Автоматика для насосів в магазині Aquastory

Автоматика для насосів в магазині Aquastory

В системі водопостачання особливу роль грають заглибні і поверхневі насоси . Вони здійснюють функцію забору рідини, без якої отримання чистої води неможливо. Однак трапляється, що обладнання часто виходить з ладу і страждає від перебоїв. У таких випадках на допомогу приходить автоматика для насоса, яка нормалізує процес подачі води зі свердловини .

Опис пристроїв

Насосна автоматика є електричні прилади, які забезпечують безперебійну роботу магістралі. Вона складається з комплекту пристроїв, що включає в себе манометр, гідравлічний акумулятор і модулі.

необхідність купити автоматику для насосів водопостачання виникає при бажанні регулювати подачу води без постійного контролю. Устаткування дозволяє змінювати напрямок потоку води і піднімати його по системі труб. Людині не потрібно самому включати і вимикати пристрої, щоб забезпечити безпеку і безперебійну роботу системи. Спеціальні датчики самостійно реагують на зміну напору води.

Перед тим, як купити автоматику для свердловини з занурювальним насосом , важливо дізнатися про принцип її дії. Він заснований на змінах фізичних характеристик води. При зміні тиску, висоти стовпа в джерелі і швидкості руху води пристрій автоматично вмикається і вимикається.

При запуску насоса відбувається розмикання ланцюга харчування за допомогою контактів і деталей. На цьому заснований принцип роботи захисних механізмів.

Основні функції

Автоматика для насоса води виконує ряд функцій:

 • Вимикає ток при відсутності водного середовища.
 • Управляє насосом в автоматичному режимі, виключаючи необхідність постійного контролю.
 • Забезпечує надійний захист від несправності, яка може бути викликано впливом гідравлічних ударів.

Якщо користувач вирішується купити автоматику для насоса без гідроакумулятора , то він повинен знати про її основне призначення запобігати вихід обладнання з ладу.

Різновиди

для захисту обладнання від несправності набір автоматики для насосу повинен містити реле з захистом від роботи "сухого ходу" . При зниженні тиску в системі прилад самостійно відключає обладнання.

Деякі різновиди автоматики для насоса свердловини включають в себе поплавкові механізми. Вони закріплюються на стінках спеціальної ємності або вбудовуються безпосередньо в устаткування. При зміні положення головки поплавка пристрій замикає або розмикає ланцюг в залежності від ситуації.

Автоматика для свердловинного насоса класифікується на три категорії, відповідно до часу її випуску:

 • Перший тип являє собою більш просту автоматизовану систему, яка складається з реле, гідроакумулятора і датчика холостого ходу.
 • Друге покоління автоматики для насосу містить блок управління з підключеними до нього датчиками. Вони стежать за всією системою трубопроводу і інформують у разі збоїв в роботі насоса.
 • Автоматика третьої категорії дозволяє більш точно регулювати роботу вузлів. Вона має свої особливості і по основним параметрам схожа з обладнанням другого покоління.

Переваги

Автоматика на водяний насос помітно спрощує організацію водопостачання. Вона не вимагає контролю від людини і застосування додаткових методів і зусиль .

Основна перевага автоматики для водяного насоса полягає в регулюванні відразу декількох показників:

 • температури;
 • тиску;
 • розподілу потоку.

Автоматика для заглибних насосів має безліч позитивних аспектів:

 • вона проводиться у великій кількості, тому вибір обладнання досить широкий;
 • можна знайти автоматику з будь-якими параметрами, які зможуть задовольнити всі запити користувача;
 • обладнання забезпечує розмірений і оптимальний режим системи водопостачання;
 • автоматичний режим не вимагає контролю з боку людини;
 • пристрої продаються в комплекті, що виключає необхідність пошуку додаткових деталей.

При цьому автоматика для вібраційного насоса не завжди працює справно. Причиною тому служить встановлене на вході тиск, на яке прилад не розрахований.

Кращі виробники

Для того щоб виключити ризик покупки неякісної автоматики, рекомендується звертати увагу на виробника техніки. Кращими компаніями по створенню надійного обладнання визнані фірми:

 • Grandfar;
 • Italtecnica;
 • Grundfos;
 • IbO;
 • Optima;
 • Womar.

В нашому інтернет-магазині Aquastory можна також купити автоматику для насоса «Струмочок». Ми здійснюємо доставку по Харкову, Дніпру, Києву і іншим містам України. Ми надаємо гарантію якості і працюємо в інтересах своїх клієнтів.

