Фільтри для води в магазині Aquastory

Фільтри для води в магазині Aquastory

Сучасна водопровідна вода не може похвалитися гарною якістю. У багатьох регіонах вона настільки забруднена, що в її не рекомендується використовувати не тільки для пиття, але навіть для миття посуду. Значно поліпшити її якість і захистити здоров'я допомагає хороший фільтр для води , що прибирає як органічні, так і неорганічні забруднення.

Основні різновиди

Сьогодні фільтри для питної води купити в Києві і в будь-якому регіоні України можна найрізноманітніші. Виробники пропонують:

Ще одна чудова пристрій - пурифайер, що поєднує в собі функції водяного фільтра і кулера.

Кращі виробники пропонують купити фільтр для води

Сьогодні побутові фільтри для очищення води користуються підвищеним попитом , тому дуже багато відомих фірм освоїли їх виробництво. Завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості найбільш затребувана продукція наступних брендів:

 • Aquafilter - американська фірма, що входить в число світових лідерів, які виробляють промислові і побутові фільтри для води .
 • Ecosoft - міжнародна компанія, що пропонує найширший асортимент фільтрувальної техніки, починаючи від картриджів для глечиків, закінчуючи промисловими установками.
 • Aqualine - велика фірма, яка виробляє якісні системи фільтрів для очищення води .
 • Atlas Filtri - італійська компанія, вже більше 40 років виробляє різні системи очищення.
 • Atoll - якісне обладнання американської торгової марки.
 • Honeywell - американська корпорація, що пропонує купити фільтри для очищення води відмінної якості.
 • Аквафор - виробник якісних і недорогих фільтрів для води на водопровід .
 • Kaplya - велика тайванська компанія.
 • Organic - українська фірма, що пропонує до ачественние і недорогі системи очищення.

Конкуренція в сфері виробництва фільтрів для води в систему водопостачання дуже жорстка, тому навіть високоякісне обладнання можна купити за доступними цінами.

Різноманітність моделей

Виробники пропонують безліч різних конструкцій фільтрів для водопровідної води. До основних типів відносяться наступні.

Глечики з фільтрами

Проста і бюджетна система виглядає як звичайний глечик для води. Як фільтруючий шар використовуються замінні картриджі. Залежно від виробника вони можуть очищати від сотні літрів до півтонни рідини (але у більшості цей показник знаходиться на рівні 300 літрів). Відмінно затримують стандартні домішки: метали, іржу, частки полімерних труб. Також вони видаляють з рідини хлор і знижують її жорсткість.

Фільтрація відбувається досить повільно. Деяким глечиків для очищення 1 літра води потрібно до 10 хвилин.

Магістральні фільтри для питної води

Підключаються безпосередньо до труби, що подає воду. Мають досить простий пристрій, що включає в себе пластикову або металеву ємність, в якій встановлений фільтруючий елемент. Ефективно покращують якість рідини, захищають водопровідні крани, сантехніку і продовжують термін служби пральних і посудомийних машин.

Магістральні моделі бувають різних типів:

 • сітчасті;
 • дискові;
 • картріджниє.

Найбільш зручний тип - картріджний. У нього підвищений термін служби, велика продуктивність і він не вимагає догляду.

Проточні

Недорогі, але потужні моделі з великим ресурсом (до 10 & nbsp; 000 л) і високою швидкістю очищення. Включають в себе фільтруючий блок, кран, трубки. Зазвичай такий фільтр на кухню для питної води монтується поруч з мийкою. Це дозволяє отримувати практично необмежену кількість чистої питної води. Установка вимагає певної кваліфікації, але більшість бажаючих купити фільтр для очищення водопровідної води відмінно справляються з цим завданням самостійно.

Більшість конструкцій проточних фільтрів включає в себе три різних картриджа:

 • грубої очистки - затримує великі частки будь-якої природи розміром & gt; 5 мкм; середній ресурс - близько 6 місяців;
 • з іонообмінної смолою - для зменшення жорсткості води;
 • вугільний картридж - прибирає з води хлор і різні запахи.

Така організація забезпечує комплексну очистку від всіх основних забруднюючих домішок. Швидкість фільтрації зазвичай близько 3 літрів в хвилину.

