Sololift2 С-3, Sololift2 D-2, Sololift2 СWC-3, Sololift2 WС-3, Sololift2 WС-1, Multilift від бренду Grundfos

Sololift2 С-3, Sololift2 D-2, Sololift2 СWC-3, Sololift2 WС-3, Sololift2 WС-1, Multilift від бренду Grundfos

Завдяки своїм технічним характеристикам і компактним розмірам насосні каналізаційні станції Грундфос Sololift, призначені для відкачування стічних господарсько-побутових вод , широко затребувані в даному ринковому сегменті. Вони дозволяють обладнати побутівки і туалети в підвальних і напівпідвальних приміщеннях. А якщо купити Сололіфт Грундфос для приватного будинку, розташованого в низинній місцевості, то можна легко облаштувати каналізаційну систему.

Історія компанії Grundfos Sololift

Датська компанія Grundfos Sololift була заснована в 1945 році. Підприємство спеціалізується на випуску циркуляційних, заглибних та відцентрових насосів, а також електродвигунів та інших комплектуючих для насосного обладнання.

В даний час компанія є безсумнівним лідером в своєму ринковому сегменті. Обсяг її виробництва становить 16 млн агрегатів в рік, а число співробітників перевищує 18000 чоловік. Для удосконалення технологій і матеріалів в 1990 році на базі компанії був відкритий технологічний центр.

Продукція компанії Grundfos Sololift, купити яку зараз можна в нашому інтернет-магазині, відрізняється найвищим ступенем якості і надійності.

Різновиди насосних станцій Сололіфт Грундфос

Компанія випускає каналізаційні насосні установки Grundfos Sololift в декількох різноцільових модифікаціях . Вони розрізняються можливістю перекачування рідин різних обсягів, температур і ступенів забрудненості. Дані пристрої можна розділити на наступні підкатегорії:

 • насос Grundfos Sololift 2 (моделі WC-1, WC-3 і CWC-3) призначений для відкачування каналізаційних вод з туалетів і іншого сантехнічного обладнання;
 • моделі Сололіфт Grundfos 2 D-2 і C-3 розраховані тільки на відведення забрудненої рідини від ванн і раковин;
 • каналізаційна установка Grundfos Sololift Multilift в різних модифікаціях використовується для збору в резервуар стічних побутових вод, що містять тверді механічні домішки, з їх подальшим відведенням в централізовану каналізаційну систему.

Характеристики каналізаційних насосів Grundfos Sololift Multilift

Каналізаційні насоси Грундфос Сололіфт призначені для установки в невеликих офісних будівлях або приватних будинках, де потрібно перекачування стічних вод, що знаходяться нижче рівня систем каналізації. Також вони підійдуть для об'єктів, віддалених від загального комунікаційного колектора.

Принцип роботи насосних установок Сололіфт для каналізацій Grundfos заснований на зборі стічних вод у відведений для цього резервуар і подальшому перекачуванні їх в загальну каналізаційну мережу. Спеціальна система управління агрегату постійно відстежує рівень рідини в резервуарі. При досягненні певної позначки відбувається автоматичне включення насоса Сололіфт Грундфос для каналізації . Коли кількість рідини зменшується до допустимого рівня, знову спрацьовує автоматика, і відбувається відключення.

Час функціонування насосної установки Сололіфт Грундфос для каналізацій складає від 3 секунд до хвилини. Для забезпечення захисту електродвигуна є вбудований термовиключатель і механізм обмеження часу. Все це робить агрегат економічним в експлуатації і значно продовжує термін служби.

Пристрій насосів Grundfos Sololift Multilift

Насос Сололіфт для каналізацій Grundfos, купити який можна в нашому інтернет-магазині Aquastory, повністю укомплектований необхідними блоками і готовий до установки. Агрегат складається з:

 • насоса;
 • поліетиленового резервуара;
 • адаптера, що має гнучкий штуцер для з'єднання з резервуаром;
 • зворотного клапана;
 • контролера з вбудованим датчиком рівня.

Додатково насос Грундфос Сололіфт укомплектований шафою, який захищає двигун і забезпечує безпеку людини при обслуговуванні . Пневматична реле рівня рідини ізольовано від неї, що виключає блокування в результаті засмічення.

Термін використання резервуара не обмежений, так як поліетилен стійкий до впливу корозії. А розташоване під кутом дно перешкоджає накопиченню сміття і збільшує проміжки часу між чистками.

Вільне проходження фекалій і механічних домішок через насос забезпечується вихровим колесом, що має вільний прохід.

Характеристики і пристрій каналізаційних насосів Grundfos Sololift2

Насоси Сололіфт Грундфос для унітазів і іншої сантехніки забезпечують безперешкодний слив при будь-якій системі дренажу . Агрегати збирають і нагнітають стоки через тонкий трубопровід до переливної труби на висоту, що не перевищує 6 м, або відстань не більше 100 м. Дані насоси припускають збір стічних вод з декількох джерел. Для цього вони обладнані спеціальною вилкою, яку не потрібно купувати додатково. після подачіводи в бак, установки починають працювати в автономному режимі.

В нашому магазині є моделі насосних установок Сололіфт для каналізацій з измельчителями Грундфос .

Переваги насосів Grundfos Sololift2

до переваг насосних установок Grundfos Сололіфт, купити які в Україні можна на сайті нашого інтернет-магазину, відносяться:

  < li> надійність і довговічність;
 • наявність механізму уловлювання випадково змитих прикрас;
 • простота в обслуговуванні і установці;
 • відсутність необхідності знімати весь агрегат для проведення чистки;
 • неможливість попадання вологи на сервісні деталі;
 • легкість доступу до реле при необхідності проведення технічного обслуговування;
 • герметичність системи;
 • відсутність в приміщенні неприємного запаху за рахунок наявності вугільного фільтра;
 • наявність ухилу дна бака, запобігає засмічення;
 • відсутність деформації та інших механічних пошкоджень під воздейс твием температури до + 90 & deg; C протягом півгодини;
 • компактність;
 • відповідність світовим стандартам якості.

Насоси Сололіфт для раковин Грундфос мають низькі рівні пуску, що дозволяє встановлювати у ванних кімнатах і душових кабінках плоскі піддони.

Переваги покупки насосних систем Grundfos Sololift в інтернет-магазині Aquastory

Наш інтернет- магазин є офіційним постачальником компанії Grundfos Sololift в Україні. У нас можна купити по коректним цінами продукцію даного бренду, а також товари для облаштування та очищення басейнів.

Переваги звернення до нас:

 • постійна наявність товарів в торгових точках і на складах;
 • можливість самовивозу в день оформлення та оплати замовлення;
 • доставка в Київ і інші міста країни в максимально стислі терміни;
 • наявність декількох способів оплати, включаючи банківські карти, платіжні шлюзи LiqPay, оплату при отриманні і безготівковий розрахунок;
 • забезпечення якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування насосів < b> Сололіфт Грундфос з измельчителями та іншої техніки;
 • наявність гарантії від виробника на весь товар.

Перед тим, як купити Сололіфт для каналізації з подрібнювачем Грундфос , можна задати нові запитання нашим професійним менеджерам-консультантам онлайн. Вони нададуть повну інформацію, що стосується наявного в магазині обладнання. У разі виникнення складнощів під час його експлуатації, можна також зателефонувати в службу технічної підтримки і отримати безкоштовну консультацію. Додатково ми надаємо послуги з установки, налагодження та обслуговування насосних станцій.

На нашому сайті можна ознайомитися з реальними відгуками про товари і сервісному обслуговуванні. При бажанні будь-який клієнт може залишити свій відгук .Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)