Як вибрати і купити автоматику для насоса з гідроакумулятором

Використання заглибних насосів часто супроводжується додатковою установкою гідравлічних акумуляторів і вузлів управління. Сучасне обладнання об'єднує в собі ці блоки, чим значно спрощує процес установки і експлуатації.

Обладнання другого покоління вибирають в крайніх випадках, так як воно не завжди включає в себе гідронакопітель, що акумулює воду. При установці автоматизованої системи контролю може знадобитися допомога фахівців.

Краща автоматика для циркуляційних насосів

Для досягнення автоматизації роботи циркуляційного насоса необхідно, щоб устаткування включало в себе контролери температури, реле холостого ходу і джерело постійного живлення з акумулятором. Вони дозволять системі працювати правильно і забезпечувати будинок або підприємство водою без перебоїв.

В разі збою спеціальні датчики спрацюють і повідомлять про помилку, а автономне джерело живлення зможе замінити електропостачання при його виключенні.

особливості вибору автоматики для глибинного насоса

Перед покупкою автоматичних приладів для управління електронасосами важливо звертати увагу на комплектацію обладнання. Воно повинно включати в себе:

 • пристрій, що забезпечує регулювання потужності, щоб система могла функціонувати в оптимальному режимі;
 • датчики температурного режиму;
 • реле сухого ходу;
 • прилади, що фіксують розриви в магістралі.

Зазвичай для глибинних насосів вибирають обладнання першого покоління, яке відрізняється наявністю простих механізмів і може бути з легкістю встановлено без допомоги фахівців .

Де купити автоматику для насосів в Україні

Організація системи водоспоживання не може обійтися без автоматики для насосної станції . Вона монтується після установки електронасоса і дозволяє здійснювати управління ним. Правильно вибране і добре налаштоване обладнання забезпечить ефективність подачі води, продовжить термін служби насоса і підвищить зручність використання водопроводу .

Ми пропонуємо купити автоматику для насосної станції на нашому сайті Aquastory. У нас оптимальні ціни і вигідні пропозиції, які зроблять покупку доступною для кожного. Широкий асортимент представлених товарів дозволить вибрати найкращу автоматику для особистих потреб. Консультанти з радістю дадуть відповідь на всі питання покупців і допоможуть визначитися з вибором гідного приладу.

У нас купити автоматику для насоса можна вигідно і швидко. Ми здійснюємо доставку по всій Україна і піклуємося про безпеку угод з клієнтами.

Автоматика для насосів в магазині Aquastory: классификации, разновидностидоставка бесплатно
Автоматика DPS-II-12A Насоси+
Автоматика DPS-II-12A Насоси+
16083-31
1883 ₴
доставка бесплатно
Автоматика DPS-II-22A Насоси+
Автоматика DPS-II-22A Насоси+
16084-31
2259 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15 Насоси+
Автоматика EPS-15 Насоси+
16085-31
671 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15A Насоси+
Автоматика EPS-15A Насоси+
16086-31
782 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15MA Насоси+
Автоматика EPS-15MA Насоси+
16087-31
1242 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15SP Насоси+
Автоматика EPS-15SP Насоси+
16088-31
764 ₴
знижка: -25%
Автоматика EPS-16 Rudes
Автоматика EPS-16 Rudes
16089-31
640 ₴ 478 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-16 Насоси+
Автоматика EPS-16 Насоси+
16090-31
772 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-16SP Насоси+
Автоматика EPS-16SP Насоси+
16091-31
839 ₴
знижка: -23%
Автоматика EPS-II-12 Rudes
Автоматика EPS-II-12 Rudes
16092-31
588 ₴ 450 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12 Насоси+
Автоматика EPS-II-12 Насоси+
16093-31
772 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12A Насоси+
Автоматика EPS-II-12A Насоси+
16094-31
928 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12SP Насоси+
Автоматика EPS-II-12SP Насоси+
16095-31
839 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-22A Насоси+
Автоматика EPS-II-22A Насоси+
16096-31
1484 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-23A Насоси+
Автоматика EPS-II-23A Насоси+
16098-31
1675 ₴
Автоматика LP3 Насоси+
16316-31
185 ₴
Показано від 1 до 16 з 197 (всього сторінок: 13)
Часті питання про категорію Автоматика для насосів