Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Сололіфт є широко використовуваним в наш час комплексом гідротехнічних пристроїв . Він призначений для перекачування стоків до місця їх відведення і утілізірованія. Головна відмінність новітніх Сололіфт – висока ефективність роботи. Їх підключення можливо в індивідуальних будинках до будь-яких типів сантехнічних пристроїв. Питання установки Сололіфт найбільш актуальний в умовах важко здійсненною прокладки комунікацій (в разі занадто віддаленого місцезнаходження об'єкта від точки виведення каналізаційних стоків, застосуванні труб малого діаметра і т. Д.). Але найбільша затребуваність станції Сололіфт виникає в разі, коли поруч з заміським приватним будинком відсутня єдина система відведення стоків.

Часто люди не розуміють різницю між системою Сололіфт і септиками, і думають що це одне і те ж. Однак між ними немає практично нічого спільного. У станціях стоки не накопичуються, їх не потрібно регулярно обслуговувати і обладнати фільтраційні поля.

Загальні параметри і опис станцій Sololift

Основним елементом конструкції є насос sololift. Він візуально схожий на ємність із пластику, в якій знаходяться безпосередньо насос і датчики. Його завдання – відводити стоки, які потрапляють в резервуар з каналізації. Завдяки насосу вони видавлюються в головну трубу для відведення стоків або в ємність-накопичувач, куди звичайним шляхом потрапити не можуть.

В більшості випадків це пристрій монтують:

 • в заміських домоволодіннях , що мають незалежну каналізацію;
 • в підвальних приміщеннях;
 • в житлових приміщеннях, де проходить планування;
 • там, де стічні води не можуть йти самопливом.

Використання Сололіфт дозволяє забезпечити ефективне відведення стоків майже всюди, де це потрібно.

Принцип дії і особливості систем Sololift

для економного витрачання електроенергії в Сололіфт встановлені електродвигуни високої потужності і датчики – вимірювачі наповнюваності, що мають високу чутливість.

Матеріалом ємності, використовуваної для накопичення, є композит. Стінки резервуара виконані у вигляді сфери, дно похиле. Завдяки цьому наліт на його поверхні практично не утворюється.

Система Сололіфт має простий принцип дії. Утворені стоки по трубі, що підводить потрапляють в ємність, протягом деякого часу відбувається їх накопичення. Після того як рівень досягає певного положення, починає працювати двигун, і рідина надходить в єдину каналізаційну систему будинку. Після спустошення ємності дію насоса припиняється.

В системах Sololift WC і CWC виробники передбачили пристрій для подрібнення, що дозволяє усунути ризик потрапляння великих часток в каналізацію і її засмічення. Це особливо важливо, якщо труба має малий діаметр. Для виключення проникнення запахів в будинок, в систему Сололіфт включений вугільний фільтр.

Різновиди і гідності насосів Сололіфт

Системи мають відмінності в виконуваних функціях, місці установки і т. Д. Виходячи з цього , виробник використовує таке маркування.

WC

Насос для унітазу, що має подрібнювач і призначений для відведення стоків фекалій. Його можна підключати до моделей, які мають під підлогою.

CWC

Пристрій для відкачування каналізації з механізмом подрібнення твердих фракцій. Воно може бути застосоване для відведення стоків від унітазів, що мають підвісний варіант кріплення.

C і D

Пристрої, що використовуються для відведення рідких побутових відходів. Вони підключаються до будь-яких видів сантехніки (крім унітазів).

Крім літерного позначення, в маркуванні Сололіфт використовуються цифри. Вони показують кількість пристроїв, що підключаються до насоса. Так, двійка свідчить про наявність двох додаткових відводів.

Незважаючи на невеликі розміри системи, до неї підключають унітази, душові кабінки, ванни, раковини, пральні машини. Установки Сололіфт можуть експлуатуватися протягом тривалого терміну і мають хороші технічні характеристики. Також можна відзначити такі переваги: ​​

 • їм практично не потребує обслуговування;
 • можливість використання в невеликих санвузлах завдяки компактності;
 • робота у великому температурному інтервалі, в тому числі при високих значеннях температур;
 • легкість установки і експлуатації.

у установки є всього один недолік – вона функціонує лише при наявності електрики. Якщо енергопостачання відсутній, робота станції неможлива. Якщо проблем з цим немає, то обладнання може бути використано для відведення стічних вод в системі автономної каналізації приватних будинків.

Обслуговування системи Сололіфт

Він розроблений таким чином таким чином, щоб знизити до мінімуму його техобслуговування . Однак для забезпечення ефективності роботи і профілактики поломок і збоїв слід проводити періодичну чистку. Для цього найчастіше використовують поверхнево-активное речовина – детергент. Якщо його помістити в рідину, відбудеться порушення процесів біоокислення органіки і обміну кисню, загальмується розвиток бактерій.

