Магістральні фільтри в магазині Aquastory

Магістральні фільтри в магазині Aquastory

Якість продукції, що поставляється в квартири холодної та гарячої води залишає бажати кращого. Дуже часто з крана тече рідина, яку складно назвати прозорою, а вже тим більше придатної для пиття через що містяться в ній домішок. Митися такою водою і приймати її всередину не тільки неприємно, але й може виявитися небезпечним для здоров'я. Проблему допоможе вирішити магістральний фільтр, встановлений на водопровідні труби в квартирі .

Магістральний фільтр для води: види і особливості

Є кілька різновидів магістральних фільтрів для будинку :

 • Грубою очищення. Система складається з сіточок різного діаметру, що уловлюють тверді частинки. Установка магістральних фільтрів грубої очистки дозволяє отримати технічно очищену воду.
 • Тонкою очищення. Доповнюють системи грубої очистки. Функція магістральних фільтрів тонкого очищення усувати дрібне сміття. Фільтруючі картриджі можуть мати параметр очищення від 1 до 29 мкм. Для пиття, приготування їжі та інших потреб рекомендується вибирати ті, що утримують частинки розміром до 5 мкм.

Якщо картриджі відносно легко можна міняти, то у магістральних механічних фільтрів необхідна прочищення сітки, інакше забився фільтр утруднить ток води.

Очищають сітку за допомогою водної промивки в різних напрямках. Можна кожен раз при засмітті викликати майстра або купити магістральний фільтр з функцією промивання. Це дозволить самостійно включати очищающий процес, а змиті водою частинки будуть видалятися через встановлений на пристрої кран. Для одних магістральних фільтрів для очищення води буде потрібно механічний запуск, інші можуть бути автоматизовані і самостійно очищатися у міру виведення з ладу періодично перемикаючись на режим промивки.

Коли потрібно купити магістральний фільтр для води

Очисні станції водоканалу фільтрують воду так, що вона відповідає державному стандарту водного середовища для пиття. Далі рідина по трубах відправляється в будинку, але стан трубопроводу, особливо експлуатується тривалий час, не дуже хороше. Усередині труби зазвичай є сліди корозії, що осіли частинки солей і інші забруднення.

Навіть якщо квартира знаходиться в новому будинку з тільки прокладеними комунікаціями, не потрібно відмовлятися від магістральних фільтрів для води в квартиру . З майже 100% упевненістю можна сказати, що до новобудови водне середовище буде надходити за старими комунікацій. Навіть в новій квартирі з крана потече каламутна рідина, яку небажано без додаткової обробки вживати або використовувати в гігієнічних цілях.

Які проблеми вирішує встановлений магістральний фільтр в квартиру

Будь-яка людина намагається уникнути непотрібних витрат і при цьому піклується про своє здоров'я і благополуччя, в тому числі і про якість споживаної води. Нерідко українці використовують такі економічні засоби, як фільтруючі насадки на кран, фільтри глечики або очищення води зворотного осмосу. Ці засоби хороші, але вони не завжди ефективні.

Якщо купити магістральний фільтр для очищення води, тобто можливість вирішити одночасно кілька завдань :

 • Провести глибоке очищення. Водне середовище надходить в сховища водоканалу не тільки з природних, а й зі штучних водойм. Стандартна очистка водоочисних станцій не дозволяє ефективно усунути всі домішки, і вода може містити канцерогенні речовини, солі важких металів, патогенні мікроорганізми і інші небезпечні для людини елементи.
 • Поліпшити смакові якості води. Наявність сторонніх солей, елементів іржі, домішок природного сірководню та інших падаючих у водне середовище речовин стає причиною того, що вода набуває неприємного присмаку, які не можуть усунути прості фільтруючі насадки.
 • Знизити жорсткість. Зайве жорстка проточна вода не тільки небажана для пиття, але і негативно впливає на стан шкіри і волосся. Якщо ж встановлено фільтр магістральний подвійний , де передбачена груба і тонка очистка, то неприємностей зі здоров'ям і зовнішнім виглядом через низьку якість води не трапиться.
 • Запобігти передчасному зносу сантехніки. Потрапляючи на нагрівальні тени пральних і посудомийних машин, а також бойлерів або іншої техніки, солі та інші тверді частинки утворюють накип. Продовжити термін служби побутових приладів допоможе використання фільтрованої води.

Використання проточних фільтрів магістральних дозволяє поліпшити смакові якості води, знизити жорсткість і додатково захистити техніку від передчасного зносу, що викликається появою накипу.

