Насоси для басейнів

Насоси для басейнів

Завдяки вдосконаленню технологій спорудження штучних водойм може дозволити собі практично кожен власник заміського котеджу або навіть всього лише невеликого дачного ділянки. В цьому випадку насос для басейну є необхідною складовою частиною обладнання . Без нього неможливо користуватися водоймою з задоволенням.

Різновиди і призначення обладнання

Сучасні водяні насоси для басейну сильно розрізняються по потужності, принципам конструкції і вартості . Існує кілька класифікацій насосів для води в басейн, заснованих на різних базових ознаках. Так, в залежності від типу пристрою, для якого призначається обладнання, насоси підрозділяються на:

 • насос для каркасного басейну;
 • побутові дренажні (вони не в змозі повністю відкачати воду в силу своєї конструкції);
 • для надувного басейну.

в залежності від конструкції насоси діляться на:

 • відцентрові;
 • циркуляційні;
 • зважених;
 • з елементами, що фільтрують;
 • заглибні;
 • теплові ;
 • для створення протитечії.

Потужні насоси для басейну виконують різні функції:

 • перекачування рідини – необхідно для заповнення, для відкачування води для чищення, ремонту або консервації на зиму або інший період простоювання;
 • циркуляційні моделі створюють примусове рух води, направляючи її до очищувального або нагрівального обладнання;
 • теплові насоси використовуються для підігріву;
 • моделі для створення противотока – створюють водоспади, різні спецефекти для атракціонів, а також використовуються для гідромасажу.

Практично всі високоякісні сучасні моделі можуть виконувати відразу кілька функцій. Наприклад, працювати в якості циркуляційного насоса, забезпечувати гідромасаж і спецефекти, подавати воду до фільтраційного обладнання.

Популярні виробники

До основних фірмам, які виробляють якісне і недороге насосне обладнання, спеціально призначене для басейнів , відносяться:

 • Hayward – американська компанія, яка є світовим лідером з виробництва різноманітного обладнання;
 • Aquaviva – велика китайська компанія, яка виробляє насоси та інше обладнання для всіх типів штучних побутових водойм;
 • Dab – італійська фірма, що спеціалізується на всіляких насосах;
 • Emaux – китайська компанія, що забезпечує відмінну якість і низькі ціни;
 • Speck – німецька фірма, що спеціалізується на відцентрових насосах.

Продукція цих та інших брендів завжди представлена ​​в нашому каталозі.

Основні правила вибору насосного обладнання для басейну

Перед тим як купити водяний насос для басейну, потрібно чітко з'ясувати наступні аспекти:

 • для якої конструкції купується насосне обладнання;
 • яка необхідна пропускна здатність (продуктивність) насоса;
 • яким діаметром повинні володіти патрубки;
 • влаштовує рівень гучності роботи даної моделі насоса;
 • які характеристики води, з якої буде працювати насос (температура, рівень мінералізації, рівень забрудненості, типи забруднень).

Часто для повного з'ясування картини буває необхідна порада фахівця. Консультацію можна отримати як у професіоналів, що продають і обслуговують басейни, так і у служби технічної підтримки клієнтів інтернет-магазину AquaStory.

Фахівці допоможуть швидко і правильно визначити модель насоса, підходящу для конкретного випадку . Наприклад, на дачних ділянках часто встановлюють легкі надувні ємності. Для їх обслуговування призначені бюджетні насоси для дачного басейну, дозволяють швидко зливати воду для гігієнічного обслуговування ємності. Слід мати на увазі, що самопливом вода з таких мобільних пристроїв не виходить – її утримують спеціальні запобіжні клапани.

Для обслуговування каркасніков рекомендується купити насос для каркасного басейну. Це обладнання підтримує хороше гігієнічну якість води, очищає її, проганяючи через систему фільтрів. Всі деталі (шланги, кріплення та інше), які необхідні для монтажу насоса в басейні, входять в комплект. Багато моделей для каркасних басейнів також підходять і для надувних.

Надійний відцентровий насос для басейну – це одна з найбільш затребуваних різновидів. Його легко впізнати за характерною улиткообразно формі корпусу. Рух води забезпечує забезпечене лопатями швидко обертається робоче колесо. Такі моделі здатні перекачувати великі об'єми рідини за короткий час і при цьому майже не видавати шуму.

Експлуатація відцентрових насосів для стаціонарного басейну вимагає уважності. Насос не може проштовхувати повітря, тому потрібно стежити, щоб при початку работи патрубки були добре заповнені водою.

Ще один популярний вид – зважених насоси для вуличного басейну. Їх можна монтувати вище або нижче рівня води, що дуже зручно як для надувних, так і для каркасних басейнів. Головна особливість самоусмоктувальних моделей – здатність втягувати в себе воду з великої глибини. У корпусах передбачені оглядові вікна, що дозволяють легко контролювати стан фільтрів.

Насоси з елементами, що фільтрують теж універсальні. Вони підходять і для надувних, і для каркасних моделей. Основні типи фільтруючих елементів:

 • паперовий картридж;
 • пісочна помпа.

Паперові картриджі в першу чергу рекомендуються для ємностей малих обсягів. Для великого басейну вони теж придатні, але частота зміни картриджів в цьому випадку відчутно збільшується.

Пісочні помпи пристосовані для обслуговування великих резервуарів. Кварцовий пісок ефективно вловлює забруднюючі частинки будь-якої природи, в тому числі і біологічні. Пісочні фільтри можна промивати, що збільшує їх термін служби.

В фільтрі може використовуватися не тільки кварцовий пісок, а й інші види поглиначів: дрібний гравій, скляний пісок, вугілля. Термін експлуатації у фільтрів великий: кварцовий здатний прослужити 3 роки, а скляний – близько 5 років. Після цього їх необхідно міняти.

AquaStory запрошує купити електричний насос для басейну

Наш інтернет-магазин пропонує ретельно підібраний асортимент насосного обладнання для обслуговування всіх найпопулярніших моделей басейнів.

У нас можна не тільки насос для басейну купити за дуже вигідними цінами , а й отримати безкоштовну технічну консультацію, замовити зручну доставку, яка діє по Києву і по всій Україна . У Харкові також працює кілька пунктів, в яких замовлення можна забирати самовивозом. AquaStory забезпечує найвигідніші і зручні умови покупки.доставка бесплатно
Насос для басейну 0.55кВт Hmax 10м Qmax 300л/хв Leo (772221)
доставка бесплатно
Насос для басейну 0.8кВт Hmax 11м Qmax 300л/хв Leo (772223)
доставка бесплатно
Насос для басейну 1.1кВт Hmax 15.2м Qmax 350л/хв Leo (772225)
Насос для басейну DAB EUROCOM SP 30/50 M
24764-56
8334 ₴
Насос для басейну DAB EUROCOM SP 30/50 T
24765-56
8227 ₴
Насос для басейну DAB EUROCOM SP 40/50 M
24766-56
9634 ₴
Насос для басейну DAB EUROCOM SP 40/50 T IE3
24768-56
10421 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 1250 T
24771-56
79624 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 1500 T
24772-56
80562 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 350 T
24773-56
39642 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 400 T
24586-56
40494 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 550 T
24578-56
45332 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 550 T-BR
24774-56
57949 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 750 T
24775-56
61401 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO 750 T-BR
24776-56
72867 ₴
Насос для басейну DAB EUROPRO тисячі T-BR
24770-56
74253 ₴
Показано від 1 до 16 з 285 (всього сторінок: 18)
Часті питання про категорію Насоси для басейнів