Опис : Змішувач для умивальника Haiba Focus 001 Satin
Змішувач для умивальника, латунний, управління Одноручковий, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Чому варто купити, за вигідною ціною : Змішувач для умивальника Haiba Focus 001 Satin
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Змішувач для умивальника Haiba Focus 001 Satin
| вид змішувача | Одноручковий |
|---|---|
| вид кріплення | Шпилька |
| висота виливу | 65 мм |
| висота змішувача | 150 мм |
| гарантійний термін | 12 міс |
| довжина виливу | 115 мм |
| довжина підвода | 450 мм |
| картридж | керамічний |
| колір | матовий |
| комплектація | З кріпильним матеріалом |
| матеріал | латунь |
| підведення | G ½ " |
| поворотний виливши | немає |
| призначення | для умивальника |
| регулятор струменя | Аератор |
| розмір картриджа | Ø 40 мм |
| спосіб монтажу | на умивальник |
| тип підведення | гнучкий підвід |
| форма ручки | суцільнолита |
Відгуки про товар: Змішувач для умивальника Haiba Focus 001 Satin
Відгуків: 0
