Фекальні насоси, насос для септика

Фекальні насоси, насос для септика

Насос для каналізації (насос для вигрібної ями, фекальний насос)

перекачує густі і рідкі стічні води з вигрібної ями, септика або каналізаційного колодязя в централізовану каналізаційну магістраль, або в інше місце , в залежності від потреб. У житлових будинках стічні води складаються з м'яких твердих частинок діаметром до 5 сантиметрів.

    

Насос для стічних вод (фекальний насос або каналізаційний насос) встановлюється в найнижчій точці вашого стічного резервуара. Насос, в більшості випадків, зазвичай занурюється на дно резервуара тому його часто називають погружной насос для стічних вод (погружной фекальний насос або погружной каналізаційний насос) . Насос для каналізації (фекальний насос або каналізаційний насос) може бути з ручним, двох режимним управлінням, коли його включенням і відключенням управляє безпосередньо людина або автоматичним.

    

Ручний фекальний насос безпосередньо включається від розетки і контроль його включення - відключення здійснюється людиною, в залежності від візуального рівня рідини в септику або вигрібну колодязі.

Автоматичний каналізаційний насос підключається за допомогою, поплавкового перемикача, який спрацьовує, коли рівень стічних вод підходить до мінімально допустимому, відключаючи насос для фекалій, захищає його тим самим від роботи на "сухому ходу" і згоряння двигуна від перегріву , зважаючи на відсутність охолоджуючої його стічної води. Коли рівень стоків піднімається до заданого, на включення рівня, поплавок дає команду насосу для каналізації на включення, і дозволяє йому працювати до досягнення мінімального - допустимого рівня стоків у вигрібній ямі. Фекальний насос з подрібнювачем або фекальний насос з ріжучим ножем зазвичай працює протягом однієї або двох хвилин і автоматично вимикається     

Не рекомендується використовувати ручний фекальний насос інша назва - каналізаційний насос в стічній колодязі, без постійного спостереження за рівнем стічних вод, з огляду на переповнення і переливу каналізаційної рідини. Фекальні і дренажно-фекальні насоси для каналізації є відцентровими насосами, які дозволяють твердим частинкам проходити через них, не викликаючи засмічення фекального насоса. Двигун обертає крильчатку при включенні насоса, це створює тиск, який виштовхує воду до крильчатки в випускному патрубку.

    

Насоси для вигрібних ям підключаються до мережі електричним кабелем, довжиною від 5 до 35 метрів. Напруга може бути як двофазним 220В, так і трифазним 380В, в залежності від моделі та призначення. Насос для каналізації розрахований на тривалу експлуатацію в агресивному середовищі, так як зроблена з чавуну або нержавіючої сталі і все вузли розраховані на великі навантаження.

Типи каналізаційного насоса

Дренажні насоси або насоси осушувачі.

    

Ці агрегати зазвичай знаходяться в невеликій локальній системі. Вони перекачують стічні води, що випливають із септиків. Стоки представляють собою прозору рідину, без великих частинок сміття, або інших включень і фракцій. Дренажні каналізаційні насоси, можуть перекачувати ефективніше і з більш високим підйомом в порівнянні з іншими насосами для вигрібних ям. Це тому що, дренажні устроиство для септиків НЕ перемелює різні тверді включення і домішки, що знаходяться в стічній воді. Використання таких насосів, не за призначенням, або, при влучань у них мотузок, великих частинок сміття і інших фракцій неодмінно призведе до псування дренажного каналізаційного насоса.

    

Тому, якщо ваш каналізаційний резервуар містить стічні води з деякими включеннями сміття і т.д. варто використовувати фекальні насоси з измельчителями або фекальні насоси з ріжучим ножем , які у великій різноманітності представлені в інтернет - магазині Aquastory .

Фекальні насоси з подрібнювачем або каналізаційні насоси з подрібнювачем

    

Їх також називають ежекторними насосами для стоків чи каналізації, вони перекачують неочищені стічні води. Що стосується неочищених стічних вод, вони містять багато твердих частинок, з якими може впоратися більшість фекальних насосів з подрібнювачем. В результаті фекальний насос з подрібнювачем або каналізаційний насос з подрібнювачем, для твердих відходів ідеально підходить для перекачування неочищених стічних вод.

Фекальні насоси з ріжучим ножем або фрезою (каналізаційні насоси з ріжучим ножем або фрезою)

    

Цей насос більше схожий на насос для відкачування твердих тіл;він здатний переміщати дуже густі і забруднені каналізаційні маси. Насос з ріжучим ножем або фрезою відрізняється від каналізаційнихного насоса з подрібнювачем для перекачування неочищених стічних вод тим, що у нього є обертові ножі або фреза. Обертові ножі, які подрібнюють і розрізають тверді частинки на більш дрібні частинки перед подачею їх у всмоктуючий патрубок фекального насоса для стічних вод.

Використання і призначення дренажних каналізаційних насосів і фекальних насосів для вигрібних ям або септиків.

    

Які можна недорого купити в інтернет - магазині Aquastory , в місті Харкові або з доставкою в будь-який інший місто України.

