Базові системи фільтрації води Біокерамічні картриджі Все для басейну Картриджі для фільтрів глечиків Комбіновані картриджі Комерційний осмос Комплектуючі для фільтрів Комплекти картриджів Магістральні фільтри Магістральні фільтри для гарячої води Магістральні фільтри для холодної води Мембрани для зворотного осмосу Механічні картриджі Механічні фільтри Мінералізатори для води Накопичувальні баки Знезалізнюючі картриджі Системи фільтрації води Системи фільтрації з мінералізатором Системи фільтрації з насосом Системи фільтрації встановлюються під мийкою Змінні картриджі Змінні ультрафіолетові лампи Змішувач і автономні крани для осмосу Вугільні картриджі Вугільний постфільтр Вугільні фільтри Ультрафіолетові знезаражувачі Зм'якшуючи картриджі Змягчувачі води Фільтри - кувшівни Фільтри - глечики та картриджі Фільтри високої продуктивності Фільтри для води Фільтри для пом'якшення води Фільтри зворотного осмосу Фільтри від заліза Фільтри від сірководню

Виробник Ecosoft, в магазині AquastoryEcosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
4048-07
12999 ₴
Ecosoft FP +1465 CT (FP1465CTPL)
4253-07
23170 ₴
Ecosoft FP 1354 CT (FP1354CTPL)
4247-07
17885 ₴
Ecosoft FP 1665 CT (FP1665CTPL)
4257-07
25339 ₴
Ecosoft FPA 1054 CT (FPA1054CT)
4518-07
19199 ₴
Ecosoft FPA 1354 CT (FPA1354CT)
4522-07
24999 ₴
Ecosoft FPA 1665 CT (FPA1665CT)
4526-07
36099 ₴
ECOSOFT FPB +1054 CT
4540-07
14575 ₴
ECOSOFT FPB 1354 CT
4551-07
18948 ₴
ECOSOFT FPB 1465 CT
4550-07
23718 ₴
ECOSOFT FPB 1665 CT
4556-07
25233 ₴
ECOSOFT FPB тисячі двісті п'ятьдесят дві CT
4546-07
17623 ₴
ECOSOFT FPС +1354 CT
4567-07
26199 ₴
ECOSOFT FPС 1465 CT
4568-07
34599 ₴
Показано від 1 до 16 з 173 (всього сторінок: 11)
Виробник Ecosoft, в магазині Aquastory

Фільтри для очищення води Ecosoft

Ecosoft - міжнародний виробник фільтрів для очищення води, заснований в 1991 році в Україні. Компанія входить в п'ятірку світових виробників, що пропонують повний спектр продукції - від фільтрів-глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впроваджуючи бережливе виробництво і систему управління якістю, вони змогли зберегти доступні ціни та високу якість продукції.

Виробляє фільтри для очищення води і продає їх більш ніж в 50 країнах світу. Виробничі та складські приміщення складають 8000 кв. Виробничі процеси та продукція сертифіковані.

Кожен день свого життя ми використовуємо воду. Щорічно понад мільйон осіб помирають від хвороб через погану воду і антисанітарних умов. Ось чому так важливо стежити за якістю води. Існують різні фільтри очищення води для різних цілей. Їх прийнято ділити на наступні групи:

Питна вода на вашій кухні

  • Фільтри-глечики - прості і мобільні, за найнижчою ціною.

  • 3-х ступінчасті фільтри для води - надшвидка фільтрація, свіжий і природний смак води.

  • Системи зворотного осмосу - забезпечують абсолютно безпечну воду, насичену мінералами.

Фільтри на вході

Будинки, будь то невелика квартира або великий котедж, де вам потрібна чиста вода, щоб купатися і приймати душ, для прання та прибирання. Робота і термін служби побутових приладів також залежать від якості води, так як вони безпосередньо підключені до водопроводу (включаючи пральні та посудомийні машини, опалювальне обладнання та т. д.).

Ці фільтри для очищення води призначені для підтримки чистоти і безпеки у вашому домі. Вони зменшують кількість домішок, включаючи відкладення, органічні речовини, жорсткість, хлор, залізо, сірководень і т. д., І дезінфікують воду.

