Запчастини для сололіфт sololift в магазині Aquastory

Запчастини для сололіфт sololift в магазині Aquastory

Запчастини для сололіфта  

Каналізаційні насосні установки працюють в дуже важких умовах. Від їх надійності і справності безпосередньо залежить комфортність і безпеку будинку. Тому Регулярний огляд і профілактичний ремонт – необхідна частина експлуатації цього обладнання. якісні запчастини для сололіфта сьогодні придбати неважко. Відмінний асортимент пропонується в нашому магазині Aquastory.

Запчастини для сололіфта в Харкові  

Сололіфти всіх різновидів вважаються надійним обладнанням. Вони працюють стабільно, тому купувати запчастини до насоса сололіфт доводиться не так часто. Періодична перевірка і технічне обслуговування повинні проводитися регулярно. Це гарантує відсутність виникнення неприємних аварійних ситуацій.

Процес обслуговування простий і вимагає всього лише кілька хвилин. Він включає в себе наступні етапи:

 • знеструмити обладнання;
 • перекрити подачу води до обладнання (наприклад, перекрити воду, що подається в бачок унітазу);
 • зняти кришку сололіфта;
 • викрутити кріплення, що утримує насос;
 • очистити резервуар від нальоту, що скупчився;
 • зібрати установку, включити подачу води і електроживлення.

При регулярному обслуговуванні запчастини для Sololift потрібні рідко. Це можуть бути лише дрібні кріпильні деталі і патрубки.

Основні запчастини Sololift завжди у продажу

Головна причина різних поломок полягає в порушенні правил експлуатації. Найбільш вразлива частина обладнання-електродвигун. Інші користуються підвищеним попитом запчастини на сололіфт:

 • зворотні клапани;
 • труби і патрубки;
 • бачок;
 • подрібнювачі.

Моделі, обладнані спеціальними ножами для подрібнення твердих відходів, дуже популярні. Найчастіше їх встановлюють в заміських котеджах. Вони впевнено справляються не тільки з туалетним папером і фекальними масами, але і з овочевими очищеннями, м'ясними відходами, щільними журналами. 

Але саме через таку потужності і відбувається більшість поломок. Користувачі забувають про обережність і кидають в каналізацію такі відходи, які подрібнювач вже не в змозі обробити. Відмова ріжучого механізму в такій моделі викликає збій у всій системі домашньої каналізації.великі тверді частинки, що потрапили в каналізацію, можуть виводити з ладу такі запчастини для каналізаційної станції, як зворотний клапан. Відремонтувати цю деталь досить важко. Але робити цього не потрібно, так як подібні запчастини на насос сололіфт коштують недорого і завжди є у продажу.

Доручати встановлювати на сололіфт запчастини краще професіоналам з сервісної майстерні. Тоді робота по монтажу запчастини для насоса сололіфт буде виконана швидко і абсолютно правильно.

Переваги професійного обслуговування сололіфтів

Каналізаційні насоси відносяться до технічно складного обладнання. Їх обслуговування, ремонт і установка на насос сололіфт запчастини, яка потребує заміни, вимагає відмінного знання цієї техніки і спеціальних інструментів. Але найважливіше полягає в наступному: навіть невелика помилка тягне за собою вкрай неприємні наслідки.

Каналізаційна система – це одна з основних систем життєзабезпечення людини. Аварія в цій системі схожа на справжню катастрофу. Щоб не стикатися з подібними неприємностями, що вимагають для свого усунення великих грошових витрат і нервування, потрібно користуватися послугами сервісних майстерень, обслуговуючих дану насосну техніку. всі необхідні запчастини на сололіфт ви можете придбати в нашому магазині за найвигіднішими цінами.

Якісні запчастини для Sololift в Харкові

Насосне обладнання сололіфт розробляється відповідно до вимог гігієни і комфорту. Конструкція грунтується на максимальній надійності і простоті експлуатації. Всі вузли замінні, тому відновити працездатність обладнання можна порівняно легко. Для насоса Sololift запчастини завжди є у продажу, як і самі насоси.

Знос окремих компонентів з часом – це нормальне явище. Часто Заміна вийшла з ладу деталі виявляється вигідніше, ніж придбання нового пристрою. Запчастини можна купувати як окремо, так і цілими наборами, які спеціально орієнтовані на усунення найпоширеніших проблем.

Багато неполадки легко можна усунути самостійно при мінімальних витратах. Наприклад:

 • досить часто зустрічається ситуація, коли рівень рідини нормальний, але двигун не включається. Далеко не завжди подібна ситуація вимагає заміни всього двигуна. Як правило, причиною стає перегорілий запобіжник, який спеціально встановлюється для захисту двигуна. Заміна цієї запчастини повністю відновлює працездатність обладнання.
 • Якщо двигун видає незвичайне гудіння, але не працює в штатному режимі, така ситуація більш серйозна. Це свідчить про поломку самого двигуна. Його доведеться замінити цілком. Але це теж не проблема, так як в асортименті AquaStory є будь-які двигуни для сололіфтів тих видів, які представлені у нас у продажу.
 • Якщо мотор працює, не відключаючись, як годиться, це наводить на підозру, що зламалося реле тиску. Цю деталь легко можна замінити.
 • занадто повільна відкачування насосом води в більшості випадків означає звичайний засмічення. Після прочищення швидкість відновлюється. Але якщо в патрубках виявляється текти, то таку деталь доводиться міняти на нову.
 • поява неприємного запаху вказує на вихід з ладу фільтрів. Ці деталі потрібно міняти згідно з рекомендаціями, і тоді повітря завжди буде чистим.

Причини поломок

Практично всі неполадки обладнання Sololift викликаються недотриманням правил експлуатації. Основні причини виходу двигуна з ладу:

 • потрапляння всередину насоса великого твердого предмета. Наприклад, кістки, камені, шматки розбитого посуду і плитки, великі поліетиленові пакети, памперси, одяг – це здатне викликати перегрів, за яким слід перегорання.
 • злив в каналізацію занадто гарячої води.
 • потрапляння в каналізацію занадто в'язкої рідини (наприклад, будівельних розчинів, фарби).
 • Заморозка каналізації. Таке зазвичай відбувається в неопалюваних дачних будівлях.
 • порушення герметизації насоса.

Цих поломок можна уникнути, якщо дотримуватися правил експлуатації.

AquaStory пропонує купити запчастини, в Україні, для сололіфта – насоса для каналізації . Купувати запчастини до насоса Sololift та іншого насосного обладнання рекомендується в тих магазинах, в асортименті яких представлені і самі насоси. Наш каталог складений саме за таким принципом.

Ми пропонуємо купувати самі станції, а також будь-які запчастини для насосів сололіфт. вони постійно є у продажу,і нашим клієнтам не доводиться розшукувати, де можна купити запчастини для сололіфта. Всі запчастини розсортовані, тому пошук потрібної займає кілька секунд. У магазині працює консультаційна служба, і ви можете отримати безкоштовну консультацію.Показано від 1 до 16 з 54 (всього сторінок: 4)
Часті питання про категорію Запчастини для сололіфта sololift