Самовсмоктувуючі насоси

Самовсмоктувуючі насоси

Самовсасиваючий насос - що це?

Самовсасиваючий насос призначений для збільшення давлення води у вашому домені та саду при перекачуванні обсягу повітря, достатнього для всмоктування води за рахунок повернення крильчаток, тим часом, заставляючий насос працювати. Самовсасиваючий насос, який знаходиться в інших центральних насосах, не вимагає подачі води самотеком.

Як працює самовсасиваючий насос?

Самовсасиваючий насос має зовнішній кожух (корпус насоса), заповнений водою, в результаті чого робоче колесо повертається і формує зону низького давлення, створену частковий вакуум. Частовий вакуум удаляє повітря з всмоктуючої лінії і піднімає воду вгору. Після того, як насос змиває повітря і воду, повітря відділяється від води і виходить з корпусу.

Більшинство самовсисуючих насосів, може всмоктувати воду з глибинами до 8 м під землею. Вмісто того, щоб видавати дані від самотечної подачі, насос може всмоктувати воду (що займається в середніх полторах мінутах) до того, як у насос вводить воду з джерела.

Где встановити самовсасиваючий насос?

Самовсасиваючий насос можна встановити нижче рівня води в системі колодець або вище рівня води, якщо у вас вже є резервуар для води, встановлений під землею.

При установці нижчого рівня води сила тяжіння та вдосконалення повітря забезпечує постійне наповнення насоса достатньою кількістю жидкостей та відсутністю попадання повітря в насос або зменшення висоти.

Якщо він встановлений вище рівня води (резервуар для дождевої води), повітря на всмоктувальній лінії повинно бути відкачаним або витесненним, перш ніж насос зможе очистити воду, а також насоси, оптимізовані для переміщення певної жидкості.

Переваги використання самовсасиваючого насоса

Основні переваги використання самовсипуючого насоса:

  • Обслуговування не вимагається, оскільки насос автоматично встановлює повітря і продовжує працювати
  • Предназначен для роботи з різними жидкостями, матеріалами з високою консистенцією, суспензіями, агресивними жидкостями та твердими частинами розміру до 8 см.
  • Більш безпечний та легкий доступ, експлуатація та обслуговування, якщо він встановлений над джерелом води.

Недостатки використання самовсасиваючого насоса

Основний недостаток використання самовсипуючого насоса:

  • Можливість створення зони низького давлення зменшується із-за виходу і з-за мусори, що збирається з твердих частинок на самому робочому колесі.


Купити обладнання з розділу ➦"Поверхневі насоси Самовсмоктувуючі насоси" в магазині ⚡ Aquastory ⚡, зі знижками в Харкові і доставкою по всій Україні☝.

Найвигідніші ціни на обладнання, від провідних світових виробників з категорії ⏩"Поверхневі насоси-Самовсмоктувуючі насоси", представлені в інтернет-магазині Aquastory.

Тут ви можете швидко підібрати все необхідне, для вирішення будь-яких завдань, в гнучкому ціновому діапазоні, отримати консультації фахівців із застосування, установці та інших питань, що стосуються, експлуатації та обслуговування виробів з категорії ⏩Самовсмоктувуючі насоси. Працює зручна доставка і самовивіз з декількох точок по Харкову. Різні способи як готівкової, так і безготівкової оплати для зручності наших клієнтів

Купити обладнання з розділу Поверхневі насоси➦Самовсмоктувуючі насоси в магазині ⚡ Aquastory ⚡, зі знижками в Харкові і доставкою по всій Україні ☝

Найвигідніші ціни на обладнання, від провідних світових виробників, з категорії ⏩ Самовсмоктувуючі насоси, представлені в інтернет-магазині Aquastory.

Підібрати, потрібні Вам товари, можна, грунтуючись на технічні характеристики, фотографіях і схемах продукції, представлених в картках товарів або фільтрах, на сторінці категорії ⏩ Самовсмоктувуючі насоси.

Наші менеджери, із задоволенням, нададуть повний супровід покупки і допомогу при підборі обладнання, по телефону або будь-яким іншим, зручним для Вас способом.

Отримати товари можна поштовими службами ✈ в будь-якій точці України, або безкоштовно забрати самовивозом з декількох точок продажів в ➦ Харкові.Rudes Поверхневий насос JET100
16217-31
2181 ₴
Rudes Поверхневий насос JS100
16226-31
2229 ₴
Rudes Поверхневий насос JSWm 10MX
16234-31
2194 ₴
Rudes Поверхневий насос JSWm 15MX
16235-31
1701 ₴
Показано від 1 до 16 з 117 (всього сторінок: 8)
Часті питання про категорію Самовсмоктувуючі насоси