Дренажні насоси

Дренажні насоси

Дренажний насос занурювальної використовується для відкачування чистої та слабко забрудненої води з ям, колодязів, підвалів, септиків, штучних та природних водойм. Конструкційні особливості агрегату дозволяють працювати з рідинами, що містять невелику кількість дрібних твердих частинок. Завдяки цьому він ефективний при відкачуванні стічних вод та інших забруднених рідин.

Пристрій агрегату та принцип роботи

Дренажний насос для води має досить просту конструкцію:

 • герметичний корпус з двома отворами: для всмоктування та подачі рідкої субстанції;
 • електродвигун;
 • колесо з лопатками, що створює тиск у камері.

Насос дренажний занурювальний повністю опускається у воду. Для регулювання глибини занурення використовується система поплавця, якій оснащено більшість агрегатів цього типу.

Під час запуску електродвигуна крутний момент з валу передається на колесо. Лопаті починають обертатися, «штовхаючи» воду. Позаду лопаток, що обертаються, створюється зона зниженого тиску, куди, через спеціальний отвір в днище корпусу, спрямовуються нові порції рідини. Вхідний отвір забрано сіткою, що запобігає попаданню великих елементів. Розмір осередків решітки, встановлених на дренажний насос для відкачування стічних вод, залежить від особливостей насосного механізму. Існують моделі, які здатні проганяти воду з досить великими за розмірами домішками твердих елементів.

Під час роботи занурювальні дренажні насоси для води нагнітають водну субстанцію у бік вихідного отвору, звідки вона надходить у шланг або відвідну трубу. Рідка субстанція зливається в заздалегідь підготовлений відстійник або ємність.

Переваги занурювального обладнання

Занурювальний насос-дренажник у порівнянні з іншими видами насосних агрегатів має ряд переваг:

 • Компактність та мобільність. Дренажні насоси для відкачування води мають невеликі габарити. Їх легко перевозити навіть на значні відстані. Це дозволяє використовувати агрегат на кількох віддалених об'єктах.
 • Простота монтажу. Встановлення та підключення насосного вузла не потребує спеціальних навичок.
 • Доступна вартість.
 • Низький ризик перегріву. Рідке середовище навколо корпусу додатково відводить надлишки тепла. Імовірність перегріву під час роботи вузла вкрай низька.

У нашому магазині AquaStory можна придбати дренажний насос для води з різними робочими характеристиками. У продажу є невеликі малопотужні моделі, так і великі насосні установки. Ви можете легко підібрати агрегат з урахуванням вирішення поставлених завдань.

Як правильно вибрати насосне обладнання

Перш ніж купити насос дренажний занурювальний, потрібно визначитися з основними параметрами техніки:

 • необхідна напруга;
 • потужність;
 • продуктивність;
 • матеріал корпусу;
 • допустимий розмір твердих фракцій.

Напруга та потужність

Ми пропонуємо купити дренажний насос для води занурювальної з підключенням до мережі 220 або 380 В. Тип напруги впливає на потужні характеристики:

 • Однофазні. Максимальна глибина занурення 24 м, потужність відносно невелика. Якщо потрібен дренажний насос для дачі, то однофазні стануть чудовим варіантом. Агрегат чудово впорається з подачею води для поливу, допоможе осушити льох чи невеликий басейн. Також добре підійде такий дренажний насос для дому: за допомогою агрегату можна організувати подачу води зі свердловини до домашнього водопроводу.
 • Трифазні. Якщо потрібно купити потужний дренажний насос, потрібно вибирати моделі з трьома фазами. Вони відрізняються високою потужністю та здатні відкачувати рідкі субстанції з глибини до 150 м.

Додатково слід звернути увагу на натиск. Ця величина залежить від тиску, створюваного колесом на воду, та від довжини шланга. Чим потужніший прилад і коротша відвідна труба, тим сильнішим буде натиск. Показник напору обчислюється індивідуально.

Продуктивність

Це кількість рідини, яку пристрій перекачує за хвилину або за годину. Невеликі однофазні пристрої в залежності від об'єму камери та потужності двигуна можуть перекачувати до 800 л/хв. Якщо потрібні високопродуктивні агрегати, слід вибирати трифазні, здатні перекачати до 6500 л/хв.

Матеріал

Дренажні насоси для відкачування води виготовляються з різних матеріалів:

 • пластик;
 • метал;
 • комбіновані.

Пластик найдешевший, але його термін служби менший, ніж у металевих конструкцій. Пластикове насосне обладнання можна використовувати для побутових потреб. Можна придбати такий дренажний насос для водопостачання будинку, поливу городу та осушення невеликих за розміром водойм.

