Опис : Змішувач для умивальника Haiba Smes 274
Змішувач для умивальника, латунний, управління двуручковое, кран-букси 1/2, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Чому варто купити, за вигідною ціною : Змішувач для умивальника Haiba Smes 274
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Змішувач для умивальника Haiba Smes 274
| вид змішувача | Двуручковий |
|---|---|
| вид кріплення | Шпилька |
| висота виливу | 160 мм |
| висота змішувача | 220 мм |
| гарантійний термін | 12 міс |
| довжина виливу | 140 мм |
| довжина підвода | 450 мм |
| колір | хром |
| комплектація | З кріпильним матеріалом |
| кран-букса | G 1/2 "кераміка |
| матеріал | латунь |
| підведення | G ½ " |
| поворотний виливши | Так |
| призначення | для умивальника |
| регулятор струменя | Аератор |
| спосіб монтажу | на умивальник |
| тип підведення | гнучкий підвід |
| форма ручки | хрест |
Відгуки про товар: Змішувач для умивальника Haiba Smes 274
Відгуків: 0
Весь асортимент виробника: Змішувач для умивальника Haiba Smes 274 - Haiba
У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Haiba ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Haiba ⭐ Вигідні ц... Детальніше...Схожі товари
