Фекальні насоси в магазині Aquastory

Фекальні насоси в магазині Aquastory

Жителям приватних будинків і власникам дач для облаштування системи відведення стічних вод необхідно встановлювати фекальний насос . Це актуально при відсутності підключення до центральної каналізації. Устаткування призначене для перекачування в'язких рідин з великими зваженими частинками. Агрегат має високу потужність і пропускною спроможністю, тому є оптимальним рішенням для видалення каналізаційних стоків.

Конструкція і принцип роботи

Існує кілька видів фекальних насосів для каналізації , які відрізняються технічними характеристиками і способом застосування. Також обладнання відрізняється за конструктивними особливостями і призначенням.

Основні робочі елементи фекального насоса для відкачування стоків:

 • металевий корпус зі стійкого до корозії матеріалу ( бронза, сталь, чавун);
 • статор, закріплений в корпусі, і ротор, встановлений на вал;
 • робоче колесо, підшипники і елементи ущільнювачів;
 • знімний патрубок, по якому відводяться стоки каналізації;
 • масляна камера для захисту обладнання від перегріву;
 • подрібнювач – ріжучий механізм у вигляді ножів;
 • кабель електроживлення і шланги.

Принцип дії фекального насоса для відкачування каналізації полягає в тому, що двигун задає обертальний рух крильчатці. Під впливом відцентрових сил стоки відкидає до стінок равлики. За рахунок утворення області зниженого тиску на вході насос засмоктує воду через патрубок. На виході з робочого колеса тиск знижується, і каналізаційні відходи надходять в напірну магістраль, забезпечуючи перекачування рідини. Якщо в насосах каналізаційних фекальних є подрібнювач, він доводить нечистоти до однорідної маси, спрощуючи процес перекачування.

Основні різновиди техніки

Щоб купити фекальний насос для промислового або побутового використання, потрібно знати, які види обладнання існують. Моделі відрізняються за технічними параметрами та іншими особливостями.

За конструкцією механізму

На насосі для фекальних вод виробник вказує певну маркування. Вона відповідає конструктивним особливостям устаткування:

 • стічних-массних (СМ) – горизонтальний тип насоса для фекальних ям , оснащений консольно-закріпленим валом. Має обмеження по щільності речовини 1050 г/м3. Принцип дії заснований на відцентровій силі.
 • Вільно-вихровий (СМС) – агрегат з відкритим типом робочого колеса (у попередній моделі закрите). Легко демонтувати без розбору трубопроводу і зняття електродвигуна.
 • стічних-динамічний – представлений в горизонтальному (СД) і вертикальному виконанні (СДВ). Агрегат оснащений одним відцентровим робочим колесом закритого типу.
 • Фекально-грязьовий (ФГП – погружной, ФГС – стаціонарний). Устаткування здатне перекачувати гарячі стоки з температурою + 55 ° C, оснащено широкими отворами і відкритим відцентровим колесом.
 • Моноблочний фекальний (ЦМФ) – агрегат з асинхронним електродвигуном вбудованого типу. Застосовується переважно на птахофермах, тваринницьких господарствах і в сільгоспгалузі.

За принципом функціонування фекальні насоси для вигрібної ями аналогічні з роботою дренажного обладнання. Головна відмінність полягає в тому, що « фекальнік » здатний перекачувати рідини з твердими включеннями і неоднорідні стічні маси.

За способом монтажу

Серед асортименту фекальних насосів для відкачування каналізації купити можна модель з різним способом установки . За даним параметру агрегати класифікують на такі види:

 • Погружной. Застосовують для побутових цілей, щоб відкачувати вигрібні ями в приватних будинках і на дачах. Особливість полягає в монтажі на дні стічного резервуара. Такий « фекальнік » простий в експлуатації, продуктивний і недорогий, працює в автоматичному режимі. У насосі фекального погружном передбачений поплавковий перемикач, щоб виключити роботу на холостому ходу.
 • Напівзаглибний. Використовують для відкачування стічних вод в приватних домоволодіннях. Принцип роботи обладнання: усмоктувальна труба знаходиться в резервуарі-септику, а електродвигун розташований на поверхневій платформі. Конструкція спрощує обслуговування і ремонт обладнання. У Напівзаглибний фекального насосі для брудної води не передбачений подрібнювач, тому обладнання не підходить для стічних відходів з твердими включеннями більше 15 мм.
 • Поверхневий. Монтаж обладнання здійснюється за межами ємності для стічних вод. Функціонал фекального насоса для відкачування вигрібної ями характеризується невисокою пропускною спроможністю. Устаткування застосовують для перекачування рідини з розміром твердих фракцій не більше 5 мм на резервуарах невеликого обсягу.

З розглянутих видів обладнання найбільшим розространеніем користується тип насосів фекальних каналізаційних занурювальних . Ще одним різновидом є система примусової каналізації. Принцип роботи обладнання такий же, як у побутових фекальних насосів , але монтаж здійснюється не в септик, а безпосередньо за унітазом.

