Опис : ELDOM, водонагрівач Extra life 15 72326NMP
Номінальний обсяг: 15 л
Монтаж: Над мийкою
Принцип роботи: Під тиском
Управління: з механічним управлінням
Номінальна потужність: 2 кВт
Річне споживання електроенергії : 517кВт
Номінальний тиск: 0.8 МПа
Клас енергетичної ефективності: B
Вага: 7,6 кг
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ, НАДІЙНИЙ, ДОВГА ЖИТТЯ
• ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ - з мінімальними тепловими втратами, завдяки перфектно теплоізоляції з щільного ЕКО пінополіуретану;
• ДОВГА ЖИТТЯ - інновативна формула зносостійкого цирконієвої емалі і антикорозійного катодного захисту;
• НАДІЙНИЙ - з надійною чотири-ступеневою захистом;
• слушно для установки в приміщеннях без водопровідної інсталяції для гарячої води;
• Легкий і швидкий монтаж-прилад повністю укомплектований і немає необхідності в покупці додаткових аксесуарів або елементів для монтажу.
• укомплектований зі спеціальною змішувальної батареєю і гнучкими шлангами;
• комплектування входять в ціну приладу;
• Комбінований металевий вентиль - поєднує в собі функції запобіжного, зворотного і диференціального клапана;
• Зовнішній терморегулятор - завдання температури нагріву води;
• світні ключ;
• Можливість вбудовування анодного тестера;
• Модний елегантно дизайн.
Чому варто купити, за вигідною ціною : ELDOM, водонагрівач Extra life 15 72326NMP
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : ELDOM, водонагрівач Extra life 15 72326NMP
| вага | 7,6 кг |
|---|---|
| висота | 520 мм |
| гарантійний термін | 7 років |
| глибина | 288 мм |
| для приєднання трубопроводів різьблення | G½-М |
| кількість тенів | 1 |
| клас енергоспоживання | B |
| об `єм | 15 л |
| потужність | 2 кВт |
| робочий тиск | 0,8 МПа |
| термоізоляція | 30 мм |
| тип електричного нагрівача | МОКРИЙ |
| тип приєднання | нижнє |
| тип сети | 1~230 В, 50 Гц/60 Гц |
| тип управління | механічний |
| тип установки | над мийкою |
| ширина | 285 мм |
Відгуки про товар: ELDOM, водонагрівач Extra life 15 72326NMP
