Гідроакумулятор для водопостачання в магазині Aquastory

Гідроакумулятор для водопостачання в магазині Aquastory

Стабільна автономна робота водопроводу часто потребує підключення такого пристрою як гідроакумулятор. Це обладнання надійно захищає систему від аварій, викликаних гідроударами, а також забезпечує тривалий термін експлуатації насосів.

Що таке гідроакумулятор для систем водопостачання

Сучасний водяній гідроакумулятор - це не просто ємність. Його пристрій включає в себе наступні частини:

 • корпус, зазвичай синього або блакитного кольору (але трапляються і інші забарвлення);
 • мембрана з гуми - харчової або промислової;
 • герметизирующий ніпель;
 • патрубки для підключення до трубопроводу.

на внутрішній мембрана забезпечує необхідний тиск. Вона розділяє простір на два відсіки. В одному знаходиться вода, в іншому - або повітря, або інертний газ (залежить від моделі гідроакумулятора для приватного будинку ). Мембрана дозволяє регулювати натиск води.

При кріпленні на стіну знадобиться ще кріплення і обв'язка.

Основні різновиди

Все розмаїття гідроакумуляторів для будинку можна розділити на два великих типи:

 • з вертикальною конфігурацією;
 • з горизонтальною конфігурацією.

Внутрішнє технічний пристрій разючих відмінностей не має. Як правило, невеликі моделі (менше 50 л) є горизонтальними, а більш об'ємні-вертикальними.

У великогабаритних вертикальних моделей, у яких обсяг бака гідроакумулятора перевищує 50 л, встановлюється додатковий клапан для скидання повітря, що накопичується в системі. При експлуатації в верхній частині агрегату накопичується повітряна пробка, і щоб від неї позбутися, використовується клапан.

В моделях горизонтальної конфігурації накопичився в баку повітря скидається за допомогою спеціального крана, змонтованого в задній частині. Пристрої малого обсягу звільняються від повітря за допомогою повного зливу рідини.

Вартість гідроакумулятора для води залежить від його обсягу і фірми - виробника.

Кращі виробники

Сьогодні гідроакумулятор купити бажають дуже багато власників власних будинків . Нестачі в пропозиціях на ринку немає. Вартість гідроакумулятора навіть дуже відомої фірми доступна. Найбільшим попитом користується продукція таких виробників:

 • Zilmet - італійська фірма, найбільший європейський виробник гідроакумуляторів і розширювальних баків;
 • Aquapress - італійський виробник баків для водопроводу і опалювальних систем;
 • Aquatica - українська фірма, яка виробляє насосне обладнання ;
 • EuroAqua - великий китайський виробник свердловинних насосів ;
 • Grandfar - відома у всьому світі китайська фірма, що пропонує великий асортимент насосної техніки і різноманітних гідроакумуляторів.

Продукція цих та багатьох інших виробників представлена ​​в каталозі нашого інтернет-магазину.

Використовувані технології

Внутрішнє пристрій виробів відрізняється простотою. Але саме ці технології здатні забезпечити нормальне функціонування водопроводу і всієї підключеної до нього техніки. Наприклад, така побутова техніка, як пральна машинка, посудомийна машина, джакузі можуть працювати тільки в тому випадку, коли тиск води досягає певних значень. При недостатньому напорі вся ця техніка буде простоювати.

Для повного комплекту обладнання разом з гідроакумулятором рекомендується відразу купувати реле тиску і манометр. Реле необхідно для автоматичного керування насосом, а манометр забезпечує зручний контроль параметрів, що діють в системі.

При низьку якість води знадобляться ще й фільтри . Вони не тільки поліпшать споживчі властивості води, але і продовжать термін служби всього устаткування.

Реле тиску налаштовують таким чином, щоб система працювала автономно і не вимагала уваги. Коли акумулятор заповнюється водою, тиск стає максимальним (тиск відключення), і робота насоса автоматично призупиняється.

Коли вода витрачається на побутові або технічні потреби, тиск поступово знижується. Коли цей показник досягає заданого значення (тиск включення), автоматично включається насос і накачує нову порцію води. Весь цей цикл не заважає роботі побутової техніки-вона постійно забезпечується за потрібне їй напором.