Перед тим як провести очистку, Sololift відключають від електроживлення і розкривають розташовану зверху кришку. Через неї в ємність вливають ПАР. Після деякого часу систему під'єднують до харчування і виливають з резервуара рідина. Щоб не залишилося ніяких відкладень, цю процедуру проводять кілька разів. Потім кришку повертають на місце і відновлюють звичайний режим роботи.

Щоб провести техобслуговування, не треба бути професіоналом, так як в даному випадку спеціальні навички не потрібні.

Значення потужності насоса Sololift визначає обсяг стоків, який можна відвести за одиницю часу, висоту їх підйому і довжину трубопроводу. Переваги пристрою в багато разів перекривають недоліки. Головна перевага насоса Сололіфт – можливість відвести стоки без спорудження інженерних комунікацій, що дозволяє заощадити гроші, час і місце. Він виконує це завдання швидко і якісно, ​​незалежно від місцезнаходження заміського будинку. Недоліком є ​​необхідність іноді проводити процедуру очищення, але вона виконується без особливих зусиль.

Виробництвом насосів Сололіфт займаються багато знаменитих компанії, такі як:

 • SFA;
 • Grundfos;
 • Dab; ​​
 • Wilo;
 • Grandfar;
 • Volks;
 • Sprut;
 • Ibo;
 • Leo;
 • Euroaqua.

Оні мають більш низьку ціну і цілком пристойну якість, також як і наявність офіційного сервісного обслуговування. У компанії Aquastory на всі системи Сололіфт дається гарантія від виробника і надається широкий спектр послуг.

Технології виробництва пристроїв Сололіфт постійно розвиваються і дають можливість користувачам отримати нові переваги: ​​

 • зменшення гучності ;
 • підвищення числа точок підключення;
 • економія електрики і габаритів із збереженням якості.

Інженери працюють над продовженням терміну експлуатації і збільшенням функціоналу, наприклад , над відкачкою агресивних рідин, що ще більше розширить способи використання насосів Sololift.

Що необхідно врахувати при виборі установки для заміського будинку

Щоб вибрати підходящий варіант, слід враховувати деякі тонкощі. Наприклад, вибір залежить від:

 • Кількості сантехнічних пристроїв в санвузлі. Це визначає необхідну кількість входів.
 • Розмірів. Допоможе вбудувати пристрій в підлогу і стінові конструкції і гармонійно вписати його в обстановку.
 • Висоти, на яку треба підняти стоки. Цей критерій говорить про потужність систем.

Необхідно пам'ятати, що для відводу стоків використовується один трубопровід.


Топ сололіфт за призначенням
ПризначенняМодельХарактеристикаЗначенняЦіна
Сололіфт для кухніGrandfar Wc600aмаксимальний напір9 метрів5500 ₴
Сололіфт для раковиниIbo Sanibo Miniпотужність300 вт.4500 ₴
Сололіфт для гарячої води Sololift2 C-3максимальна температура90°C10500 ₴
Сололіфт для туалетуSprut WCLift560/3Fизмельчающий механізмє5650 ₴

Де в Україні придбати систему Сололіфт

В інтернет-магазині Aquastory є широкий асортимент систем Сололіфт з різними технічними характеристиками . У нас можна знайти насоси С, D і WC, розраховані на роботу в різних умовах. Ми підберемо за низькою ціною Сололіфт CWC і WC, мають потужність 280-620 Вт. Для полегшення вибору на сайті можна скористатися фільтрами. Вони дозволяють вибрати необхідні критерії і швидко відшукати необхідний товар.

Для оплати замовлень передбачені різні варіанти:

 • накладений платіж (при замовленні від 300 гривень);
 • карта ПриватБанку;
 • liqPay.

Пункти видачі товару знаходяться в Харкові. Замовники з інших міст України можуть скористатися доставкою через Нову Пошту.

Сололіфт sololift в магазині Aquastory: классификации, разновидностидоставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція Sololift сололіфт Leo (776911)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція Sololift сололіфт Leo 3.0 (776912)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Grandfar Wc600a (Gf1103)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Ibo Sanibo 5
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Ibo Sanibo Mini
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-100 (KP2927)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-400 UP (KP2929)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-450 (KP2930)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-S (KP2928)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Leo 3.0 (776914)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Leo 3.0 (776916)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 250/2
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 400/3
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 400/3F Compact
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 560/3F
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 600/2F Hot
Показано від 1 до 16 з 80 (всього сторінок: 5)
Часті питання про категорію Сололіфт sololift