Опис : Душова колона зі змішувачем IBERGRIF RIVER M17021
Душова колона зі змішувачем
Чому варто купити, за вигідною ціною : Душова колона зі змішувачем IBERGRIF RIVER M17021
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Душова колона зі змішувачем IBERGRIF RIVER M17021
| вид змішувача | Одноручковий |
|---|---|
| вид кріплення | зовнішній |
| висота штанги | 780/1170 мм |
| гарантійний термін | 12 міс |
| картридж | керамічний |
| колір | хром |
| комплектація | повна |
| матеріал | латунь |
| підведення | G ½ " |
| призначення | для душа |
| розмір картриджа | Ø 35 мм |
| ручна лійка | режимна |
| спосіб монтажу | На стіну |
| стаціонарна лійка | 200 мм |
| тип підведення | ексцентрик |
| форма ручки | суцільнолита |
Відгуки про товар: Душова колона зі змішувачем IBERGRIF RIVER M17021
Відгуків: 0
Весь асортимент виробника: Душова колона зі змішувачем IBERGRIF RIVER M17021 - Ibergrif
У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Ibergrif ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Ibergrif ⭐ Виг... Детальніше...Схожі товари
