Опис : Проточний водонагрівач Zerix ELW16
Змішувач для кухні, проточний підігрів води, пластиковий корпус, управління Одноручковий, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Чому варто купити, за вигідною ціною : Проточний водонагрівач Zerix ELW16
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Проточний водонагрівач Zerix ELW16
| індикатор температури | немає |
|---|---|
| вид змішувача | Одноручковий |
| вид кріплення | гайка |
| виливши | поворотний |
| висота виливу | 260 мм |
| висота змішувача | 300 мм |
| гарантійний термін | 12 міс |
| довжина виливу | 210 мм |
| електричний кабель | 1,2 м |
| колір | білий |
| корпус | пластиковий |
| нагріває елемент | ELH-3000A |
| потік гарячої води | 2-2,5 л/хв |
| потужність | 3-3,6 кВт |
| призначення | Кухонний змішувач |
| регулятор струменя | Аератор |
| спосіб монтажу | на мийку |
| температура води | 30-60°С |
| тип сети | 1~230 В, 50/60 Гц |
| тиск | 0,04-0,5 Мпа |
Відгуки про товар: Проточний водонагрівач Zerix ELW16
Відгуків: 0