Ресурси картриджів, що входять в проточну систему,різні. Тому виробники передбачають можливість їх роздільної заміни і включають в комплект відповідний інструмент, що дозволяє зробити це.

Фільтри зворотного осмосу

Якщо купити фільтр для водопровідної води, то можна отримувати найбільш ретельно очищену воду . Система має багато спільного з проточною, але конструкція набагато складніша й ефективніша. З нею є блок з трьох картриджів і важливий додатковий елемент - мембрана, здатна відсівати частинки розміром до 0,0001 мкм. Такий варіант виловлює з води навіть бактерії, найпростіших (амеби та інші мікроорганізми) і особливо великі віруси.

При роботі зворотного осмосу утворюється досить багато брудної води, тому потрібно відводити її в каналізацію. Напір води при цьому падає, і для його підвищення доводиться використовувати накопичувальний бак. Обсяг бака залежить від моделі і може досягати 12 літрів. Заповнення бака здійснюється автоматично.

Системи зворотного осмосу забезпечують найкращу фільтрацію. Але вони вимагають досить багато місця і складного монтажу. Вони повністю займають простір під раковиною, і встановити туди що-небудь ще не вдасться. Вхідний в конструкцію електронасос споживає електроенергію, тому рахунки за електрику трохи збільшаться.

Основні правила вибору фільтрів для очищення води

Різноманітність моделей сьогодні дуже велика і дозволяє підібрати обладнання, яке ідеально підходить для кожної конкретної ситуації. Оптимально підібрати і купити фільтр для очищення питної води допомагає аналіз наступних характеристик:

 • температура - для води гаряче 40 ° С потрібен фільтр спеціальної конструкції;
 • ресурс - показує сумарну кількість води, яке здатний очистити фільтруючий прилад, після чого буде потрібно його заміна;
 • витратні матеріали - багато моделей працюють зі змінними картриджами, їх доводиться купувати регулярно;
 • продуктивність - цей параметр важливий для тих випадків, коли необхідно швидко отримувати великі обсяги очищеної води;
 • геометричні розміри ділянки трубопроводу, для якого планується купити водяний фільтр .

Визначити, наскільки добре підходить обраний фільтр для конкретного випадку, допоможе консультація у нашого фахівця.

AquaStory запрошує купити фільтр під воду

Інтернет-магазин AquaStory пропонує відмінний асортимент побутових фільтрів для очищення водопровідної води . У каталозі представлено безліч моделей устаткування кращих світових виробників, що забезпечують бездоганну якість і розумну вартість продукції. Ціни на фільтри сильно залежать від функціоналу, але завжди залишаються в межах досяжності.

Купувати фільтри для очищення питної води в нашому магазині дуже зручно. У нас діє консультативна підтримка клієнтів - досвідчені фахівці розкажуть вам про технічні особливості устаткування. Зручна доставка організована в усі регіони України .

Фільтри для води в магазині Aquastory: классификации, разновидностиA5 Mg — змінний картридж Аквафор
18841-27
200 ₴
Aquafilter "Chlor"
5995-07
237 ₴
Aquafilter AF-30-VT
4514-07
17544 ₴
Aquafilter AIPRO
5581-07
149 ₴
Aquafilter AIPRO-1M-TW
5619-07
297 ₴
Aquafilter AIPRO-QC
5585-07
160 ₴
Aquafilter EXCITO-B
3489-07
2376 ₴
Aquafilter EXCITO-CL
3440-07
2448 ₴
Aquafilter EXCITO-OSSMO
6279-07
4164 ₴
Aquafilter EXCITO-ST
3453-07
1782 ₴
Aquafilter EXCITO-WAVE
3497-07
2519 ₴
Aquafilter FCCBL-S-TW
5757-07
396 ₴
Aquafilter FCCM-TW
5987-07
396 ₴
Aquafilter FCPS5-BL-AB
6102-07
237 ₴
Aquafilter FCSH-2_K
3569-07
220 ₴
Aquafilter FCSH-56_K
3568-07
209 ₴
Показано від 1 до 16 з 2149 (всього сторінок: 135)
Часті питання про категорію Фільтри для води