Фільтри для води в магазині Aquastory

Фільтри для води в магазині Aquastory

Купити фільтри для води в Україні недорого

Від якості води, що надходить з крана, залежить здоров'я людини і термін роботи побутової техніки. На жаль, сьогодні це якість вкрай низька. У рідині міститься безліч домішок – органічних, механічних, хімічних речовин, позбутися від яких можна, встановивши будинку фільтр для води, в Україні його можна купити, наприклад, на сайті « Aquastory ».

Сфера застосування фільтрів для води

В залежності від області застосування водні фільтри можна розділити на наступні види:

 • Побутові. Це моделі, які призначені для домашнього застосування. Більшість людей встановлює фільтр на кухню для питної води . Він очищає її від надлишку хлору і заліза, а також забезпечує іонну пом'якшення, після цього вона стає придатною для пиття. У приватних будинках існує й інша проблема: часто рідина, що надходить зі свердловини має високу жорсткість. Це негативно відбивається на роботі техніки, наприклад, газових котлів, водонагрівачів, призводить до їх передчасного виходу з ладу. Тому встановлюються побутові фільтри для очищення водопровідної води . Вони роблять її більш м'якою, запобігаючи утворенню накипу на техніці.  
 • Промислові. Такі системи очищення використовують в аграрному секторі, фармакології, ювелірній справі, харчової промисловості, пр. Їх основною особливістю є висока продуктивність, яка забезпечує очищення великого об'єму рідини. Можна купити фільтри для очищення водопровідної води таких типів: система ультрафільтрації, електродеіонізаціі, зворотного осмосу, контейнерна система.

Перед покупкою фільтра для води на водопровід ви можете отримати консультацію наших менеджерів.

Види фільтрів для води

Існують наступні види фільтрів для очищення води:

 • Фільтр-глечик. Залежно від типу одного картриджа вистачає, для того щоб очистити 170-450 л рідини. Для цього в приладі використовуються активоване вугілля, що видаляє хлор; іонообмінна смола, що відповідає за пом'якшення рідини зниження її мінералізації, затримку кальцію, заліза, магнію; волокно з поліпропілену, що затримує механічні домішки.  
 • Фільтри грубої очистки. Їх монтують на труби з метою очищення рідини від нерозчинних частинок. Актуальність їх використання вище в котеджах, де вона надходить в будинок з артезіанської свердловини. Ці прилади справляються з затримкою піску, глини, органічних речовин, бруду. Також їх можна застосовувати в квартирах, вони допомагають позбавлятися від іржі, вапняного нальоту, що містяться в рідині.  
 • Системи очистки. Їх призначення – усунення великих частинок іржі, піску. Але перед хлором, важкими металами і бактеріями вони безсилі. Але очищену з їх допомогою рідину можна подавати до посудомийної і пральної машин, газових котлів, водонагрівачів.  
 • Магістральні. Такі фільтри для очищення питної води підключаються до водопровідної труби. Пристрій являє собою колбу з пластика або металу, всередині якої міститься очисний елемент. Залежно від картриджа, встановленого в такому приладі, відбувається очищення від хлору, шкідливих домішок, великих частинок, пом'якшується.  
 • Проточні. Найчастіше вибирають моделі під мийку. Вони забезпечують високу ступінь очищення рідини, мають гарну продуктивністю, великим робочим. Завдяки своєму розташуванню не захаращують робочу поверхню, користуватися такими фільтрами для питної води досить зручно. Вони можуть видаляти механічні, хімічні, органічні домішки.  
 • Системи зворотного осмосу. Вважаються найбільш ефективними в очищенні води. Проходячи через них, вона втрачає як шкідливі, так і корисні мікроелементи. У приладі є мембрана, яка ділить прилад на дві частини. Через дрібні отвори в ній можуть пройти тільки молекули води, газу і кисню. Інші домішки залишаються на поверхні цієї перегородки і видаляються разом з водним потоком, через каналізацію. Тобто такий пристрій необхідно підключати і до водопроводу, і каналізаційній системі.

Можна також купити фільтр для очищення питної води у вигляді диспенсера, насадки на кран, ін.

Як вибрати фільтр для води?

При виборі фільтруючого обладнання необхідно враховувати такі характеристики:

 • Температура фільтрованої рідини. Практично всі побутові прилади розраховані на роботу з холодною рідиною до 40С. Якщо необхідно фільтрувати гарячу, доведеться шукати спеціальний пристрій, призначені для роботи з підвищеними температурами.  
 • Продуктивність. За цим показником можна визначити, скільки рідини може очистити пристрій. Особливо важливий цей параметр для великих домогосподарств.  
 • Робочий ресурс. Це параметр, який показуєт, скільки рідини може очистити прилад, перш ніж стане непридатним до застосування.  
 • Доступність витратних матеріалів. У фільтрі для водопровідної води доведеться міняти картриджі. Необхідно заздалегідь подбати про те, де ви будете їх купувати, наскільки легко їх знайти, скільки вони коштують.

На нашому сайті вибрати і купити фільтр для водопровідної води можна самостійно завдяки продуманому каталогу. Але якщо у вас виникнуть питання або труднощі, зверніться до наших менеджерів.

Скільки коштує фільтр для очищення води?

Вартість фільтра для очищення води залежить від декількох факторів. Основними з них є тип приладу, ступінь очищення. Також на ціну може вплинути виробник. У магазині «Aquastory» вам допоможуть підібрати очисне обладнання, що підходить за технічними параметрами і вартості.

Де купити фільтр для води?

Інтернет-магазин фільтрів для очищення води « Aquastory » пропонує якісне обладнання від відомих виробників. Ми представляємо гарантію на всю продукцію. Наша компанія займається продажем змінних картриджів, накопичувальних баків, а також комплектуючих та ін. Відправлення товарів здійснюється Новою поштою по всій країні.A5 Mg — змінний картридж Аквафор
182 ₴
Aquafilter "Chlor"
237 ₴
Aquafilter AF-30-VT
17544 ₴
Aquafilter AIPRO
149 ₴
Aquafilter AIPRO-1M-TW
297 ₴
Aquafilter AIPRO-QC
160 ₴
Aquafilter EXCITO-B
2376 ₴
Aquafilter EXCITO-CL
2448 ₴
Aquafilter EXCITO-OSSMO
4164 ₴
Aquafilter EXCITO-ST
1782 ₴
Aquafilter EXCITO-WAVE
2519 ₴
Aquafilter FCCBL-S-TW
396 ₴
Aquafilter FCCM-TW
396 ₴
Aquafilter FCPS5-BL-AB
237 ₴
Aquafilter FCSH-2_K
220 ₴
Aquafilter FCSH-56_K
209 ₴
Показано від 1 до 16 з 2019 (всього сторінок: 127)
Часті питання про категорію Фільтри для води