Що таке сололіфті як він працює? Устрій, призначення, опис моделей.

Сололіфт (Sololift)

для каналізації вважається альтернативним рішенням приоблаштуванні внутрішньої стокової системи в будинку, де мімовільна течь під ухилу неможлива. Це прістосування представляет собою свого роду насос, який буде відаляті залишки фекалій и відходів від раковини и унітазу. Розберемо детально всі моменти относительно принципом роботи и монтажу приладнав в систему

Металеві деталі обладнання відмінно працюють в условиях вологості, оскількі віготовлені з антікорозійного стали

1 Що це таке Сололіфт (Sololift) и як ним користуватись


•    2 Функції насоса для каналізації Сололіфт (Sololift)

•    3 Преимущества та Недоліки Сололіфт (Sololift) Grundfos для каналізаційних систем

•    4 Внутрішній устрій і що входити в комплект Сололіфт (Sololift)

•    5 Як функціонує Насосна каналізаційна установка

•    6 Загальні технічні характеристики Сололіфт (Sololift)

•    7 Як вібрато каналізаційний насос Сололіфт (Sololift) для унітазу и Раковини

•    8 Монтаж насоса для прімусової каналізації Сололіфт (Sololift)

•    9 Техобслуговування і ремонт насоса Сололіфт (Sololift): важливі моменти
канализационная насосная станция sololift2 c3 и канализационная насосная станция sololift2 wc-3 на витрине магазина Aquastory
Що це таке Сололіфт (Sololift) і як ним користуватися

На перший погляд, каналізаційний насос для кухні та санвузли являє собою пластиковий бак, який грає роль насоса. Його застосовують на той випадок, якщо рівень прокладки каналізації значно вище, ніж місце відведення. Установка має невеликі розміри, тому практично не створює естетичний дискомфорт.

  Великий сміття кидати в унітази, оснащені Сололіфт (Sololift), не рекомендується. Максимум, що він зможе переробити, так це фірмову туалетний папір
Зазвичай такі конструкції ховаються в кахельні ніші або екрани під ванною. Пристрій допускається до застосування, якщо необхідно обладнати душову або санвузол в приміщенні цокольного поверху. Всі ці установки мають однаковий робочий механізм, однак, в залежності від виду, можуть відрізнятися.

  До Сололіфт (Sololift), якщо це передбачено технічними параметрами, підключають кілька точок
 
Функції насоса для каналізації Сололіфт (Sololift)

Насос примусової каналізації для відводу відходів організовує індивідуальну роботу, тому абсолютно не залежить від самої каналізаційної системи. Деякі функції і потужність установки індивідуальні для кожної конкретної моделі. Так при облаштуванні відбувається з'єднання:

•    раковин, душових піддонів;

•    біде і унітазів;

•    пральних і посудомийних машин.

  Пристрій підходить для підключення до підвісного унітазу або під душовий піддон
 
Пристосування ефективно справляється із завданням стоку використаної води навіть в місцях, де каналізація значно вище. Наприклад, велику ефективність прилад надає в гаражах, льохах і підвалах, які мають індивідуальне сантехнічне обладнання.

  Для з'єднань можна використовувати хомути
 
Переваги та недоліки Сололіфт (Sololift) Grundfos для каналізаційних систем

На перший погляд, каналізаційний Сололіфт (Sololift) має мало очевидних переваг. Але якщо торкнутися можливостей обладнання глибше, можна виділити кілька позитивних якостей:

•    можливість облаштування санвузлів та підключення побутової техніки в будь-якому місці;

•    відсутність необхідності руйнувати стіни, щоб прокласти новий трубопровід з відповідним ухилом;

•    не слід витрачатися на додаткові каналізаційні труби і облаштовувати окремий злив;

•    прийнятна ціна за одну одиницю обладнання;

•    установка легко ховається в нішу або зручно монтується прямо за унітазом;

•    виглядають привабливо;

•    є зворотні клапани, які, в разі аварійної ситуації, не приведуть до витікання вмісту каналізації в будинок.

  Допускається підключати два Сололіфт (Sololift) послідовно
 
Серед перерахованих достоїнств можна виділити один значимий недолік - це залежність від електрики. Тобто, при його відсутності, користуватися побутовою технікою або санвузлом заборонено. Однак і тут є вихід з положення - підключення альтернативних джерел енергії.

