Фільтри для води Аквафор в магазині Aquastory

Фільтри для води Аквафор в магазині Aquastory

Вода, яка тече з-під крана, не є придатною для вживання. Вона потребує додаткової очистки, перш ніж її можна буде пити людям. Для таких функцій призначений фільтр для води «Аквафор», який позбавляє рідина від шкідливих домішок . Після фільтрації вода стає безпечною для приготування їжі і вживання. У нашому магазині aquastory.com.ua, розташованому в Україна , пристрої для очищення води можна купити за вигідною ціною.

Опис пристрою

Фільтри для очищення води «Аквафор» користуються великою популярністю. Вони підходять для побутового використання і допомагають зберігати здоров'я.

Принцип дії фільтрів досить простий. Брудна вода надходить в посудину і проходить багатоступеневу фільтрацію. Коли рідина проникає через картридж, то спеціальні компоненти затримують домішки, і в результаті в спеціальному відсіку з'являється очищена вода.

Різновиди

В даний час існує декілька видів фільтрів, призначених для очищення води. Вони відрізняються за розмірами, формою та іншими характеристиками. При цьому всі вони виконують одну й ту ж функцію – фільтрують воду.

Фільтри бувають:

 • Вбудовувані. Їх поміщають поблизу мийки, і вже з крана тече очищена вода.
 • Мобільні. Такі фільтри є глечики, які необхідно наповнювати водою. Їх можна переносити в різні кімнати.

Водяний фільтр «Аквафор» випускається в декількох видах:

 • Мобільні глечики. Вони випускаються у вигляді судин, які виконані у формі глечика. Вода заливається в спеціальну ємність, потім проходить очищення через картридж і надходить у відсік для чистої води. Картриджі встановлюються в спеціальний отвір.
 • Системи зворотного осмосу. Такий метод очищення вважається найефективнішим у даний час. Він включає в себе кілька фільтрів, які забезпечують очистку від аміаку, хлору, іржі, піску і органічних сполук. Система працює на молекулярному рівні. Відфільтровані шкідливі домішки зливає в каналізацію.
 • Фільтри для крана. Вони можуть міститися у вигляді насадки на кран, під мийку або встановлюватися на стіл.

Настільний фільтр вважається найбільш простим в конструкції і експлуатації. Він часто оснащений краном, звідки випливає чиста вода. З основною краном для отримання водопровідної води він з'єднується з допомогою гнучкого шланга. Щоб не вивести фільтр для питної води «Аквафор» з ладу, необхідно включати слабкий напір.

Насадка на кран фіксується досить легко. В інструкції з експлуатації прописані всі правила установки. Універсальне кріплення підходить для крана будь-якої конструкції, насадка займає мало місця і відмінно справляється з основним завданням.

Система фільтрації під мийкою вимагає вільного простору на кухні. Фільтр безпосередньо підключається до водопровідної системи та виконує багатоступеневу підготовку води до вживання.

Складна система зворотного осмосу включає в себе кілька комплектуючих. До його складу входять насос, картриджі, мінералізатори, ультрафіолетові блоки, пристрої для зниження тиску.

Пристрої для очищення води відрізняються за способом очищення. У них міститься різний матеріал, за вибором виробника. В картридж можуть бути поміщені такі компоненти:

 • Активоване вугілля. Він є найпоширенішою складовою картриджа фільтра «Аквафор». Підвищений рівень адсорбції дозволяє видалити будь-які домішки органічного походження.
 • Цеоліт. Часто зустрічається в конструкції картриджа. Він виконує функцію затримування аміаку та інших органічних сполук.
 • Шунгіт. За допомогою даного компонента з води видаляється хлор.
 • Спеціальна смола. Смола для фільтра може бути ионообменной або антибактеріальної. Перша різновид пом'якшує жорстку воду, а друга – запобігає зростання грибка, водоростей і бактерій різних типів.

