Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр


Код товару:
17524-06
Артикул:
KP2664
Виробник:

Koer


8280 ₴


Опис : Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

Тепер в подарунок до насоса: 10 метрів шланга-рукава, + прогумовані рукавички, +хомут, + 100гр. пачка біопрепарату для вигрібних ям та септиків Силушка!

Погружной дренажно-фекальний насос KOER призначений для відкачування води з підтоплених приміщень, стічних вод, каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води, відведення вод, що містять фекалії, наповнення або осушення басейнів, ванн; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм, для систем поливу в сільському господарстві.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ

 • Перекачувана рідина : брудна вода
 • Ступінь забруднення : не більше 5 кг/м3
 • Максимальний розмір часток : не більше 30 мм
 • Водневий показник (pH) : 6.5 - 8.5
 • Температура води, що перекачується : + 5 ... + 40
 • Максимальна глибина занурення : 5 м.

ДВИГУН

 • Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом
 • Обмотка статора: 100% мідь
 • Клас ізоляції: F -термостійкість двигуна до 155
 • Напруга: 220-240 В
 • Частота: 50 Гц
 • Клас захисту: Ip 68
 • Режим роботи: тривалий
 • Довжина кабелю: 10 м.
 • Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений
 • Укомплектований вимикачем поплавця

НАСОСНА ЧАСТИНА

 • Корпус : чавун з антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпуса на 20%
 • Робоче колесо : & nbsp; чавун
 • Вал двигуна : нержавіюча сталь AISI 304
 • Є ріжучий механізм

Насоси торгової марки KOER - це високоякісна професійна продукція виробляється на обладнанні європейського підприємства KOVOSVIT MAS Machine Tools, as Чеська Республіка.

Вся продукція відповідає запропонованим директивами і нормам , схваленим і чинним в Україні: VDE 0250, IEC 61000-3-3 (2013) - EN 61000-3-3 Directive 89/336/CEE, Directive 73/23/CEE, Directive 2006/95/EC, Directive 2000/14/EC, European Regulation EN 60.730-2-6, EC Directive 2 015/628, IEC 60529 - EN 60529. У виробі відсутні важкі метали і свинець , згідно з Directive 2002/95/EC.

Завод-виробник гарантує споживачам якісну продукцію і безперебійну роботу в процесі експлуатації. Надійність обладнання підкріплено тривалою гарантією з підтримкою сервісного обслуговування на території України .

Власник заміського будинку прекрасно розуміє, що підключення труб до загальної системи каналізації іноді буває досить складно і часто виходом є підключення фекального насоса . Фекальні насоси мають досить різноманітними характеристиками і класами.

Ми пропонуємо Вашій увазі доступні і якісні, повністю зібрані до застосування та встановлення, комплекти фекальних насосів , з різними варіантами технічних характеристик і додаткових опцій, на ваш вибір!

Стандартна базова комплектація складається з:

 • Одного фекального насоса Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA, з гарантійним терміном 2 роки
 • Якісного шланга - рукава, довжиною 10 метрів, який буде служити Вам вірою і правдою і не потріскається при контакті з агресивним середовищем
 • Сталевого хомута, для надійного закріплення шланга, до відводить патрубка насоса
 • Пари прогумованих рукавичок, для зручності монтажу і роботи з обладнанням

Все це ви отримуєте за ціною самого насоса Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA, без додаткових розтрат і пошуків, потрібних витратних матеріалів!

Так само при замовленні, в картці товару, Ви можете змінити базові характеристики комплекту, якщо Вам необхідний, наприклад, шланг, більшої довжини, або додаткове приладдя і витратні матеріали!

Зробити це можна, вибравши, необхідні значення опцій в випадаючому списку. Вартість додаткових опцій, буде автоматично додана до базового комплекту, і ви зможете без зайвих дій і дзвінків, відразу оцінити кінцеву вартість Вашого комплекту!

В результаті, ми пропонуємо Вам здійснити покупку з максимально широкими варіантами комплектації, без особливих зусиль і зайвих дій, за дуже привабливою ціною!

В той же час, наші менеджери, завжди з радістю проконсультують покупця з будь-якого питання і нададуть допомогу, якщо щось не виходить або ускладнює, сміливо телефонуйте + 38(066)-83-09-614 . Або, пишіть в вайбер на номер +38(097)-04-08-396 і звертайтеся за безкоштовною допомогою з питань покупки або підбору, потрібного Вам обладнання

Фекальний насос служить для того щоб перекачати рідину з великою кількістю твердих відходів, які не під силу перекачати простому насосу, зазвичай тверді відходи містяться в септиках таким чином при наявності на ділянці центральної каналізації, важко прилаштувати до неї соматичних трубу та ще й з правильним кутом нахилу, тому зазвичай використовується на ділянці ємність в яку збираються тверді відходи, а в неї встановлюється фекальний насос. Після цього з цієї ємності рідина потрапляє в центральну каналізацію.

Насосне обладнання фекальної категорії призначене для відкачування та транспортування рідин з значною кількістю органічних включень. Для того щоб помпа не забивав, агрегати оснащені подрібнювачем

Фекальні насоси Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA незамінні:

 • при очищенні вигрібних ям і каналізаційних колодязів від мулових відкладень;
 • при транспортуванні стічних вод з можливістю їх видалення на регламентовані санітарними нормами відстані;
 • при осушенні зливових канав і підвалів будинків.

Потреба в фекального насосі може виникнути і при облаштуванні примусової відкачування каналізації. Занурювальні Фекальні насоси встановлюють, коли необхідно компенсувати малий кут нахилу трубопроводу з тим, щоб запобігти засмічення системи.

