Фільтраційні установки в магазині Aquastory

Фільтраційні установки в магазині Aquastory

Фільтраційні установки для басейнів

Ще на стадії розробки проекту басейну необхідно подумати про те, який фільтр буде там встановлений. Фільтраційна установка повинна бути в кожному басейні, тому що без неї вода буде мутнеть, темніти і цвісти. При правильному виборі та монтажу фільтра, можна продовжити термін експлуатації басейну, заощадити бюджет на дезінфекції.  

Як вибрати фільтраційні установки для басейну?

Перш за все потрібно розібратися в особливостях фільтраційних установок. Мова йде про пристрій, яке очищає і забезпечує тривале зберігання води в басейні. За стандартом очистку необхідно проводити два-три рази на добу, незалежно від того, чи використовується басейн. Принцип роботи агрегату простий: за допомогою насоса брудна вода потрапляє в Водозаборник, а потім проходить фільтрацію. Далі очищена вода надходить назад в басейн.

Сучасні моделі фільтрів відсівають будь-які частки, навіть найдрібніші. Існує три основних види фільтрів: пісочний, картріджниє і діатомові. При виборі важливо звертати увагу на кілька нюансів:

  • потужність, продуктивність насоса;
  • розміри басейну;
  • швидкість очищення.

Незалежно від виду пристрою, очищення проводиться механічним способом.

Пісочні фільтри для басейну

Особливо популярні зараз піщані фільтраційні установки. Вони не відрізняються складною конструкцією, очищення в них відбувається за допомогою кварцового піску.   Пристрій являє собою бак з наповнювачем, в який вода потрапляє за допомогою насоса. При цьому наповнювачем може бути   гравій, кварцовий або срібний пісок, вуглець-антрацит. Очищення води в таких агрегат займає найменше часу. Серед інших переваг:

  • довговічність, тому що міняти пісок потрібно не частіше 1 разу на два роки, а скляний наповнювач заміни не вимагає;
  • безконтактна очищення і наявність системи контролю рівня забруднення;
  • повна автоматизація процесу, особливо при використанні шестипозиційний клапана.

Вибираючи пісочний фільтр важливо враховувати наступне: матеріал корпусу бака, тип клапана (6-позиційний або 4-позиційний), тип підключення до системи циркуляції і діаметр, країна виробництва агрегату.

Обслуговування та монтаж фільтраційних установок

Щоб фільтр працював стабільно, його потрібно правильно встановити. Краще довірити цю процедуру професіоналам. Але також важливо пам'ятати наступне:

  • при роботі пристрою, повинна бути хороша циркуляція води, а сліпі зони повинні повністю бути відсутнім;
  • в фільтр рідина повинна надходити безпосередньо з поверхні, тому що там сконцентровано найбільше бактерій і сміття;
  • доступ до фільтраційним і насосних установок повинен бути відкритим, щоб в потрібний момент змінити режим роботи.

Через те що в процесі очищення у фільтрах осідає багато дрібних частинок, бруду і осаду, час від часу його потрібно промивати. Роблять це після появи відповідного сигналу індикатора або щотижня. Перед цим установку від'єднують від насоса, але наступні дії залежать від типу пристрою. Наприклад, багато піщані фільтри промивають під сильним напором води.

Також 1 раз в 12 місяців від вапняних відкладень рекомендують чистити зливний канал, використовуючи спеціальні засоби. Для цього перед зворотним промиванням в канал насипають близько 500 г коштів для розчинення вапна. Фільтр залишають в такому стані на 2-4 години, поки не розчиниться весь наліт. Далі проводиться зворотна промивка. Очищенню фільтраційної установки потрібно приділяти достатньо уваги, так як від цього залежить швидкість роботи пристрою, термін експлуатації.

Вибрати і купити якісне обладнання для фільтрації, насоси та комплектуючі ви зможете в магазині AquaStory. Компанія присутня на українському ринку більше 10 років і пропонує тільки сертифіковане обладнання з офіційною гарантією. При цьому покупці можуть вибрати зручний спосіб оплати і варіант доставки замовлення.Показано від 1 до 16 з 32 (всього сторінок: 2)
Часті питання про категорію Фільтраційні установки