    

Дренажно - фекальні каналізаційні насоси призначені для позбавлення від скопилася води в підвальних приміщеннях і підвалах, ямах на городі, підтоплення під час паводків і т.д., безпечно скидаючи воду через систему каналізації в вашому домі.

Нижче перераховані деякі з основних переваг дренажно - фекальних насосів для стічних вод:

 • Знижує загрозу появи цвілі і грибків. Це відбувається через постійну вогкості всередині вашого підвалу через застійних басейнів, які сприяють зростанню цвілі і різних грибків. Цвіль і грибок створюють проблеми для здоров'я і ушкоджують будівельний матеріал.
 • Запобігайте збиток через повені, викликаної проливними дощами, через які ваш підвал може затопити. З дренажно - фекальним каналізаційним насосом ви зможете уникнути лиха, які відбуваються через затоплення підвалу або житлових приміщень.
 • Знижує ризик загоряння, короткого замикання води в устаткуванні в підвалі, наприклад, в водонагрівачах, системі опалення і пральних машинах. Отже, вода може викликати пожежу, який дуже небезпечний і руйнівний. З дренажно - фекальних насосом для каналізації ви зможете відводити воду від обладнання, яке може призвести до виникнення пожежі в вашому домі.
    

Фекальний насос з подрібнювачем або фекальний насос з ріжучим ножем поміщається в резервуар (або колодязь), який викопується в зручному місці на відкритому повітрі на території домовласника. Резервуар забезпечує ємність для зберігання стічних вод з різними твердими і м'якими частинками і сміттям.

Коли в будинку використовується вода, стічні води стікають в резервуар. Коли стічні води в резервуарі досягають заздалегідь встановленого рівня, автоматично включається каналізаційний насос з подрібнювачем або фекальний насос з ріжучим ножем, подрібнює відходи і викачує їх з резервуара по внутрішньої каналізаційної лінії домовласника в громадську каналізаційну систему.

Що я можу зробити, щоб захистити мій фекальний або дренажний насос і забезпечити йому довгий термін служби і роботи?

    

Правильно обслуговується насос для септика повинен перекачувати стічні води з кухні, ванної кімнати, пральні і т. д. Однак деякі хімічні речовини і предмети можуть негативно вплинути на насос для вигрібної ями або насос для каналізації , і створити загрозу безпеці. Будь ласка, перевірте етикетки на всіх хімікатах перед використанням/утилізацією.

Крім того, ви завжди можете звернутися до фахівців в інтернет - магазині Aquastory , для більш докладного і детального пояснення усіх деталей, що стосуються придбаного у нас обладнання, абсолютно безкоштовно в робочий час за телефоном +38 (066)-83-09-614

 

Крім того, по можливості, не зливайте в каналізацію або унітаз наступні предмети:

 • Жир (побічний продукт кулінарії, що отримується з м'ясних жирів, масел, вершкового масла, маргарину, харчових відходів, соусів і молочних продуктів);
 • Вибухонебезпечний або легкозаймистий матеріал;
 • Великий твердий наповнювач для котячих туалетів;
 • Акваріумні гравій;
 • Сильні хімічні речовини або токсичні, їдкі або отруйні речовини;
 • Знежирюючі розчинники;
 • Підгузки, жіночі товари або тканину будь-якого виду;
 • Паливне або мастило, розчинник антифризу для фарби;
 • Пластикові предмети;
    

Ці предмети можуть пошкодити фекальний або дренажний насос і його органи управління, викликати засмічення і перегрів, а також можуть створити небезпечні умови в ваших електромережах та каналізаційному резервуарі.


Купити обладнання з розділу Дренажно-фекальні насоси➦Фекальні насоси, насоси для септика в магазині ⚡ Aquastory ⚡, зі знижками в Харкові і доставкою по всій Україні ☝

Найвигідніші ціни на обладнання, від провідних світових виробників, з категорії ⏩ Фекальні насоси, насоси для септика , представлені в інтернет-магазині Aquastory.

Підібрати, потрібні Вам товари, можна, грунтуючись на технічні характеристики, фотографіях і схемах продукції, представлених в картках товарів або фільтрах, на сторінці категорії ⏩ Фекальні насоси, насоси для септика .

Наші менеджери, із задоволенням, нададуть повний супровід покупки і допомогу при підборі обладнання, по телефону або будь-яким іншим, зручним для Вас способом.

Отримати товари можна поштовими службами ✈ в будь-якій точці України, або безкоштовно забрати самовивозом з декількох точок продажів в ➦ Харкові.доставка бесплатно
знижка: -16%
Дренажно-фекальний насос DRF1500CUTF Rudes +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр
доставка бесплатно
знижка: -4%
Насос дренажно-фекальний Euroaqua WQCD-2-2,6 з ножем +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр
доставка бесплатно
Насос дренажно-фекальний Womar WQD 0,55 кВт
Насос дренажно-фекальний Womar WQD 0,55 кВт
18208-25
2344 ₴
доставка бесплатно
Насос дренажно-фекальний Womar WQD 0,75 кВт
Насос дренажно-фекальний Womar WQD 0,75 кВт
18209-25
2465 ₴
Показано від 1 до 16 з 49 (всього сторінок: 4)
Часті питання про категорію Фекальні насоси, насоси для септика
Похожие товары других разделов