Основними конструктивними елементами фекального насоса Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA виступають:

 • двигун - пристрій, що перетворює вироблену джерелами енергію в механічну роботу, яка приводить в рух помпу;
 • помпа - рухома деталь, перекачивающая рідина в спеціальний резервуар;
 • вхідний канал - забезпечує під впливом води в помпу;
 • вихідний клапан - відводить стоки в відхідний резервуар.
 • подрібнювач - обертовий елемент, призначений для перемелювання великих включень.

Характерним відмінністю фекальних насосів від інших типів насосів є підвищена надійність і більший діаметр каналів.

Помпа відповідає за створення примусової циркуляції рідини в системі; її несправність може спровокувати серйозний дисбаланс внутрішнього теплового режиму фекального насоса

Подрібнювач є обов'язковим функціональним елементом більшості фекальних насосів. Він являє собою встановлені на вході фекального насоса обертові ножі. Перемелюючи гілки, сміття і навіть дрібні камінці у фракції дрібного розміру, що обертаються елементи попереджають засмічення і виведення з ладу фекального насоса.

Корпус і подрібнювач фекального насоса Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA виконані зі стійких до механічної і хімічної дії матеріалів, так як працювати їм доводиться в агресивному середовищі і чинити опір чималому навантаженню

Оскільки Фекальні насоси створені для роботи в агресивному середовищі, корпус виробів завжди виконаний з надміцних матеріалів. Найчастіше для його створення застосовують сталь, нержавійку або чавун.

Моделі погружного типу

Будь-яка модель насоса погружного виконання являє собою моноблок, який заглиблюють безпосередньо в гущу вмісту відстійника або вигрібної ями. Агрегат опускають і встановлюють на дні резервуара.

Головне при використанні таких фекальних насосів - контролювати стабільне і вертикальне розташування установки, оскільки будь-який перекіс здатний дати додаткове навантаження

Цей вид насосів славиться високою продуктивністю при доступній ціні. Завдяки цьому вони широко затребувані як в побутовому застосуванні, так і в промислових масштабах.

Особливістю заглибних фекальних насосів є міцний герметичний корпус, що захищає «нутрощі» від проникнення агресивного середовища, характерною для системи збору стічних вод і відстійників. Щоб пристрої могли безперебійно працювати в такому розташуванні, виробники їх оснащують потужними помпами.

В конструкцію заглибних конструкцій входить поплавок. Він з'єднаний з датчиком, що реагує на ступінь наповнення резервуара. Якщо рівень стоків виявляється лишком низьким, апарат автоматично вимикається.

Наявність такого поплавця унеможливлює роботу фекального насоса Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA «на суху», мінімізуючи тим самим передчасний вихід приладу з ладу

Насоси, оснащені поплавками, можна надовго залишати в колодязях. Вони будуть своєчасно спустошувати резервуари, забезпечуючи безперервну роботу системи. Головне - щоб температура підлягає перекачуванняе рідини була менш + 40 ° С.

Це обумовлено конструктивним виконанням заглибних фекальних насосів, коли охолодження двигуна пристрою здійснюється все тієї ж рідиною, яка підлягає перекачуванню.

Насоси погружного виконання, навіть ті, що обладнані измельчителями, потребують регулярного очищення від механічних частинок. Для цього їх кожні три місяці витягають на поверхню з тим, щоб виконати профілактику.

Несвоєчасна чистка призведе до швидкого зносу обертових частин, а це вже спровокує не лише збільшення витрат на електроенергію, але зростання ризику псування фекального насоса

Чому варто купити, за вигідною ціною : Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

в інтернет магазині Aquastory?

 • Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
 • Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
 • Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
 • Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
 • Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
 • З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅

Детальні характеристики : Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

mAX продуктивність (при хв. напорі) (л / хв) 300,00
mAX продуктивність (при хв. напорі) (м3 / год) 18,00
бренд KOER
вага (кг) 21,80
вбудована термозахист Так
виробник Koer
висота (мм) 270
гарантійний термін (міс) 24
діаметр виходу 1 (мм) 50
діаметр перекачуваних частинок (мм) 30,00
довжина (мм) 460
довжина кабелю (м) 10,00
захист від перегріву (вбудований датчик перегріву) Так
клас термостійкості F
комплектація Поглинач вологи, пластиковий перехідник для шланга, інструкція, гарантійний талон
країна бренду Чехія
максимальна глибина занурення (м) 5
максимальна кількість забруднень (г / м3) 5000
максимальна температура робочої рідини (°С) 40
максимальний напір (м) 15
матеріал корпусу Чавун
матеріал обмотки статора Мідь
матеріал робочого колеса Чавун
матеріал шнека Нержавіюча сталь
напруга мережі (v) 220-240
потужність (кВт) 1,5
потужність на валу насоса (P2, ЛЗ) 2,00
продуктивність при максимальному ккд (м3/год) 18,00
р1 Потужність (Вт) 1500
р2 Потужність (Вт) 1100
ріжуча насадка Так
режим роботи S1, тривалий
тип Відцентровий
упаковка Фанерна коробка
частота струму (гц) 50
швидкість (об/хв) 2900
ширина (мм) 200
якість води Брудна

Відгуки про товар: Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Весь асортимент виробника: Фекальний насос Koer WQD 20 -15-1,5 FREZA (KP2664) +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр - Koer

У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Koer ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Koer ⭐ Вигідні цін... Детальніше...
Схожі товари