Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Сололіфт sololift в магазині Aquastory

Каналізаційні насосні станції Sololift

сололіфт – це сучасна гідротехнічна система для перекачування стічних вод до місць їх відведення та утилізації. Сучасні каналізаційні станції відрізняються високою продуктивністю, підходять для експлуатації в приватних домоволодіннях і підключення будь-якої сантехніки.

Питання монтажу каналізаційної насосної станції (КНС) стає особливо актуальним під час прокладання комунікацій в умовах, які для цього непридатні (віддаленість об'єкту від каналізаційної точки виведення, використання невеликого по діаметру трубопроводу, пр.). Але особливо затребувані каналізаційні станції сололіфт серед власників заміського житла, для якого можливість підключення до централізованої системи відведення стоків відсутній.

Користувачі часто плутають насосні станції з септиками, але це принципово різні установки. КНС не накопичують стоки, не потребують періодичного обслуговування, обладнанні полів фільтрації.

Опис, загальні характеристики каналізаційних станцій - сололіфт Sololift

Насоси sololift конструктивно нагадують пластиковий резервуар з датчиками і насосом, основне завдання якого, відведення каналізаційних стоків. У резервуар потрапляють стоки і за допомогою вбудованого насоса проштовхується в основну каналізаційну магістраль або в накопичувальну ємність, куди під звичайним рівнем вода стікатиме не може. Найчастіше насос для каналізації-сололіфт встановлюють в заміських будинках з автономною каналізацією, в напівпідвальних приміщеннях, в квартирах, де роблять перепланування або в тих місцях де самопливом стічній воді складно виконати свій шлях. сололіфт забезпечить повноцінну роботу системи каналізації практично в будь-якому зручному вам місці.

Особливості та принцип роботи установок Sololift (Grundfos)

В насосних станціях встановлено потужні електродвигуни, чутливі датчики, які вимірюють рівень наповнення. Це дозволяє економно витрачати енергоресурси.

Накопичувальний резервуар КНС сололіфт виконаний з композиту. Він має сферичні стінки і похиле дно, тому ризик утворення нальоту на внутрішній поверхні бака зводиться до мінімуму.

Принцип роботи установки відкачування каналізації простий. Рідкі відходи по подводящему трубопроводу стікають в резервуар, де поступово накопичуються. При досягненні контрольної позначки двигун запускається, і стоки відкачуються в загальнобудинкове каналізаційну систему. Коли резервуар випорожнюється, харчування насоса відключається.

В установках Sololift WC і CWC передбачено наявність вбудованого измельчающего пристрою. Це дозволяє виключити ризик засмічення каналізації, що особливо актуально при наявності трубопроводу невеликого діаметру. Каналізаційні станції оснащені вугільним фільтром, який перешкоджає проникненню запаху стічних вод в приміщення.

Види і переваги насосів сололіфт

Установки відрізняються функціональними можливостями, місцем монтажу, пр. Тому виробник маркує їх наступним чином:

  • WC. Насос для унітазу з подрібнювачем, який призначений для відведення фекальних стоків і може підключатися до підлогових моделям.
  • CWC. Установка відкачування каналізації з вбудованим подрібнюючим механізмом, які підходять для відводу фекальних стоків і можуть підключатися до підвісних унітазів.
  • C і D. Насосні станції для відводу рідких побутових відходів, які можуть підключатися до будь-якої сантехніки, крім унітазів.

У маркуванні Sololift також присутній цифрове позначення. Воно вказує на кількість сантехніки, яку можна підключити до насоса. Наприклад, якщо в маркуванні моделі вказана цифра 2, значить, установка має два додаткових відведення.

До компактної системі сололіфт можна підключати підвісні і підлогові унітази, ванни, умивальники, раковини, душові кабінки та навіть пральні машини. Установки сололіфт Grundfos відрізняються тривалим терміном експлуатації, високими технічними параметрами. Крім цього вони мають такі переваги: ​​

  • мінімальні вимоги по обслуговуванню;
  • невеликі розміри (тому можуть застосовуватися для санвузлів невеликій площі);
  • робота в широкому діапазоні температур (в т.ч. високих);
  • простота монтажу, експлуатації.

Єдиний мінус обладнання – залежність від електрики. При відсутності електроживлення сололіфт не може виконувати поставлені завдання. Але в цілому обладнання практично позбавлене недоліків, тому може застосовуватися для облаштування автономної каналізації в заміських будинках.

Обслуговування насосної установки сололіфт

Особливості конструкції мінімізують вимоги з технічного обслуговування КНС. Але для полноценной роботи без збоїв і поломок установку потрібно періодично чистити в цілях профілактики.