  Всі деталі повинні ідеально підходити для кріплень
 
Внутрішній устрій і що входить в комплект Сололіфт (Sololift)

примусове перекачування відходів з сантехнічних приладів проводиться безпосередньо в Сололіфт (Sololift). Це досягається за допомогою спеціальної конструкції, незважаючи на те, що сам прилад компактний. Розглянемо, з чого складається робочий механізм електроприладу:

•    пластиковий корпус з отворами для входу і виходу патрубків;

•    погружной насос, який відповідає за транспортіровке відходів від джерела до каналізаційної системи;

•    зворотний клапан, що перешкоджає поверненню відходів;

•    измельчающий механізм, який дробить занадто великі частки для нормального їх переміщення по каналізаційних трубах;

•    приймальня система фільтрації і вугільний фільтр.

  Найчастіше примусову каналізацію монтують прямо на підлозі
 
З моменту включення фекального насоса з подрібнювачем для туалету в мережу, всі частини механізму починають синхронно взаємодіяти. Що стосується комплекту, то каналізаційний Сололіфт (Sololift) складається з накопичувального резервуара певного обсягу (залежить від моделі), а також внутрішніх деталей. Іноді в комплекті йде витратний матеріал (прокладки, з'єднувачі).

На замітку! До одного Сололіфт (Sololift) може бути підключено до трьох сантехнічних агрегатів (через відповідні отвори або за допомогою одного вузла).

  При монтажі насоса слід враховувати і наявність ухилів і підйомів в трубах
 
Як функціонує насосна каналізаційна установка

Принцип дії насосного обладнання для побутових стічних систем полягає в наступному:

1.     Вся рідина з одного або кількох підключених пристроїв надходить до фекального насоса для унітазу або мийки. Перед потраплянням в нагнітач відбувається подрібнення великих складових в рідини до таких розмірів, які згодом зможуть бути безперешкодно транспортовані в каналізаційну трубу.

2.     Далі, роль передається насосного обладнання, яке перекачує всю інформацію, що надійшла рідина з хорошим напором. Наприклад, для вертикальних конструкцій сила прокачування становить 5 м вертикально і близько 100 м горизонтально.

3.     Після цього, за допомогою встановленого вугільного фільтра, відбувається очищення повітря, який потрапив в каналізацію. Це запобігає появі неприємного запаху в приміщенні.

4.     Далі вся рідина надходить в отвір і підключений патрубок діаметром 100-110 мм.

При цьому, навіть в разі утворення протікання, неприємний запах, завдяки дії фільтруючий системи, в приміщенні буде відсутній.   
"для подальшої нормальної роботи вугільного очищувача в Сололіфт (Sololift), досить добре промити його в проточній воді без використання хімічних миючих засобів.
" Сололіфт (Sololift) іноді може використовуватися і для подачі води в вигрібну яму

Загальні технічні характеристики Сололіфт (Sololift)

Всі моделі пристроїв Sololift випускаються в виключно білому кольорі, мають невеликий розмір. Однак крім цього, у кожного приладу передбачена індивідуальне маркування, яка розшифровується по-різному. Розглянемо технічні особливості приладів, в залежності від встановлених відміток:

•    D-3. Таке маркування дає можливість підключати Сололіфт (Sololift) для раковини і душових кабінок, з встановленими сітчастими обмежувачами;

•    З-3. С - це розмір пристосування, який становить 125 мм. Відповідно, така установка підходить для монтажу в індивідуальних умовах;

•    WC - пристосування, яке укомплектоване спеціальним ріжучим механізмом. Такий тип насоса дозволений для монтажу каналізації в квартирі, для кухні;

•    WC-1. Аналогічне пристосування, обладнане подрібнювачем, а також тільки одним виходом для підключення;

•    WC-3. Прилад з ріжучим пристроєм, що передбачає три різних підключення.

  При неправильному монтажі, волога може проникати до робочого механізму
Пластикове обладнання пристосоване тільки для транспортування рідких субстанцій з температурою, що не перевищує + 45ºС. Прилади з маркуванням С-3 можуть працювати з більш гарячими відходами. Зазвичай продуктивність соліліфтов становить 4,3 м³/год.
Каналізаційні насоси з подрібнювачем стали популярні в заміських будинках, а також на дачах, в офісних приміщеннях. В основному в тих місцях, де доступ до суспільної системи каналізації важкодоступний. Розглянемо кілька пристроїв, які найбільш часто купують для побутових цілей.