Призначення і область використання

Перед тим, як купити фекальний насос в Україні , потрібно визначитися з призначенням агрегату. Виробники випускають моделі з різною сферою застосування. Щоб обладнати септик побутового призначення, варто звернути увагу на категорію фекальних насосів для каналізації в приватному будинку . Їх застосовують для відкачування стоків із септиків, відведення брудної води з басейнів, підвалів, колодязів, погребів. Моделі можуть бути поплавкового і беспоплавкового типу.

Також існують моделі насосів для відкачування каналізації – ціна фекальних агрегатів промислового виконання трохи вище. Потужне обладнання застосовують на підприємствах для відкачування стічних вод, перекачування паперових мас і інших задач. Основна область використання поверхневого або насосу для фекальних вод :

 • перекачування каналізаційних рідин до стояків;
 • видалення фекальних мас у вигрібних ямах, відстійниках;
 • очищення водоемних систем;
 • відведення грунтових вод з підвалів і погребів;
 • застосування в готельному і ресторанному бізнесі;
 • запобігання потрапляння відходів в кулінарній галузі.

Завдяки великому вибору моделей у споживачів є можливість купити насос фекальний занурювальний для побутового використання і промислових цілей . Кожен агрегат володіє певними технічними характеристиками, на які потрібно звертати увагу перед покупкою фекального насоса для будинку або виробництва.

Як вибрати відповідну модель

Насосне обладнання повинно відповідати сфері використання та поставлених завдань. Призначення насоса погружного « фекальніка » – очищати системи стоків при відсутності підключення до центральної каналізаційної магістралі. Це особливо важливо для власників приватних будинків і дач, віддалених від міських систем інженерно-технічних комунікацій. При виборі фекального насоса для каналізації купити підходящу модель слід з урахуванням базових параметрів і характеристик:

 • продуктивність – перекачування рідини за одиницю часу;
 • інтенсивність використання, від якої залежить спосіб установки;
 • ступінь заповнення і обсяг резервуара – виключає роботу « в суху » ;;
 • глибина монтажу – на поверхні, всередині, напівзаглибні установка;
 • температура рідини – рекомендовано не вище + 40 … + 55 ° C;
 • розмір часток твердих включень – краще вибрати модель з подрібнювачем;
 • потужність електродвигуна – від 0,25 кВт (для будинку) до 4 кВт (для підприємства).

При виборі насоса погружного фекального для брудної води потрібно врахувати допустиму глибину монтажу агрегату і глибину септика. Також слід звернути увагу на відстань від місця установки агрегату до пункту транспортування фекальних мас. Для побутового використання фекального насоса для туалету купити можна устаткування з продуктивністю 10-12 кубометрів на годину. При проведенні установки потрібно врахувати кут нахилу каналізації для забезпечення правильного відтоку стічних мас.

Кращі виробники техніки

Щоб купити фекальний насос для відкачування брудної води і фекальних стоків , потрібно звертатися в спеціалізований інтернет-магазин . Наша компанія займається продажем насосного обладнання в Києві. У нас можна вигідно купити агрегати кращих виробників галузі :

 • Dab;
 • Rudes;
 • Aquatica;
 • Wilo;
 • Grundfos і інших брендів.

Ми організуємо оперативну доставку товарів по всій Україна . У нас представлений великий асортимент насосів для вигрібних ям, ціна на фекальні моделі цілком доступна. Якщо вам потрібна допомога з вибором агрегату, консультанти компанії дадуть відповідь на всі запитання.Дренажно-фекальний насос DRQ370F Rudes
16008-31
2072 ₴
знижка: -7%
Дренажно-фекальний насос DRQ450F Rudes + шланг-рукав 50мм (10м)
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос V180F Sprut
Дренажно-фекальний насос V180F Sprut
16013-31
2345 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос V250F Sprut
Дренажно-фекальний насос V250F Sprut
16014-31
2614 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос V750F Sprut
Дренажно-фекальний насос V750F Sprut
16015-31
4665 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос VS1100F Насоси+
Дренажно-фекальний насос VS1100F Насоси+
16016-31
2343 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос VS550F Насоси+
Дренажно-фекальний насос VS550F Насоси+
16017-31
1884 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос VS750F Насоси+
Дренажно-фекальний насос VS750F Насоси+
16018-31
2086 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос WQD10-8-0,55 Насоси+
Дренажно-фекальний насос WQD10-8-0,55 Насоси+
16019-31
3586 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос WQD10-8-0,55F Насоси+
Дренажно-фекальний насос WQD10-8-0,55F Насоси+
16020-31
4086 ₴
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос WQD15-15-1,5 Насоси+
Дренажно-фекальний насос WQD15-15-1,5 Насоси+
16021-31
5709 ₴
Дренажно-фекальний насос WQD15-15-1,5F Насоси+
16022-31
6234 ₴
Показано від 1 до 16 з 104 (всього сторінок: 7)
Часті питання про категорію Фекальні насоси