Фекальні насоси з ножем в магазині Aquastory

Фекальні насоси з ножем в магазині Aquastory

Фекальний насос з подрібнювачем знайшов широке застосування в сфері організації автономної каналізації . Подібне обладнання стане необхідністю для дачних ділянок, які не підключені до центральної системи відведення каналізаційних стоків. При виборі відповідної моделі важливо враховувати технічні характеристики, різновиди, вартість і умови експлуатації пристроїв.

Технічні показники і характеристики

Дренажні насоси з измельчителями для відкачування каналізації працюють від джерела живлення, в ролі якого найчастіше виступає стаціонарна мережа. Мінімальна потужність для оптимальної роботи обладнання повинна складати 220 В.

Насосні станції, крім споживаної потужності, мають ще кілька важливих характеристик , які повинні бути враховані при експлуатації:

 • оптимальний температурний режим – від +1 до + 40 ° C;
 • щільність рідини – до 1200 кг/кубометр;
 • потужність споживаної електричної енергії – від 0,5 до 1,5 кВт (в побуті);
 • продуктивність – від 150 до 600 л/хв;
 • кислотність середовища – не вище 10.

Дренажно - фекальні насоси з ножем мають в конструкції спеціальні елементи – подрібнювачі. Вони дозволяють кришити і різати вміст робочого середовища, а потім розділяти його. Форми ножів можуть варіюватися, однак кожен виробник прагне використовувати таку систему робочих елементів, яка максимально підвищує ефективність пристрою.

В дренажних насосах з ножами виділяють такі різновиди подрібнювачів:

 • пластинчасті різці;
 • хрестоподібні сікачі;
 • циліндричні ножиці;
 • різаки типу « м'ясорубка »;
 • крильчатки з лопатями.

В залежності від особливостей конструкції, що визначають її технічні параметри, ціна на фекальні насоси для каналізації з подрібнювачем може варіюватися в широких межах. Наш сайт пропонує не тільки вигідні умови покупки, але і безкоштовну доставку на деякі моделі обладнання.

Кожен погружной фекальний насос з ножами забезпечується поплавком. Механізм виконує захисну функцію, оберігаючи обладнання від поломок. Прилад дозволяє здійснювати контроль за станом рідкого середовища. Якщо вона відсутня, то пристрій не запущено. Таким чином вдається продовжити експлуатаційний термін насосів.

Різновиди

Виділяється кілька різновидів фекальних насосів з подрібнювачем для каналізації . Вони класифікуються за кількома факторами, які розглядають спосіб установки, технічні параметри і інші критерії.

Основний параметр поділу фекальних насосів з подрібнювачем для вигрібних ям – глибина занурення. На його основі розрізняють:

 • поверхневі;
 • полупогружаемие;
 • глибинні прилади.

Занурювальні фекальні насоси з подрібнювачем є щільно закриту конструкцію, яку відправляють безпосередньо у водне середовище. Для порівняння, у напівзаглибних моделей в рідину поміщається тільки насос.

Поверхневі дренажно - каналізаційні насоси з ріжучим ножем не контактують з товщею води. Вони з'єднуються з рідиною за допомогою трубопроводу. Знаходяться на поверхні і не вимагають глибинної установки.

За ступенем забрудненості виділяють кілька видів фекальних заглибних насосів з подрібнювачем для дачі . Прилади дозволяють відкачувати брудну воду в температурному діапазоні від +1 до +40 градусів Цельсія і справляються з перекачуванням різних типів рідин.

Зовнішні фекальні насоси з подрібнювачем для відкачування каналізації застосовуються в промислово - виробничій сфері. Існують окремі моделі, призначені для великого домашнього господарства.

Переваги

До переваг дренажних насосів з подрібнювачем для брудної води відносять:

 • Доступність. Обладнання випускається багатьма фірмами і поставляється у великій кількості. Придбати необхідні прилади можна за вигідною вартості.
 • Продуктивність. Правильно підібрана модель зможе виконувати свої основні функції і забезпечувати відведення каналізаційних стоків в побуті або промисловості.
 • Простоту. Дренажні насоси з подрібнювачем легко монтуються і обслуговуються.
 • Стійкість до корозії. Моделі створюються з урахуванням того, що обладнання буде контактувати з водою. Щоб деталі не страждали від руйнуючої здатності води, виробники використовують стійкі до корозії матеріали.
 • Тривалість експлуатації. Насоси готові справно працювати протягом декількох років. Однак важливо правильно їх експлуатувати.