Каналізаційна установка Grundfos Sololift 2 WC-3

Дана модель заслуговує на увагу завдяки гарній продуктивності. Пристрій призначений для поверхневої установки, підходить для обслуговування чотирьох водозабірних точок.
канализационная насосная станция sololift2 c3 и канализационная насосная станция sololift2 wc-3 в наличии в Aquastory
Як вибрати каналізаційний насос Сололіфт (Sololift) для унітазу і раковини

Ознайомившись з особливостями роботи каналізаційного Сололіфт (Sololift), необхідно врахувати ще кілька правил за вибором пристосування.
1.     Температура рідини. Тобто, якщо прилад вибирається під пральну машину або душову кабіну, значить, він регулярно буде контактувати з гарячою водою. Тому оптимальний показник повинен бути на позначці від 45ºС. Якщо необхідний насос «під унітаз», то досить і35ºС.

2.     Продуктивність Сололіфт (Sololift) потрібно враховувати з запасом. Бажано, щоб цей параметр був на 10-15% більше загального обсягу стоку. Це попередить можливі проблеми при необхідності одночасного використання декількох зливних точок.

3.     Напір води також повинен відповідати певним нормам, при цьому варто враховувати не тільки вертикальне, але і горизонтальне перебіг. Оптимальний показник для експлуатації Сололіфт (Sololift) в домашніх умовах 5-8 метрів.

Це основний перелік характеристик, які слід враховувати при виборі насоса-подрібнювача для унітазу і сантехніки. Зрозуміло, можна звернути увагу і на інші фірми-виробники насосного обладнання. Однак Сололіфт (Sololift) для каналізації Grundfos визнані одними з найякісніших і довговічних.

  Насосні станції можна встановлювати в вузьких підсобних приміщеннях
 
Монтаж насоса для примусової каналізації Сололіфт (Sololift)

Багато користувачі діляться відгуками про те, яким елементарним є монтаж насосних апаратів для каналізації. Проте, саме так все складеться тільки в тому випадку, якщо дотримуватися простих рекомендацій:

1.     Установка обладнання повинно проводитися обов'язково з амортизаторами, які допоможуть запобігти зайву вібрацію насоса в процесі роботи. Крім того, такий підхід значно збільшить тривалість його служби.

2.     Важливо передбачити, щоб всі стикування були герметичними. Не допускайте перегину шлангів. Це може привести до неякісної транспортуванні рідини в слив.

3.     Що стосується душових кабін і раковин, то тут необхідно встановлювати насос в найнижчій точці. Можливо, буде потрібно споруджувати додаткові стояки, щоб збільшити довжину спуску відходів.

4.     Установка допускається тільки в безпосередній близькості з електричним вузлом (розеткою). Використання подовжувачів і перенесень не принесуть нічого доброго.

Найголовніше, дотримуватися правил експлуатації після монтажу і своєчасно проводити технічне обслуговування, про який ми розповімо нижче.
 

Техобслуговування і ремонт насоса Сололіфт (Sololift): важливі моменти

Ремонт насосного обладнання від компанії Grundfos допускається виконувати своїми руками, однак при повній впевненості, що впораєтеся з роботою. В іншому випадку, слід звернутися в службу підтримки, яка надає допомогу 24 години 7 днів на тиждень. Несправність обладнання може бути викликана кількома причинами:

•    відсутнє електроживлення двигуна, або виникли проблеми в реле тиску;

•    з'являється гул мотора, що найчастіше пов'язано з поломкою робочого колеса;

•    насос працює без перерви. Таке відбувається при поверненні рідини в накопичувальний резервуар. Також несправність може викликати реле тиску;

•    не відбувається відкачування води. Такий стан свідчить про наявність засмічення або виникнення повітряної пробки.

  Для очищення краще розбирати пристрій повністю
 
При зверненні до фахівців, необхідно точно описати ознаки несправності насоса для каналізації в приватному будинку і викликати майстра додому. Не слід знімати електроприлад і везти його в сервіс. Поки діє термін гарантії, фахівці самі приїдуть на місце.

                    Матеріал взято з джерела - houseChief.ru /Текст. Андрій Каширський


5621 20.02.2021
Пов'язані товари