Якщо виключити з набору обладнання гідроакумулятор і залишити тільки насос, то він буде включатися при кожному відкритті крана або запуску побутової техніки. Багаторазове вмикання і вимикання швидко вичерпає ресурс насосного устаткування. Крім того, різке перекриття водопровідного крана при працюючому насосі може спровокувати гідроудар. В цьому випадку водопровід піддається не тільки підвищеного зносу, але навіть може вийти з ладу через пошкодження труб. Наявність акумулятора води виключає таку можливість, так як виконує функцію буфера.

Головні переваги

Звичайні накопичувачі не можуть забезпечити таке ж зручність, як гідроакумулятори для водопостачання . Їх основні переваги: ​​

 • вода завжди подається під потрібним напором;
 • забезпечується хороший, стабільний напір в будинку, де встановлено кілька змішувачів і побутова техніка;
 • зменшується навантаження на насос, що подовжує його термін служби;
 • усуваються гідроудари;
 • побутова техніка може працювати в стабільному режимі;
 • зручність в експлуатації і простота в обслуговуванні;
 • простота внутрішнього устрою гарантує підвищену довговічність.

Якісний побутової гідроакумулятор значно підвищує комфорт в будинку і покращує гігієнічні умови.

Як вибрати гідроакумулятор для води

Якщо потрібно купити гідроакумулятор для систем водопостачання , то необхідно вибрати ту модель, яка в змозі забезпечувати нормальну роботу водопроводу.

Зазвичай горизонтальні конструкції рекомендуються для тих водопровідних систем, які обладнані зовнішнім насосом. Вертикальні моделі відмінно підходять для систем з занурювальним насосом.

Коли потрібно вибрати гідроакумулятор для систем, діє правило: краще більше, ніж менше. Але великі пристрої коштують дорожче. Крім того, якщо обсяг виявився надмірно великий, то вода в ньому буде застоюватися і створювати небезпеку для здоров'я. Щоб цього уникнути, обладнання бажано підбирати з параметрами, які лише незначно перевищують необхідні.

Основні параметри вибору-це витрата води, потужність нагнітає обладнання, гідростатичний натиск, висота будинку. Потрібно також враховувати той факт, що корисний простір гідроакумулятора становить 30-50% від його загального обсягу. Особлива ретельність в розрахунках необхідна, якщо необхідно бак-гідроакумулятор купити для будівлі, що має кілька поверхів.

Точність розрахунків впливає на працездатність системи і зручність її використання. Тому обчислення краще довірити фахівцям. Вони розрахують параметри, виберуть найбільш підходящу конфігурацію і роз'яснять правила експлуатації обладнання.

Використовувати гідроакумулятори дозволяється тільки строго за їх прямим призначенням. В іншому випадку обладнання дуже швидко виходить з ладу.

Де можна гідроакумулятор для води купити

У нашому інтернет-магазині продаж гідроакумуляторів проводиться постійно . Ми цілий рік поповнюємо свій асортимент новими, більш ефективними і довговічними моделями.

В магазині працює служба підтримки, менеджери надають покупцям докладні консультації по всіх моделях техніки, допомагають визначитися з вибором і оформити замовлення. Відмінно вибудувана логістика дозволяє нам пропонувати гідроакумулятори для водопостачання купити за дуже низькими цінами. Зручна доставка замовлень доступна як в Києві, так і по всій Україна .Rudes Бак RT 24
15975-31
689 ₴
Гідроакумулятор 100л ZILMET ultra-pro 10 bar
3987-03
6165 ₴
Гідроакумулятор 24л ZILMET ultra-pro 10 bar
3992-03
1156 ₴
Гідроакумулятор 50л ZILMET ultra-pro 10 bar
3996-03
3482 ₴
Гідроакумулятор 60л ZILMET ultra-pro 10 bar
3997-03
4071 ₴
Гідроакумулятор 80л ZILMET ultra-pro 10 bar
3999-03
5246 ₴
Показано від 1 до 16 з 132 (всього сторінок: 9)
Часті питання про категорію Гідроакумулятор для водопостачання