Вибір насоса для водопостачання

Як вибрати насос для водопостачання дачі або приватного будинку?


Постійно затребувані пристрої для дачі або котеджу - з ними набагато зручніше купання, миття посуду і багато іншого. Професіонали радять: розмірковуючи, який насос вибрати, зверніть увагу на глибину залягання води. Якщо вона не перевищує 8 метрів, найпростіше скористатися пристроєм для зважених типу.

Якщо накопичувальний бак або резервуар для води вже підготовлений, методика підбору такого насоса нескладна. Все, що знадобиться для його роботи - це установка в бак датчика, який буде стежити за рівнем води і не давати ємності переповниться.

Фахівці зауважують: на випадок освіти аварійного надлишку води бак обов'язково повинен бути забезпечений переливним патрубком. Всі ці умови дотримані в пристроях для зважених типу.

У яких випадках необхідний підбір насосної станції і як підібрати насосну станцію?


Якщо Вам необхідна подача води під більш високим тиском, ніж це може забезпечити самовсмоктувальний насос, або не вистачає місця для трубної розводки від накопичувального бака до предметів сантехніки, рекомендується застосувати цей апарат спільно з мембранним баком.

Зважених насоси, встановлені на такій бак і оснащені реле тиску, називають насосними станціями. З ними продуктивно запрацюють усі водонагрівальні прилади, а на випадок проблем з електроенергією тут є хороші можливості резервного запасу води. Вибір насосної станції для дачі можна здійснити спільно з фахівцем, врахувавши всі наявні умови. Незважаючи на значне назва, агрегат компактний - його цілком може переносити одна людина.

При міркуванні над тим, яку насосну станцію вибрати для використання поза домом - наприклад, для забору води з колодязя - слід також звернути увагу на глибину залягання води. Якщо ті ж 8 метрів не перевищені - тут можна використовувати такий же пристрій, що і всередині будинку.

Як вибрати занурювальний насос для колодязя - остаточний рада дасть тільки професіонал, з'ясував всі особливості конкретно Вашого випадку. Але вибір водяного насосу для колодязя повинен включити обов'язковий пункт. Пристрій повинен бути надійно захищене від "сухого ходу" на випадок падіння рівня води нижче рівня водозабору.

Вибравши, де купити насосну станцію і яку саме модель віддати перевагу, потрібно продумати і умови її експлуатації. Так, для зимового водозабору необхідно додатково утеплити труби, що йдуть від колодязя до житлового приміщення, а іноді - і сам колодязь.

Як вибрати глибинний свердловинний насос?


У разі, якщо вода належної якості знаходиться на глибині понад 8 метрів, необхідний підбір більш складного пристрою - глибинного погружного насоса свердловини.

Питання, як підібрати насос для свердловини, повинен остаточно вирішуватися тільки з фахівцем. Вибір свердловинного насоса потрібно заснувати на технічної документації до нього. Тут буде важливий діаметр свердловини - він не повинен набагато перевищити діаметр насоса.

Завдяки присутності на ринку апаратів відомих виробників вибір насоса для свердловини значно полегшується. Фахівці впевнені: сьогодні кожен може підібрати пристрій, що підходить саме до його потреб, тобто, подає оптимальну кількість кубометрів води на годину.

Як вибрати циркуляційний насос для опалення?


"Как подобрать циркуляционный насос" — цей запит не менше популярний, ніж запит "Як вибрати насос для свердловини". Теплотехніки стверджують: програма підбору насосів для опалення залежить від потреби експлуатованого будівлі в теплі під час самого холодної пори року. Як правило, підбір циркуляційного насоса можна здійснити відповідно до європейських нормативів опалення.

У розрахунок береться питоме споживання тепла - від цього показника відштовхуються, щоб дізнатися необхідну продуктивність пристрою. Вибір циркуляційного насоса для опалення повинен грунтуватися ще на одному його властивості. Це здатність апарату створити тиск, здатне подолати опір мережі.

Як вибирають дренажний насос?


Вибір дренажного насоса засновують на його здатності очищати приміщення і ділянки від грунтової води, мулових відкладень і бруду. Для цього бренди насосного обладнання оснащують пристрій так званим поплавком.

Такий поплавок служить не тільки датчиком, що регулює роботу насоса. Він захищає апарат від "сухого ходу" в тому випадку, якщо осад вже відшарувався від дна і був повністю відкачано разом із забрудненою водою.

Вибір відцентрового насоса для дренажу не настільки складний - для цього достатньо проконсультуватися з фахівцем, який розповість про його властивості доступною мовою.


532 20.02.2021