Основний недолік поверхневих фекальних насосів з подрібнювачем для туалету – підвищений рівень видаваного шуму. З - за особливостей конструкції прилади виходять високо гучними. Додатково рекомендується встановити шумоізоляцию, щоб заглушити гучні звуки від обладнання.

Кращі виробники

На сучасному ринку представлений широкий асортимент побутових фекальних насосів з измельчителями . Покупцям пропонується обладнання з Німеччини, Іспанії, Італії та інших країн. Кращими виробниками приладів визнані такі компанії, як:

 • Sprut;
 • Grundfos;
 • Forwater;
 • Voks.

Кожен виробник прагне створити найбільш ефективне і продуктивне обладнання. Для цього при виробництві фекальних насосів з ножами для відкачування каналізації використовуються інноваційні технології та якісні матеріали.

Наш сайт Aquastory пропонує широкий асортимент обладнання від кращих світових виробників. Фекальний насос з ножем купити у нас можна за вигідною ціною і з швидкою доставкою, яка поширюється на всю Україну . Ми дбаємо про своїх клієнтів і регулярно впроваджуємо нові акції для ваших більш вигідних покупок.

Як вибрати

Перед тим як купити фекальний насос з подрібнювачем для туалету , необхідно розібратися з умовами експлуатації. Правильно підібрана модель буде справно виконувати основні функції.

Особливо цінуються заглибні дренажні насоси для каналізації з подрібнювачем . Вони мають автоматичну систему захисту, яка робить прилад більш ефективним і довговічним.

Фекальний насос з подрібнювачем для вигрібних ям повинен мати досить потужним електродвигуном, щоб його продуктивності вистачало на вчинення призначених робіт. Часто зовнішні системи мають громіздкими розмірами, тому раціональніше в деяких випадках купувати глибинні насоси.

Додатково перед тим, як купити погружний фекальний насос з подрібнювачем , варто зібрати інформацію про рівень забруднення робочого середовища . Потужності далеко не кожного пристрою може вистачити для різних типів рідин. Варто заздалегідь вивчити відгуки користувачів, які поділилися досвідом використання певної моделі. В такому випадку ризик покупки неякісного обладнання помітно знижується.

Де купити

Якісний фекальний насос з подрібнювачем купити можна на нашому сайті aquastory.com.ua. Процес оформлення замовлення досить простий, але в разі виникнення будь-яких питань наші співробітники готові надати допомогу і дати поради щодо вибору обладнання. Вигідні ціни та акції для нових і постійних клієнтів роблять покупку доступною для всіх. Наш інтернет - магазин пропонує комфортні умови, тому кожен покупець може вибрати найбільш зручні для себе способи оплати та доставки товару.

Ми пропонуємо товари від відомих брендів. На прилади поширюється заводська гарантія. Якщо користувач вирішив купити дренажний насос з подрібнювачем , то він отримає високоякісну і надійну техніку.доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT2,6-7-28 TA
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT2,6-7-28 TA
15999-31
49975 ₴
доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT3,1-8-31 TA
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT3,1-8-31 TA
16000-31
55957 ₴
доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT3-15-24 TA
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT3-15-24 TA
16001-31
55957 ₴
доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT4-10-38 TA
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT4-10-38 TA
16002-31
62132 ₴
доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT4-30-24 TA
Sprut Дренажно-фекальний насос CUT4-30-24 TA
16003-31
63395 ₴
доставка бесплатно
Sprut Дренажно-фекальний насос V1800С
Sprut Дренажно-фекальний насос V1800С
16012-31
15540 ₴
доставка бесплатно
знижка: -16%
Дренажно-фекальний насос DRF1500CUTF Rudes +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр
доставка бесплатно
Дренажно-фекальний насос V1100 Sprut
Дренажно-фекальний насос V1100 Sprut
16010-31
5631 ₴
Дренажно-фекальний насос V1300D Sprut
16011-31
6243 ₴
Показано від 1 до 16 з 61 (всього сторінок: 4)
Часті питання про категорію Фекальні насоси з ножем