Як повернути або обміняти товари в магазині Aquastory

    Купуючи товар в інтернет-магазині Aquastory.com.ua, збережіть інформацію про номер замовлення, перевірте наявність чека або накладної. Це допоможе Вам, при необхідності, повернути або обміняти товар.
    Магазин Aquastory.com.ua пропонує широкий вибір тільки якісних товарів від світових виробників.
Якщо, все ж, придбаний товар не задовольняє Вашим очікуванням або потреби, не підійшов за якістю, а від моменту покупки пройшло не більше 14 днів, Ви можете повернути його .
Для повернення Ви повинні мати:
1. Товар, який не був у вживанні і не має пошкоджень.
2. Документ, який підтверджує покупку в нашому магазині: чек або накладна.
3 Документ, що підтверджує вашу особу: паспорт або права.

  Для того, щоб повернути товар Вам потрібно звернутися в магазин, в якому ви здійснювали покупку:
  1. Для повернення в роздрібному магазині - особисто приїхати в точку видачі товару або магазин Aquastory.com.ua, маючи при собі всі необхідні документи.

  2. Для повернення в інтернет-магазині - зателефонувати +38(066)-83-09-614 і повідомити про бажання повернути або обміняти товар.
  Якщо товар був відправлений Вам Новою Поштою, можна відправити нам повернення посилкою, додавши до товару копію чека та копію документа, що підтверджує Вашу особу.
  Повернення грошових коштів буде Вам зарахований протягом 7 робочих днів з дня прийому товару до повернення, зручним для вас способом (на банківську карту, поштовим переказом тощо).
  Якщо товар, який Вам не підійшов був доставлений вам кур'єром, Вам необхідно його повернути в пункт видачі за адресою ТРЦ " Експрес ", 3 поверх, проспект Науки, 43, Харків, Харківська область.

  Повернення грошових коштів буде здійснено відразу за умови здійснення покупки готівкою.
  * Негайне повернення грошових коштів в пункті видачі проводиться тільки на замовлення, які були оплачені в даному пункті видачі.

  Онлайн форма для відправки запиту на повернення, куплених на сайті "Аквасторі", товарів - Запит на повернення