Картриджі поєднують відразу кілька способів очищення води від домішок. З рідини видаляються механічні, хімічні та біологічні забруднюючі компоненти.

В нашому інтернет-магазині можна придбати побутові фільтри для води «Аквафор» та змінні картриджі для них.

переваги

В залежності від виду фільтра виділяють основні переваги пристроїв для очищення води. Мобільні глечики мають компактні розміри і не займають багато місця на кухні. Вони можуть бути перенесені в будь-яку кімнату.

Решта гідності фільтрів:

 • Зручність у використанні. Алгоритм очищення води простий. Досить налити воду в спеціальний відсік, почекати кілька хвилин і отримати якісну воду без шкідливих домішок.
 • Простота в заміні картриджа. Для того щоб змінити картридж у фільтрі, досить легким рухом витягнути його і поставити новий.
 • Енергозбереження. Для роботи кувшінного фільтра не потрібно підключення до мережі.
 • Безпека. Після очищення рідина стає придатною для вживання та приготування їжі.
 • Відсутність запахів. Всі неприємні запахи, викликані домішками, будуть усунені після використання системи фільтрації.
 • Захист від бактерій. У картриджах присутні спеціальні компоненти, які не дозволять грибку, водоростям і іншим шкідливим біологічним організмам розростатися всередині фільтра.
 • Підходить для великої родини. Фільтри «Аквафор» відмінно підходять для побутового використання у великій родині. При правильному виборі пристрою в будинку завжди буде чиста і безпечна вода.

Як вибрати

Вартість фільтра для води «Аквафор» відіграє важливу роль при виборі системи для очищення . Однак варто приділяти увагу ще декільком факторам:

 • ступеня очищення;
 • наявності вільного простору;
 • середній витраті рідини.

Щодня одній людині варто вживати приблизно 3 л води, тому при виборі фільтра важливо розрахувати, скільки рідини доводиться на всю сім'ю. Заздалегідь варто подбати про придбання картриджів, які необхідно міняти в зазначений виробником термін.

Рекомендується взяти пробу води і віднести її в лабораторію для аналізу. Якщо людина буде знати, скільки шкідливих домішок в проточній воді, то він зможе підібрати для себе систему правильно.

Вільне місце також відіграє особливу роль. Якщо кухня не дозволяє встановити цілу систему очищення, то варто купити фільтр у вигляді глечика або насадки.

Де купити

«Аквафор» фільтри для води купити можна в нашому магазині на сайті Aquastory . У каталозі представлений великий асортимент товарів і комплектуючих для них. Ми здійснюємо швидку доставку по всіх регіонах України – від Києва і Харкова до Львова і Запоріжжя, тому придбати і отримати фільтр досить просто.

Лояльні ціни і постійні знижки дозволять будь-якій людині купити систему для очищення води вигідно.A5 Mg — змінний картридж Аквафор
18841-27
200 ₴
B150 Еко — змінний картридж Аквафор
18855-27
2530 ₴
B150 Міді — змінний картридж Аквафор
18872-27
2350 ₴
B150 Плюс — змінний картридж Аквафор
18869-27
3160 ₴
B150 — змінний картридж Аквафор
18854-27
1000 ₴
B505-13 — змінний картридж Аквафор
18873-27
1300 ₴
B505-14 — змінний картридж Аквафор
18874-27
1480 ₴
B510-02 — змінний картридж Аквафор
18863-27
320 ₴
B510-03 — змінний картридж Аквафор
18864-27
250 ₴
B510-04 — змінний картридж Аквафор
18865-27
490 ₴
B510-07 — змінний картридж Аквафор
18866-27
325 ₴
B515-13 — змінний картридж Аквафор
18870-27
1950 ₴
B515-14 — змінний картридж Аквафор
18871-27
2200 ₴
B520-13 — змінний картридж Аквафор
18867-27
2650 ₴
B520-14 — змінний картридж Аквафор
18868-27
2970 ₴
Показано від 1 до 16 з 128 (всього сторінок: 8)