Фільтри зворотного осмосу в магазині Aquastory

Фільтри зворотного осмосу в магазині Aquastory

Система зворотного осмосу

Очищення водопровідної води в Україні відбувається за допомогою механічної фільтрації і хлорування, що відповідає санітарним нормам. Але використовувати її в сирому вигляді (без кип'ятіння) не варто. По-перше, в її складі все одно присутні залишкові домішки хлору, органіки, пестицидів, хоча і в допустимої концентрації. По-друге, проходячи по трубах і водопровідній системі, вона накопичує сплави кольорових і чорних металів, іржу, колоїдне залізо та інші шкідливі сполуки. Всі ці забруднення накопичуються в організмі, що з часом може негативно позначитися на здоров'ї. Крім того, аварійність систем призводить до частої розгерметизації і потрапляння в них патогенних мікроорганізмів разом з вуличним брудом і опадами.

Тому потрібно використовувати системи для додаткового очищення. Для побутових потреб відмінно підійде фільтр зворотного осмосу - установка, яка видаляє всі види забруднень. Така фільтрація води значно покращує її якість і смак. Давайте розберемося як працює ця технологія.

Що таке зворотний осмос ?

Осмотические явища лежать в основі клітинного обміну речовин всіх живих організмів. Наприклад, мембрани клітин крові напівпроникні, вони пропускають молекули h2O, а також кисню і деяких поживних речовин ззовні, але затримують білкові молекули, що знаходяться в розчиненому стані всередині клітини. Процес ще називають однобічною дифузією.

В природі розчин з меншою концентрацією має природне властивість переходити в розчин з більш високою концентрацією. Зворотний осмос (reverse osmosis або ro ), навпаки, заснований на тому, що більш концентрований розчин переходить в менш концентрований, рухаючись через напівпроникну мембрану під тиском.

За допомогою установки зі зворотним осмосом проводиться очищення водопровідної води від будь-яких домішок на 99,8%, у тому числі не тільки тверді частинки, але також іони і віруси. На виході отримуємо дистилят.

Зворотний осмос активно використовується в харчовій, легкій, фармацевтичної промисловість, але потужність агрегатів значно вище. Їх також можна встановлювати в готелях, ресторанах, кафе, офісах. У нашому інтернет - магазині можна замовити комерційний осмос - Екософт і Aqualine.

Як відбувається фільтрація води

Зворотний осмос забезпечується мембраною - головним елементом, що фільтрує, від якості якого залежить ступінь очищення. Вона виконана з особливого полімерного матеріалу з безліччю крихітних пор. Діаметр цих отворів не перевищує 0,0001 мкм, що дозволяє вловлювати всі хімічні сполуки і навіть окремі іони. Для порівняння:розмір бактерій - 0,2 мкм, вірусів - 0,02 мкм.

В результаті проходження через мембрану зі зворотним осмосом на виході виходить два потоки рідини:

 1. Пермеат - очищений і придатний для використання.
 2. Концентрат - містить забруднення і автоматично зливається в каналізацію.

Важливо пам'ятати, що хлор роз'їдає полімерний матеріал, тому крім основного фільтруючого елемента використовуються також додаткові картриджі . Вони дозволяють продовжити термін служби мембрани, вловлюючи великі частинки і не даючи їм зашкодити або розтягнути отвори. Всі комплектуючі можна купити окремо.

Змінний модуль префільтр (картридж) потрібно міняти кожні 3-6 місяців. Термін експлуатації у різних виробників відрізняється. Ціна картриджів цілком доступна, а їх своєчасна заміна забезпечує заявлену продуктивність і якість очищення. Вони покриті шаром кокосового або активованого вугілля, вбирає хлор і органіку.

Які забруднення видаляє фільтр зворотного осмосу

Система зворотний осмос відмінно справляється з усіма відомими видами домішок:механічними, органічними, хімічними, а також сторонніми смаками і запахами. Відфільтрований дистилят подається на окремий кран . До речі, в США, Японії і багатьох європейських країнах це є стандартним оснащенням кухні.

Фільтрація води даним методом дозволяє позбутися від 100%:

 • солей жорсткості;
 • хлору;
 • іржі;
 • важких металів;
 • пестицидів;
 • бактерій;
 • водоростей;
 • цист паразитів.

Більше не потрібно кип'ятити, замовляти або ходити вмагазін за бутильованої водою. Процес повністю автоматизований:пермеат надходить в накопичувальний бак, і його можна пити, використовувати для готування або інших побутових потреб, просто відкривши кран. У чайнику не утворюється накип і можна забути про чай з каламутною плівкою. До того ж це набагато екологічніше пластикових пляшок.

Система зворотний осмос:підключення і обслуговування

Зворотний осмос - найкраща на сьогоднішній день технологія для очістківоди, враховуючи особливості водопостачання в Україні. Складність монтажу залежить від виробника. Як правило, обладнання для водопідготовки встановлюється під мийкою за допомогою кронштейна (входить в комплект) і з'єднується з водопроводом. Підключення можливо як до автономних, так і до централізованих систем.