Фільтри для води для готелів та ресторанів

В сфері послуг надзвичайно важливо надавати клієнтам послуги найвищої якості практично будь-яку ціну. Хороша репутація криється в деталях; це встановлено роками наполегливої ​​роботи і з уст в уста. Фільтрація води в цій групі застосовується для:

  • питної води, використовуваної для напоїв і приготування їжі;

  • безпеку, гігієна і комфорт клієнтів (водопровідна вода);

  • внутрішні потреби компанії у відповідності з бізнес-моделлю (для будь-якого обладнання, підключеного до водопроводу, включаючи каву, пральню, посудомийну машину, опалювальне обладнання та т. д.).

Котельне обладнання

Вода, що подається в котли і водонагрівачі, як правило, містить численні домішки, які скорочують термін служби обладнання або навіть можуть призвести до його невиправним поломок. Коли вода нагрівається, солі жорсткості утворюють відкладення і накип, що заважає правильній роботі котла або нагрівального обладнання.

Обробка вихідної води в котельних і опалювальних системах відповідними водоочисниками дозволяє уникнути подібних неприємностей і продовжити якісну роботу обладнання.

Промислове застосування

Промисловому об'єкту будь-якого типу потрібно водопостачання для виробничих, технічних або комунальних цілей, будь то для використання у виробничих процесах або для забезпечення потреб своїх співробітників. Спеціальні промислові фільтри або системи для води розроблені для задоволення вимог ряду галузей промисловості, включаючи виробництво продуктів харчування і напоїв, мікроелектроніку, електростанції, металургію, фармацевтику, хімічні процеси, машинобудування та багато інших.

Виробництво води

Вода - це джерело життя, а водний бізнес, безсумнівно, є джерелом прибутку. Перш за все, постійний попит з боку споживачів - це даність. В даний час існує безліч цікавих можливостей по очищенню води для бізнесу. Найпоширенішими серед них є торгові автомати, мобільні контейнери або навіть окремі магазини з відповідним обладнанням для очищення води всередині.

Кількість фільтрів в цій категорії набагато більше. Ознайомтеся з продуктами, щоб дізнатися більше про пропозиції і рекламних акціях на фільтри для води.

Виробнича компанія Ecosoft

Ця сторінка представляє весь асортимент, на нашому сайті, від компанії Ecosoft, абсолютного лідера галузі водопідготовки в Східній Європі. Найбільшого постачальника фільтрів для води в Україні.

Компанія була заснована групою вчених в Україні і працює з 1991 року. Ecosoft - один з п'яти виробників в світі, які виробляють повний спектр обладнання для очищення води - від базових фільтрів-глечиків для будинку. до високотехнологічних комплексних систем очищення води для промислових процесів.

До теперішнього часу Ecosoft ввела в експлуатацію більше 300 великих промислових проектов в Україні і за кордоном, які були виконані з дотриманням місцевих вимог до водопостачання. Компанія поставляє свої розробки і здійснює доставку в більш ніж 50 країн на п'яти континентах по всьому світу, включаючи США, Канаду, Чилі, країни ЄС і СНД.

Установка і обслуговування

При виборі фільтра важливу роль відіграє його вартість. Однак після покупки інші фактори можуть стати ще більш значущими, наприклад, якість очищення, термін служби фільтра, вартість і наявність змінних фільтрів, запасних частин і витратних матеріалів, своєчасне обслуговування від виробника і т. д.

При покупці Ecosoft надаються всі необхідні послуги, від доставки і установки устаткування до його обслуговування і модернізації. Ми запропонуємо вам доступний прайс-лист.

Як клієнт Ecosoft, ви можете знайти будь-яке обладнання та матеріали для очистки води в одному місці і стати партнером досвідченого гравця на ринку. Не соромтеся звертатися до нас за будь-якими консультаціями та послугами, пов'язаними з продукцією, або з будь-якими питаннями про рішення і технології очищення води.

У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Ecosoft ⭐

Вигідні ціни, на широкий вибір товарів виробника ⭐ Ecosoft ⭐, ми можемо гарантувати, завдяки акціям і знижкам, чинним на сайті Aquastory на постійній основі.

Підібрати, потрібні Вам товари, можна, грунтуючись на технічні характеристики, фотографіях і схемах продукції, представлених в картках товарів або фільтрах, на сторінці категорії.

Наші менеджери, із задоволенням, нададуть повний супровід покупки і допомогу при підборі обладнання, по телефону або будь-яким іншим, зручним для Вас способом.

Отримати товари можна поштовими службами ✈ в будь-якій точці України, або безкоштовно забрати самовивозом з декількох точок продажів в ➦ Харкові.

Часті питання про товари бренду - Ecosoft