Металеві набагато надійнішіі довговічніші, але коштують дорожче. Невеликий недолік – корпус та комплектуючі з металу можуть мати велику вагу, особливо це помітно на великих високопродуктивних агрегатах.

Комбіновані стануть добрим компромісом. Покупцеві запропонують дренажні насоси з металевою крильчаткою, поміщеною в пластиковий корпус. Ці агрегати надійні, продуктивні та мають демократичну ціну.

Розмір сітки на вхідному отворі

Він вказує, який розмір твердих елементів припустимий при перекачуванні рідкої субстанції. Чим брудніше джерело, яке потрібно осушити, тим більше повинні бути комірки решітки. Якщо використовувати прилади з дрібної сіткою, то вхідний отвір швидко заб'ється великими фракціями. Потрібно діставати насосне обладнання та очищати грати.

Призначення

Дренажні насоси для відкачування води можуть використовуватися тільки для води та аналогічних рідин. Якщо потрібно відкачувати стічні води з туалету, необхідно підібрати дренажно-фекальне обладнання.

У ямах, куди потрапляють стоки з туалету, є частинки туалетного паперу, а фекальні маси розм'якшуються під дією анаеробних бактерій. В результаті вміст ями за консистенцією ближче до мулу, ніж до води. Така консистенція заклинить насосний механізм, призначений для перекачування води, і знадобиться ремонт агрегату.

Дренажний насос з верхнім виходом, призначений для перекачування фекальних вод, коштує дещо дорожче, але його механізм відмінно впорається із завданням з очищення стічних ям.

Де вигідно купити дренажний насос

Якщо вам необхідно купити недорогий дренажний насос в Україні, відвідайте наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо:

 • Великий вибір товарів від відомих виробників за низькими цінами. У нас ви можете купити якісне насосне обладнання за цінами, нижчими від ринкових. У нашому каталозі представлений дренажний насос зі шлангом і без нього, є пристрій як для перекачування води, струму і для фекальних стоків.
 • Покупка будь-якої миті. У нас завжди є в наявності товар, представлений на сайті. Ви зможете замовити та одразу отримати потрібну вам техніку.
 • Кваліфікована допомога. Наші співробітники дадуть відповіді на питання, що допоможуть з вибором та оформленням товару.

Придбані насоси ви зможете забрати самостійно у пунктах видачі у Харкові або оформити кур'єрську доставку по місту. В Одесу, Дніпро, Київ та інші міста України ми надішлемо ваше замовлення з поштовою компанією.Дренажний насос DRP30-550 Rudes
16028-31
1209 ₴
Дренажний насос DRP30-750 Rudes
16029-31
1377 ₴
Дренажний насос DRP5-550 Rudes
16030-31
1112 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP-750PDA Насоси+
Дренажний насос DSP-750PDA Насоси+
16645-31
1494 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP550P Насоси+
Дренажний насос DSP550P Насоси+
16031-31
1268 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP550PD Насоси+
Дренажний насос DSP550PD Насоси+
16032-31
1555 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP550S Насоси+
Дренажний насос DSP550S Насоси+
16033-31
1917 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP550SD Насоси+
Дренажний насос DSP550SD Насоси+
16034-31
1466 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP750P Насоси+
Дренажний насос DSP750P Насоси+
16035-31
1463 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP750PD Насоси+
Дренажний насос DSP750PD Насоси+
16036-31
1686 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос DSP750SD Насоси+
Дренажний насос DSP750SD Насоси+
16037-31
1524 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос GARDEN-DSP250FP Насоси+
Дренажний насос GARDEN-DSP250FP Насоси+
16038-31
1154 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос Garden-DSP3-4/0,25P Насоси+
Дренажний насос Garden-DSP3-4/0,25P Насоси+
16039-31
976 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос GARDEN-DSP400FP Насоси+
Дренажний насос GARDEN-DSP400FP Насоси+
16040-31
1407 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос Garden-DSP6-3,5/0,4PD Насоси+
Дренажний насос Garden-DSP6-3,5/0,4PD Насоси+
16041-31
1037 ₴
доставка бесплатно
Дренажний насос Garden-DSP9-5,5/0,75PD Насоси+
Дренажний насос Garden-DSP9-5,5/0,75PD Насоси+
16042-31
1174 ₴
Показано від 1 до 16 з 156 (всього сторінок: 10)
Часті питання про категорію Дренажні насоси