Осмотические мембрани схильні до природного зносу:поверхня з часом може покритися вапняним нальотом і слизом, особливо якщо не міняти картриджі, а отвори розширитися, пропускаючи все більше забруднень і хімічних сполук. Повністю забиті, вони просто перестають пропускати пермеат. Термін їх служби складає близько 3 років.

Як вибрати фільтр зворотного осмосу?

Щоб система зворотний осмос могла ефективно очищати, їй потрібен певний тиск - мінімум 3 атм. Середні показники в системах водопостачання по Україні - 2,5-4,5 атм. Іноді на останніх поверхах багатоквартирних будинків тиск може бути нижче. Так може бути і в приватних будинках особливо влітку, коли витрата підвищується (полив, басейн і т.д.). В такому випадку можна купити фільтр зворотного осмосу , укомплектований насосом. Установки з помпою виробляє компанія ecosoft, Aquafilter, Aqualine, Atlas, Atoll, Kaplya, Leader, platinum wasser та інші, не менш відомі бренди.

Наявність помпи важливий критерій, але не єдиний. Незважаючи на те, що фільтрація води в устаткуванні зі зворотним осмосом від різних виробників здійснюється за одним і тим же принципом, їх зручність, термін використання і економічність можуть відрізнятися, як і ступінь очищення.

Тому перш ніж купити обратноосмотічеськую установку , потрібно врахувати такі параметри:

 • габарити;
 • легкість монтажу;
 • витрата;
 • продуктивність (швидкість і якість очищення);
 • ціну, термін використання картриджів і мембранного елемента;
 • ємність бака.

Габарити залежать від конструкції і від місткості бака. Наприклад, накопичувальні баки від ecosoft, Kaplya, можна купити в розрахунку на 7, 9 або 10 л і більше. Десяти літрів в день вистачить на сім'ю з чотирьох осіб, включаючи домашніх тварин, а також на полив кімнатних рослин.

Виробником можуть бути передбачені додаткові способи поліпшення якості пермеата:реминерализация (насичення корисними для організму солями кальцію, магнію, натрію, калію), знезараження ультрафіолетом, нормалізація рН (підвищення кислотності до оптимальних значень). Все це позитивно впливає на його смак, запах і корисні властивості.

Ультрафіолетові лампи особливо рекомендуються для приватних будинків, які не підключені до центрального водопроводу, а забезпечуються з озера, свердловини або колодязя. Якісна фільтрація води в таких випадках просто необхідна.

Установка осмос - Екософт:переваги

Ecosoft - один з провідних брендів систем очищення як для побутових потреб (лінійка standard, absolute ), так і для промисловості. У виробництві використовуються сертифіковані безпечні матеріали, що витримують гідравлічні удари, гарантія на продукцію - 12 місяців. Мембранне полотно імпортується з США.

Переваги обладнання для водопідготовки:

 • висока продуктивність;
 • економну витрату;
 • ефективна багатоступенева фільтрація;
 • простота установки і заміни картриджів;
 • доступна ціна;
 • сервісне обслуговування;
 • великий вибір систем і додаткових комплектуючих.

В нашому магазині ви можете купити, недорого продукцію даного бренду, а також інших виробників. Якщо не знаєте яке обладнання вам підійде, консультанти допоможуть з вибором. Відправлення здійснюється в день замовлення, доставка - «Новою Поштою». У Харкові можливий самовивіз. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. При реєстрації на сайті ви отримаєте 5% знижки на всі товари.

Фільтри зворотного осмосу в магазині Aquastory: классификации, разновидностиAquafilter EXCITO-OSSMO
6279-07
4164 ₴
Aquafilter FRO4JG
6235-07
3354 ₴
Aquafilter RP-RO5-75
6349-07
5280 ₴
Aquafilter RP-RO6-75
6338-07
5500 ₴
Aquafilter RP-RO7-75
6356-07
6050 ₴
Aquafilter RX-AFRO3-AQ
6225-07
1759 ₴
Aquafilter RX-AFRO3-AQ-ECO
6250-07
1562 ₴
Aquafilter RX-RO5-2-75
6292-07
3498 ₴
Aquafilter RX-RO5-75
6199-07
3575 ₴
Aquafilter RX-RO5-NN
6256-07
3134 ₴
Aquafilter RX-RO6-75
6262-07
3762 ₴
Aquafilter RX-RO6-NN
6280-07
3145 ₴
Aquafilter RX-RO7-75
6310-07
4147 ₴
Aquafilter SX241144XX
6299-07
5990 ₴
BWT Aqa Source
6233-07
9606 ₴
BWT Bestaqua 24
6453-07
62568 ₴
Показано від 1 до 16 з 204 (всього сторінок: 13)
Часті питання про категорію Фільтри зворотного осмосу