Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Опис, загальні характеристики каналізаційних станцій - сололіфт Sololift


Насоси sololift конструктивно нагадують пластиковий резервуар з датчиками і насосом, основне завдання якого, відведення каналізаційних стоків. У резервуар потрапляють стоки і за допомогою вбудованого насоса проштовхується в основну каналізаційну магістраль або в накопичувальну ємність, куди під звичайним рівнем вода стікатиме не може. Найчастіше насос для каналізації-сололіфт встановлюють в заміських будинках з автономною каналізацією, в напівпідвальних приміщеннях, в квартирах, де роблять перепланування або в тих місцях де самопливом стічній воді складно виконати свій шлях. Сололіфт забезпечить повноцінну роботу системи каналізації практично в будь-якому зручному вам місці.


Каналізаційні станції сололіфт sololift діляться на кілька типів:


  • професійні каналізаційні установки сололіфт, для великих заміських комплексів, що складаються з декількох будинків.
  • побутові насоси сололіфт, з підключенням унітазу. Бувають з вбудованим ріжучим механізмом і без вбудованого ножа і підключення унітазу, тільки для душових систем та кухонного зливу.
  • моделі sololift розраховані на гарячу воду.

Від потужності насоса сололіфт залежить обсяг перекаченние рідини за одиницю часу, висота підйому до заданого рівня, і довжина каналізаційної магістралі. Переваги таких sololift очевидні і плюсів більше ніж мінусів. Основна перевага - вирішення проблеми відведення стічних вод без складних інженерних споруд, що економить час, площа, фінансові витрати на монтажні організації. Каналізаційна установка sololift вирішує ці завдання миттєво, і ви користуєтеся системою каналізації там, де вона потрібна. З мінусів, можна відзначити як будь-який сучасне обладнання потребує періодичного сервісі. Сервіс полягає в елементарній механічної чищенні.


На ринку багато торгових марок насосів Сололіфт, відомі на весь світ:

І менш розкручені, але набагато доступніші, марки:

що не говорить про їх низьку якість або відсутність повноцінного сервісного центру. У магазині Aquastory всі каналізаційні станції СОЛОЛІФТ мають офіційну гарантію з розширеним комплексом послуг.


Технічний прогрес каналізаційних установок не стоїть на місці і постійно пропонує кінцевому споживачеві найкращі передові технології починаючи від зниження шуму, збільшенням кількість підключаються точок до одного приладу, зниженням енергоспоживання, габаритних розмірів, не на шкоду своїм технічним якостям. Постійно ведуться роботи над збільшенням ресурсу роботи і надійності насосів сололіфт, вже зараз багато моделей здатні перекачувати не тільки стічні води, а й агресивне середовище, що призводить до розширення варіантів застосування насосів Sololift.

Купити обладнання з розділу ➦Сололіфт sololift в магазині ⚡ Aquastory ⚡, зі знижками в Харкові і доставкою по всій Україні ☝

Найвигідніші ціни на обладнання, від провідних світових виробників, з категорії ⏩ Сололіфт sololift, представлені в інтернет-магазині Aquastory.

Підібрати, потрібні Вам товари, можна, грунтуючись на технічні характеристики, фотографіях і схемах продукції, представлених в картках товарів або фільтрах, на сторінці категорії ⏩ Сололіфт sololift.

Наші менеджери, із задоволенням, нададуть повний супровід покупки і допомогу при підборі обладнання, по телефону або будь-яким іншим, зручним для Вас способом.

Отримати товари можна поштовими службами ✈ в будь-якій точці України, або безкоштовно забрати самовивозом з декількох точок продажів в ➦ Харкові.доставка бесплатно
182057173
Каналізаційна станція Sololift сололіфт Leo (776911)
доставка бесплатно
182057174
Каналізаційна станція Sololift сололіфт Leo 3.0 (776912)
доставка бесплатно
5628
Каналізаційна станція сололіфт Grandfar Wc600a (Gf1103)
доставка бесплатно
666
Каналізаційна станція сололіфт Ibo Sanibo 5
доставка бесплатно
667
Каналізаційна станція сололіфт Ibo Sanibo Mini
доставка бесплатно
182057176
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776914)
доставка бесплатно
182057177
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776916)
доставка бесплатно
182057175
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776918)
доставка бесплатно
w-1874
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift250/2
доставка бесплатно
w-1875
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift400/3
доставка бесплатно
w-2171
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift400/3F Compact
доставка бесплатно
w-1876
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift560/3F
доставка бесплатно
w-2010
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift600/2F Hot
доставка бесплатно
w-2172
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift800/4F
Показано від 1 до 16 з 33 (всього сторінок: 3)