Для очищення зазвичай використовується детергент. Це поверхнево-активна речовина, яка при попаданні в воду порушує процеси кисневого обміну і біологічного окислення органічних сполук, гальмує руйнування бактеріальної флори.

Перед обслуговуванням установку Sololift потрібно відключити від джерела живлення і розкрити верхню кришку. Всередину резервуара заливається детергент, а через деякий час пристрій знову підключають до мережі і зливають воду. Для якісної очистки насос бажано прогнати кілька разів. Для подальшої експлуатації установки потрібно поставити кришку на місце.

Обслуговувати каналізаційні станції можнобез залучення фахівців. Для цього не потрібно мати особливих навичок і знань.

Від потужності насоса сололіфт Sololift залежить обсяг перекаченние рідини за одиницю часу, висота підйому до заданого рівня, і довжина каналізаційної магістралі. Переваги таких sololift очевидні і плюсів більше ніж мінусів. Основна перевага - вирішення проблеми відведення стічних вод без складних інженерних споруд, що економить час, площа, фінансові витрати на монтажні організації. Каналізаційна установка sololift вирішує ці завдання миттєво, і ви користуєтеся системою каналізації там, де вона потрібна. З мінусів, можна відзначити як будь-який сучасне обладнання потребує періодичного сервісі. Сервіс полягає в елементарній механічної чищенні.

На ринку багато торгових марок насосів сололіфт, відомі на весь світ:

І менш розкручені, але набагато доступніші, марки:

що не говорить про їх низьку якість або відсутність повноцінного сервісного центру. У магазині Aquastory все каналізаційні станції сололіфт мають офіційну гарантію з розширеним комплексом послуг.

Технічний прогрес каналізаційних установок не стоїть на місці і постійно пропонує кінцевому споживачеві найкращі передові технології починаючи від зниження шуму, збільшенням кількість підключаються точок до одного приладу, зниженням енергоспоживання, габаритних розмірів, не на шкоду своїм технічним якостям. Постійно ведуться роботи над збільшенням ресурсу роботи і надійності насосів сололіфт, вже зараз багато моделей здатні перекачувати не тільки стічні води, а й агресивне середовище, що призводить до розширення варіантів застосування насосів Sololift .

Особливості вибору каналізаційної станції для приватного будинку

Є деякі нюанси, які потрібно враховувати при виборі відповідної моделі. Зазвичай користувачі керуються такими критеріями:

  • Комплектація санвузла. Потрібно заздалегідь продумати, скільки і які види сантехнічного обладнання будуть підключені до установки. Це допоможе швидко визначити потрібну кількість патрубків.
  • Габарити. Конструкція може вбудовуватися в стінові і підлогові конструкції. Якщо підібрати габарити правильно, можна зробити її непомітною для оточуючих і зберегти естетику інтер'єру.
  • Висота подачі стічних вод. За цим параметром зазвичай визначають, наскільки каналізаційні станції потужні.

Також важливо враховувати, що відведення господарсько-побутових стоків здійснюється по одній магістральної лінії.

Де купити насосні установки сололіфт в Україні?

В нашому інтернет-магазині представлений великий вибір моделей з різними технічними параметрами. У нас є насоси WC , С і D, які розраховані на роботу в будь-яких умовах.

У нас можна купити недорого насос для унітазу WC або CWC потужністю від 280 до 620 Вт за низькою ціною. Щоб швидко вибрати відповідну модель, скористайтеся зручними фільтрами. Налаштуйте потрібні параметри і через кілька секунд на екрані відобразяться результати будуть відповідати пошуковому запиту.

Оплатити покупки в магазині « Aquastory » можна готівкою, післяплатою (для замовлень на суму від 300 грн.), переведенням на карту Приват Банку, через платіжну систему liqpay. Отримати замовлення можна в пунктах видачі (м Харьков) або оформити доставку Новою Поштою в будь-яке місто України.доставка бесплатно
Каналізаційна станція Sololift сололіфт Leo (776911)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція Sololift сололіфт Leo 3.0 (776912)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Grandfar Wc600a (Gf1103)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Ibo Sanibo 5
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Ibo Sanibo Mini
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776914)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776916)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Leo 3.0 (776918)
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift250/2
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift400/3
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift400/3F Compact
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift560/3F
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift600/2F Hot
доставка бесплатно
Каналізаційна станція сололіфт Sprut WCLift800/4F
Показано від 1 до 16 з 57 (всього сторінок: 4)
Часті питання про категорію Сололіфт sololift