Фільтри для води Ecosoft (Екософт) в магазині Aquastory

Фільтри для води Ecosoft (Екософт) в магазині Aquastory

Вода, яка потрапляє в будинок з водопроводу, не відрізняється чистотою і безпекою. У ній містяться органічні, механічні та хімічні домішки, здатні завдавати шкоди організму людини. Вживати таку воду в їжу і готувати на ній їжу не рекомендується. Попередньо її варто піддати очищенню. Це завдання здатні виконувати фільтри для води Ecosoft . Компанія здійснює свою діяльність на ринку кілька десятків років, тому заслуговує довіру покупців. У нашому інтернет-магазині Аквасторі можна придбати системи очищення за вигідними цінами .

Як працює фільтр

Системи фільтрації води являють собою пристрої, які здійснюють багатоступеневу очистку рідини . Вони підрозділяються на різновиди за способом очищення, виду конструкції, вартості і зовнішнім виглядом.

Принцип роботи всіх пристроїв досить простий. Вода потрапляє з водопровідних труб в спеціальний відсік, а потім перетікає в очисний фільтр. Конструкція влаштована таким чином, що всі шкідливі домішки затримуються приладом, а чиста вода потрапляє в кран або резервуар для очищеної рідини.

Брудну водопровідну воду не можна вживати в їжу людям. Це може спричинити за собою наслідки у вигляді небезпечних захворювань і отруєнь. Ми рекомендуємо використовувати «Екософт» фільтри для води, щоб убезпечити себе і своїх близьких.

Різновиди

Все системи очищення діляться на групи за способом очищення води і виду конструкції. Призначення у них однакове – якісна фільтрація. Пристрої можуть відрізнятися зовнішнім виглядом, методом фільтрації і додатковими характеристиками.

Ecosoft фільтри для очищення води за своєю конструкцією бувають:

 • Мобільні. Найпопулярніший різновид фільтрів – глечики. Вони являють собою посудину, що складається з трьох основних частин – воронки з кришкою, фільтра-картриджа і відсіку для чистої води. Людина наливає воду в лійку, потім вона потрапляє в картридж, проходить кілька шарів з різних матеріалів і в чистому вигляді затікає в відсік для очищеної, придатної для пиття рідини.
 • Фільтри під мийку. Такі системи очищення відрізняються більшими габаритами, тому вимагають додаткового простору на кухні. Вони можуть бути виготовлені з пластику, скла або металу. Вода потрапляє всередину фільтра з водопровідних труб, очищається і випливає з окремого крана.
 • У вигляді насадки. Фільтри з даної категорії є самими компактними. Вони універсальні і підходять практично для будь-якого крана з різною різьбою. Насадка на кран швидко очищає воду. Її зручно використовувати і легко міняти. Всі правила експлуатації прописані в інструкції по використанню.
 • Настільні. Такі фільтри встановлюються на стіл. Вони підключаються до крана з проточною водою за допомогою гнучкого шланга. Вода потрапляє в фільтри, очищується і випливає з крана на настільному пристрої.

В категорії фільтрів, які розміщені під мийку, виділяють два підвиди. Вони можуть бути проточними або являти собою систему зворотного осмосу. У цих фільтрів різне призначення:

 • Проточні системи очищають воду від піску, іржі, солей, мінеральних компонентів і органічних сполук.
 • Системи зворотного осмосу складаються з мембрани, мінералізатора і резервуара для рідини. Вони відрізняються високою ефективністю і очищають воду від 99% домішок. Рідина проходить попередню очистку, надходить через мембрану і потрапляє в накопичувальний відсік. Звідти чиста вода прямує в кран і може бути використана для пиття.

За способом очищення фільтри бувають:

 • Грубою очищення. Вони видаляють механічні домішки невеликих розмірів, позбавляючи воду від піску, глини та іржі.
 • Тонкою очищення. Пристрої звільняють воду від дрібних фракцій.

Зазвичай пристрої тонкої очистки встановлюються після «грубих» в системі фільтрації.

