоров'я, звертайтеся в наш інтернет-магазин . Наші переваги: ​​

 • Водоочисна техніка кращих виробників Німеччини, Польщі, Тайваню, України, Росії, Китаю - Aquafilter, AquaLine, Ecosoft, Гейзер, Аквафор, Бар'єр, Brita та інших.
 • < li> Зручні варіанти оплати - готівкова, безготівкова, кредит, розстрочка.
 • Консультаційна допомога менеджерів, готових відповісти на будь-які питання і допомогти з вибором.
 • Тільки сертифіковане обладнання.
 • Співпраця з майстрами по установці і наладці систем фільтрації води для будинку.
 • Ціна , доступна для всіх верств населення.

Отримати фільтр і витратні матеріали ви можете в найкоротші терміни. Доставка в Київ , Дніпро та інші міста організована засобами Нової пошти та кур'єрської служби. У Харкові забрати фільтр можна в пункті самовивозу.

Системи фільтрації води в магазині Aquastory: классификации, разновидностиAquafilter AF-30-VT
4514-07
17544 ₴
Aquafilter EXCITO-B
3489-07
2376 ₴
Aquafilter EXCITO-CL
3440-07
2448 ₴
Aquafilter EXCITO-OSSMO
6279-07
4164 ₴
Aquafilter EXCITO-ST
3453-07
1782 ₴
Aquafilter EXCITO-WAVE
3497-07
2519 ₴
Aquafilter FH10B1-B-WB + Aquafilter FCCBL10B
4521-07
1595 ₴
Aquafilter FH10B1-B-WB + Aquafilter FCCFE10BB
4548-07
1815 ₴
Aquafilter FH10B1-B-WB + Aquafilter FCCST10BB
4435-07
1760 ₴
Aquafilter FH10B1-B-WB + Aquafilter FCPS20M10B
4127-07
1386 ₴
Aquafilter FH20B1-B-WB + Aquafilter FCCBL20B
4517-07
2299 ₴
Aquafilter FH20B1-B-WB + Aquafilter FCCFE20BB
4538-07
2695 ₴
Aquafilter FH20B1-B-WB + Aquafilter FCCST20B
4445-07
2618 ₴
Aquafilter FH20B1-B-WB + Aquafilter FCPS20M20B
4241-07
1881 ₴
Aquafilter FHCTF
3421-07
820 ₴
Aquafilter FHCTF2
3414-07
1089 ₴
Показано від 1 до 16 з 529 (всього сторінок: 34)
Часті питання про категорію Системи фільтрації води