Опис : Змішувач для ванни Haiba Houston 009 euro
Змішувач для ванни, латунний, управління Одноручковий, керамічний картридж, в комплекті шланг, лійка, гарантія 1 рік
Чому варто купити, за вигідною ціною : Змішувач для ванни Haiba Houston 009 euro
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Змішувач для ванни Haiba Houston 009 euro
| вид змішувача | Одноручковий |
|---|---|
| вид монтажу | зовнішній |
| гарантійний термін | 12 міс |
| довжина виливу | 145 мм |
| довжина шланга | 1500 мм |
| картридж | керамічний |
| колір | хром |
| комплектація | Лейка, шланг, тримач лійки |
| лійка | режимна |
| матеріал | латунь |
| підведення | G ½ " |
| підключення душа | G ½ " |
| перемикач душа | євро |
| поворотний виливши | немає |
| призначення | Для ванної |
| регулятор струменя | Аератор |
| розмір картриджа | Ø 35 мм |
| спосіб монтажу | настінний |
| тип підведення | ексцентрик |
| форма ручки | суцільнолита |
Відгуки про товар: Змішувач для ванни Haiba Houston 009 euro
Відгуків: 0
Весь асортимент виробника: Змішувач для ванни Haiba Houston 009 euro - Haiba
У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Haiba ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Haiba ⭐ Вигідні ц... Детальніше...Схожі товари