За особливостями конструкції фільтри для очищення води «Екософт» можуть бути:

 • Сітчасті. Дрібна сітка з осередками допомагає затримувати дрібні частинки. Для їх використання необхідна дренажна труба, яка зможе виводити брудну воду в каналізацію. Додатково системи можуть бути оснащені клапанами для контролю тиску.
 • Картріджниє. Такі фільтри вважаються найпопулярнішими і затребуваними. Змінні картриджі вловлюють частинки розмірами менше 1 мкм. Залежно від конструкції очищення може бути здійснена для гарячої або холодної рідини. Фільтри виготовляються з різних матеріалів. Всередину картриджа можуть бути поміщені різні компоненти, які затримують механічні, хімічні та біологічні домішки.

За очисному матеріалу, що входить до складу картриджа, фільтри бувають:

 • вугільні. Активоване вугілля робить воду більш прозорою, видаляючи з неї хлор і його залишки. Завдяки такому фільтру розвиток мікрофлори в уде неможливо.
 • смоляні. Іонообмінні смоли роблять жорстку воду м'якшою завдяки зменшенню мінералізації.
 • Поліпропіленові. Ці матеріали затримують механічні домішки і якісно очищають рідина від частинок.

Ми пропонуємо «Екософт» фільтри для води купити саме у нас . Якісні товари від відомого бренду продаються за доступними цінами з доставкою в Київ , Львів, Житомир та інші міста.

Переваги виробника

Фільтри для очищення води «Екософт» користуються великою популярністю . Компанія була заснована в 1991 році. За цей час встигло відкритися безліч заводів і підприємств, що спеціалізуються на виробництві пристроїв для підготовки води для промислового і побутового застосування.

Фільтри затребувані у всьому світі. Побутові пристрої для фільтрації і системи зворотного осмосу створюються з різних матеріалів за інноваційними технологіями. Всі товари мають сертифікати якості і відповідають міжнародним стандартам.

Основні переваги

Головні переваги фільтрів «Екософт» для очищення води полягають:

 • в невисокій вартості;
 • ефективності;
 • простоті в установці і експлуатації;
 • тривалості використання ;
 • економії енергії.

Фільтри не використовують електричну енергію для роботи, тому не вимагають великих витрат. На нашому сайті можна легко знайти якісні пристрої з великими обсягами резервуарів за вигідну вартість.

Як вибрати

Перед тим як купити пристрій для фільтрації, необхідно розібратися з декількома аспектами. Важливо врахувати витрата води, ступінь її забруднення, вартість, призначення і розміри кухні.

Після розрахунків середньої витрати води на сім'ю людині буде простіше підібрати якісний фільтр для побутового використання. Водопровідну рідину варто спочатку зібрати в ємність і віднести в лабораторію для того, щоб дізнатися кількість домішок в ній.

Не варто відштовхуватися виключно від ціни . Не завжди дешевші товари можуть повністю виконувати свою функцію. Рекомендується ознайомитися з відгуками і прислухатися до порад консультантів.

Де купити

Ecosoft фільтри для води купити можна на нашому сайті Aquastory . Ми пропонуємо якісні товари за доступними цінами і доставляємо по всіх регіонах України . Наша технічна підтримка відповість на всі питання покупців, а великий асортимент товарів допоможе вибрати пристрій для фільтрації води будь-якої конструкції.Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
4048-07
12999 ₴
Ecosoft FP +1465 CT (FP1465CTPL)
4253-07
23170 ₴
Ecosoft FP 1354 CT (FP1354CTPL)
4247-07
17885 ₴
Ecosoft FP 1665 CT (FP1665CTPL)
4257-07
25339 ₴
Ecosoft FPA 1054 CT (FPA1054CT)
4518-07
19199 ₴
Ecosoft FPA 1354 CT (FPA1354CT)
4522-07
24999 ₴
Ecosoft FPA 1665 CT (FPA1665CT)
4526-07
36099 ₴
ECOSOFT FPB +1054 CT
4540-07
14575 ₴
ECOSOFT FPB 1354 CT
4551-07
18948 ₴
ECOSOFT FPB 1465 CT
4550-07
23718 ₴
ECOSOFT FPB 1665 CT
4556-07
25233 ₴
ECOSOFT FPB тисячі двісті п'ятьдесят дві CT
4546-07
17623 ₴
ECOSOFT FPС +1354 CT
4567-07
26199 ₴
ECOSOFT FPС 1465 CT
4568-07
34599 ₴
Показано від 1 до 16 з 173 (всього сторінок: 11)