Що потрібно знати, перш ніж купити магістральний фільтр для води

У продажу є кілька модифікацій магістральних технічних фільтрів . Перед покупкою пристрою потрібно врахувати наступне:

 • Можливість втрати тиску. Сітка грубої очисткі практично не позначається на швидкості загального потоку, але вона поступово забивається. Навіть фільтри магістральні промивні періодично викликають зниження напору води в трубопроводі. Якщо квартира знаходиться на верхньому поверсі, де і так низький тиск, то варто додатково встановити магістральний насос, інакше води не вистачить на природні потреби людини. У більшості випадків можна обійтися і без насоса, якщо при покупці правильно прорахувати продуктивність фільтраційної системи і пропускну здатність з урахуванням водоспоживання живуть в квартирі.
 • Розміри. При покупці грубих фільтрів для води проточних магістральних для будинку враховується тільки діаметр труби, адже сітки аналогічного розміру будуть закріплені там. Додатково слід передбачити доступ для промивання або заміни приладу майстром, якщо придбане не самоочищаються пристрій. Їли не хочеться відволікатися на процес очищення фільтрів, краще купити прилади з Автоочістка.
 • Наявність змінних картриджів. При покупці магістральних фільтрів для питної води потрібно звертати увагу на тип картриджів. Оптимально купувати моделі, для яких завжди в продажу є комплектуючі.

Картриджі бувають різні. Вони можуть знижувати кількість хлору в воді, зменшувати вапняні відкладення і виконувати інші види корекції. Визначити, яка картриджних система буде оптимальною, можна за допомогою аналізу надходить в квартиру води.

Вигідна покупка

Якщо ви вирішили купити проточний магістральний фільтр в Україні , то в нашому інтернет-магазині ви знайдете товари за привабливими цінами. Ми пропонуємо:

 • Магістральні фільтри для гарячої води. Прилади усувають всі шкідливі домішки, а деякі модифікації додатково знижують жорсткість. Гігієнічні процедури не зашкодять станом волосся і шкіри. Фільтруючий пристрій рекомендується купити для квартири і інших видів житла, де є централізована подача гарячої води.
 • Магістральні фільтри для холодної води. Якщо ви не користуєтеся водою зі свердловини на ділянці приватного будинку, то залишається сподіватися на центральне водопостачання, де стандарти якості мінімальні. Заздалегідь подбайте про своє здоров'я і купите водоочисної фільтр.
 • Промивні фільтри. Це оптимальний варіант для грубої фільтрації і краще вибирати прилади, що працюють в автоматичному режимі. Ціна на них трохи вище, але зате вам не доведеться контролювати ступінь забруднення фільтруючих сіточок.
 • Високої продуктивності. Це промислові пристрої, що володіють великою пропускною здатністю. Їх відмінність у спеціалізації очищення з урахуванням діяльності підприємства. Для житлових будинків буде використовуватися багатофункціональний фільтр, а на виробництві це може бути тільки видалення солей заліза, хлору або інших елементів, також може з'явитися необхідність пом'якшити воду.

Ми пропонуємо всі необхідні прилади для поліпшення якості води за привабливими цінами . Наш інтернет-магазин працює без посередників, тому у нас ви знайдете недорогі якісні пристрої відомих брендів з гарантією від виробника.

В Харкові працює кур'єрська служба доставки по місту і є самовивезення. В Одесу, Київ або інші міста України ми відправимо замовлення з транспортною компанією.

Магістральні фільтри в магазині Aquastory: классификации, разновидностиAquafilter FH10B1-B-WB 10 "
3751-07
1254 ₴
Aquafilter FH10B1-WB
3736-07
989 ₴
Aquafilter FH10B64-WB
3738-07
1012 ₴
Aquafilter FH20B1-B-WB 20 "
3770-07
1617 ₴
Aquafilter FH20B1-WB
3752-07
1287 ₴
Aquafilter FH20B54-L 20 "натрубні корпус типу Big Blue
3743-07
1166 ₴
Aquafilter FH20B54-WB
3756-07
1385 ₴
Aquafilter FH20B64-WB
3759-07
1403 ₴
Aquafilter FH20B64_L 20 "натрубні корпус типу Big Blue
3744-07
1172 ₴
Aquafilter FHHOT1-HPR-S
3696-07
682 ₴
Aquafilter FHHOT12-HPR-S
3691-07
572 ₴
Aquafilter FHHOT34-HPR-S
3698-07
649 ₴
Aquafilter FHPR1-HP-S
3677-07
330 ₴
Aquafilter FHPR12-B-AQ
3664-07
253 ₴
Aquafilter FHPR12-B1-AQ
3673-07
319 ₴
Aquafilter FHPR12-HP-S
3663-07
303 ₴
Показано від 1 до 16 з 361 (всього сторінок: 23)
Часті питання про категорію Магістральні фільтри