Сололіфт sololift для кухні, в магазині Aquastory

Сололіфт sololift для кухні, в магазині Aquastory

В категорію каналізаційних систем входить спеціальна насосна установка Сололіфт. Її призначення – примусова перекачування стічних мас, які виникають при експлуатації побутових сантехнічних приладів. Устаткування монтують поруч з джерелом відходів і приєднують до каналізаційної труби. У житлових приміщеннях може бути встановлений Сололіфт для кухні та для санвузла, який підключають до раковини, мийці, унітазу, душової кабіни, пральної і посудомийної машини .

Призначення

Пристрої даної категорії встановлюють за відсутності централізованого водовідведення, а також при неможливості забезпечити злив під необхідним кутом. Sololift для кухні може бути обладнаний ріжучим механізмом, який забезпечує подрібнення відходів. Такі пристрої можна буде приєднувати до кухонній мийці і посудомийній машині, в той час як обладнання без ножа добре переганяє тільки воду і зазвичай інсталюється до пральної машини або умивальнику.

Санітарний насос виконує наступні функції:

 • Подрібнення органічних відходів до стану, що дозволяє транспортувати стоки по трубах невеликого діаметра.
 • Забезпечення нормального функціонування сантехніки і побутових приладів, розташованих нижче проходження центральної каналізації, наприклад, в підвальному приміщенні.
 • Нормальне відведення відходів в приміщеннях зі складною архітектурою, де немає необхідного ухилу для відтоку стічних вод.
 • Зниження ризику засмічення каналізації та необхідності позапланового ремонту.

Різновиди

Виробники насосного обладнання забезпечили ринок виробами різної продуктивності. Залежно від місця установки можна   Сололіфт купити для кухні наступних типів:

 • Стаціонарні насоси. Призначені для перекачування стічних вод у великому обсязі на значні відстані. Устаткування цього типу встановлюється на будь-якій відстані від джерела відходів. Не використовується в житлових приміщеннях.
 • Санітарні каналізаційні станції, що збирають відходи з кількох джерел. Зважаючи на відсутність подрібнювача не підходять для відводу стоків з забрудненнями. Мають обмеження по температурі рідини 35-45 градусів.
 • Агрегати примусової каналізації. Компактні автоматичні пристрої, зручні для установки в житлових будинках. Можуть мати подрібнювач.

Конструкція і принцип роботи

Сололіфт кухонний представляє собою закритий резервуар, оснащений насосом зі зворотним клапаном, прийомним фільтром, реле часу. До системи каналізації пристрій приєднується за допомогою комплекту патрубків. Прості моделі можуть працювати тільки з одним джерелом стоків, більш складні – призначені для відкачування з декількох точок. Кількість точок підключення входить в маркування вироби.

Пристрій працює з низьким рівнем шуму і повною відсутністю неприємних запахів, так як виробники включили в конструкцію вугільний фільтр і звукопоглинальні матеріали.

Зовнішній вигляд обладнання відповідає дизайну сучасної сантехніки. Сололіфт виготовляється з білого пластику, має компактний розмір і ергономічну форму, що дозволяють розмістити пристрій непомітно навіть у невеликому приміщенні – під ванною, поруч з умивальником, за унітазом. Конструкція стійка, не схильна до перекидання, тому не вимагає обов'язкового закріплення.

Краї корпусу закруглені, так як гладкі поверхні безпечніше і простіше в догляді. Резервуар має сферичну внутрішню поверхню, що знижує ризик утворення нальоту і затримки дрібного сміття.

Суть роботи насоса Сололіфт для кухні складається в примусовому перекачуванні стічних вод до місця відведення та утилізації . Через патрубки на станцію надходить рідина і накопичується в резервуарі. Завдяки наявності датчиків рівня рідини насос включається в міру заповнення ємності. При цьому утворюється вихрова тяга, що викликає рух рідини в сторону каналізаційного виходу. Після спустошення резервуара насос вимикається, і обладнання переходить в режим очікування. Максимальна температура перекачується стоків – 90 градусів.

Переваги та недоліки пристрою

Установки Сололіфт для кухні з подрібнювачем мають принципову відмінність від септиків. Вони не накопичують відходи, які не потребують складного обслуговуванні. За відгуками споживачів санітарні насоси практично позбавлені недоліків і помітно полегшують повсякденне життя. До плюсів компактної каналізаційної системи відносяться:

 • Тривалий термін експлуатації.
 • Високі технічні характеристики.
 • Компактні розміри.
 • Широкий діапазон робочих температур.
 • Простий монтаж і швидке підключення.
 • Мінімальне обслуговування.
 • Можливість підключення до всіх видів сантехніки і побутових приладів з утворенням стоків – покриттям і підвісним унітазів, ванн, раковин, душових кабінок, біде, умивальників, пральних машин.

Особливістю станції sololift кухонної є необхідність підключення до електромережі.

Поради щодо вибору та монтажу

Наявність на ринку насосних станцій в широкому асортименті вимагає від споживачів відповідально підходити до питання вибору насоса sololift для кухні. Визначальними факторами є:

 • Габарити пристрою, що дозволяють вбудувати його в кухонний гарнітур і зберегти естетику приміщення.
 • Кількість патрубків, відповідне комплектації кухні і числу точок підключення.
 • Потужність пристрою, здатна забезпечити подачу стічних вод на необхідну висоту.

Купить Сололіфт для раковини на кухні важливо з сильним напором води і максимальної температурою.

При установці насосної станції Сололіфт для кухні слід дотримуватися ряду вимог:

 • Мінімальний зазор 10 мм між виробом та іншими деталями інтер'єру.
 • Підстава з виброизолирующего матеріалу.
 • Обов'язкове використання зворотного клапана.
 • Герметичне з'єднання станції з сантехнічним приладом і каналізаційною трубою.

Де купити насос Сололіфт для кухні

Наш інтернет-магазин пропонує якісні вироби вітчизняного та імпортного виробництва за доступними цінами . У нас ви можете Sololift купити для кухні відомих брендів Grundfos, Wilo, Dab, SFA, Sprut, Leo, Euroaqua, Grandfar . У комплектацію виробів входять необхідні елементи кріплення. Наші консультанти відповідять на всі питання, оформлять доставку в межах України до Києва, Дніпро, Херсон та інші міста. З нашою допомогою ви моментально вирішите проблему відведення стічних вод без складних інженерних робіт.доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Ibo Sanibo Mini
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 250/2
знижка: -7%
Каналізаційна насосна станція сололіфт Grundfos Sololift2 C-3 (97775317)
знижка: -11%
Каналізаційна насосна станція сололіфт Grundfos Sololift2 D-2 (97775318)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Leo 3.0 (776918)
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)