Thermo Alliance, купити за вигідною ціноюПоказано від 1 до 16 з 92 (всього сторінок: 6)

Вже більше 10 років компанія Aqua Story реалізує на українському ринку фільтруюче і насосне обладнання, а також матеріали та комплектуючі для водопідготовки. Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками, які випускають якісну продукцію і дорожать своєю діловою репутацією. У цьому розділі представлено обладнання Thermo Alliance. Відома українська компанія вже відзначила десятирічний ювілей.

історія підприємства

Альянс Термо був заснований в місті Чугуєві на базі заводу паливної апаратури в 2011 році. З моменту свого заснування компанія почала виготовляти з використанням новітніх технологій обладнання для водопостачання та опалення. Першими в асортименті бренду з'явилися сталеві котли, але поступово асортимент розширювався, і сьогодні в нашому магазині ви можете купити різноманітну продукцію цієї нині популярної компанії:

  • колектори і гідравлічні роздільники;
  • електричні водонагрівачі;
  • котли твердопаливні різних розмірів і потужності;
  • газові колонки;
  • обладнання для водовідведення та водопостачання.

Насоси

Власники дачних ділянок і заміських домоволодінь, на яких є колодязь або свердловина глибиною менше 10 метрів, встановлюють поверхневі насоси. Компанія Термо Альянс може запропонувати покупцям різні види таких пристроїв, що відрізняються не тільки конструктивним виконанням, але і технічними характеристиками.

Самовсмоктуючі з термодатчиком

Сучасне обладнання, яке застосовується для подачі води з накопичувальних резервуарів, свердловин, відкритих водойм. Насос поверхневий Thermo Alliance з термодатчиком підвищує тиск в комунікаціях різного призначення. Максимальний напір становить 45 метрів, прилад споживає не більше 750 Вт. Корпус насосної частини виготовляється з чавуну. У комплектацію входить кабель живлення.

Насоси, що підвищують тиск

У техніці від Термо Альянс передбачені всі необхідні датчики і реалізовані найсучасніші технології . Висока продуктивність, мінімальний рівень шуму, проста установка і настройка, якісні інноваційні матеріали, використовувані для виготовлення приладів, дозволяють використовувати їх в домашніх умовах.

Заглибні

Типові особливості конструкцій пов'язують пристрої цього типу. У зв'язку з тим, що ці насоси під час експлуатації розташовуються в перекачуваемоі воді, вони оснащуються герметичним надійним корпусом, який дозволяє захистити движок від проникнення вологи.

Насос погружной Thermo Alliance представлений в різному розмірі і вазі. Це залежить від обраної моделі. Найчастіше, такий прилад має циліндричну, трохи витягнуту форму з невеликим діаметром. Вона обрана невипадково, оскільки ідеально підходить для розміщення пристроїв в обсадних колонах, де вони і розташовуються в ході експлуатації.

Що стосується конструктивних особливостей, які характерні для глибинних насосів різних типів, то до них відносять:

  • фільтр грубої очистки, який встановлюється на всмоктуючому патрубку. Він призначений для захисту внутрішньої частини насоса від твердих частинок, які можуть міститися в перекачуваемоі воді.
  • зворотний клапан. В останніх моделях цього типу є елемент, який не дозволяє перекачувати в зворотному напрямку воду. Якщо в обраній Вами моделі в базовій комплектації такого елемента немає, його можна придбати в нашому магазині і встановити. Для цього на всіх пристроях є різьбове з'єднання.

Вихрові

Одна з переваг, якою володіє свердловинний насос Thermo Alliance вихровий, - здатність створювати при малих подачах води високий тиск. При цьому чиста вода перекачуваемая без механічних домішок.

Ще одним незаперечною перевагою такого приладу є порівняно компактні розміри. Завдяки цьому їх можна використовувати в колодязях з невеликим шаром води, в свердловинах. Занурювальні насоси цього типу-це енергоефективне рішення для зрошувальних установок в садівництві. Прилад завжди можна придбати в нашому оффлайн-магазині в Харкові або оформити замовлення на нашому сайті.

Циркуляційні

Ця серія приладів відомого бренду має інший тип приєднання патрубків – фланці з різьбовими штуцерами. Сучасні технології і використання якісних матеріалів зробили ці пристрої практично безшумними. Насос циркуляційний для опалення Thermo Alliance використовується для перекачування в системах опалення, причому як в замкнутих, так і в незамкнутих системах.

Відцентрові

Багатоступінчасті заглибні насоси цього типу фахівці називають кращими. Це пов'язано з енергоефективністю, довговічністю Серед всіх типів побутових заглибних насосів. Велика кількість робочих коліс дозволяє домогтися високої продуктивності при відносно невеликих енерговитратах і створити потужний натиск. Завдяки використанню міцних матеріалів в конструкції насоса термін експлуатації приладу збільшується.

Насосні станції

Плануючи створити в своєму заміському будинку систему водопостачання, зайдіть на наш сайт. Тут ви можете купити Насосні станції. Це компактний блок, що складається з електронасоса, гідробака і блоку управління автоматикою. Можна зібрати подібну установку з обладнання, купленого в нашому інтернет-магазині окремо.

Обидва варіанти мають право на існування, але перший краще, оскільки він обійдеться дешевше, і ви отримаєте від виробника гарантію на готовий пристрій.

Автоматична насосна станція передбачає самостійну подачу води з свердловин, колодязів, накопичувальних резервуарів і відкритих водойм. В основному насосна станція Thermo Alliance застосовується в системі поливу садових ділянок і городів, коли необхідно підвищити тиск в системі. Компактні габарити дозволяють розташувати станцію там, де вам це зручно.

Моделі з електронним управлінням-це надійне в експлуатації обладнання, призначене для перекачування чистої води. Застосовується в побутовому водопостачанні, зрошувальних системах, для підйому рівня води в трубопроводах високого/низького тиску. Невеликі розміри і шумопоглинаючий корпус дозволяють встановлювати таку станцію там, де ви вважаєте за потрібне. Завдяки вбудованій платі управління режим роботи двигуна встановлюється автоматично.

Гідроакумулятори і розширювальні баки

Такі пристрої вертикального типу призначені для підтримки в системі водопостачання оптимального тиску і запобігання гідроударів. Це необхідно для захисту обладнання. Такі удари здатні спровокувати серйозні поломки в мережах з протяжними трубопроводами. Простір між мембраною з EPDM, наповненою водою, і стінками корпусу всередині бака заповнено повітрям. Коли насос включений, вода розширює мембрану, відповідно, обсяг повітряної порожнини зменшується. З цією ж метою використовуються гідроакумулятори Thermo Alliance горизонтального типу.

Де купити обладнання

Оффлайн-магазин «Аквасторі», який пропонує продукцію Thermo Alliance та інших виробників, знаходиться в Харкові . Жителі Києва, Дніпра та інших населених пунктів України можуть оформити замовлення на будь-який товар з каталогу на нашому сайті. Вам його оперативно доставить Нова Пошта. Ми намагаємося підтримувати доступні ціни завдяки тісній співпраці з виробниками.

Часті питання про товари бренду - Thermo Alliance