Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель


Код товару:
2849-03
Артикул:
57997
Виробник:

Optima


7697 ₴

Опис : Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW з пультом, дев'ять робочих коліс

Кабель - 30 метрів

В нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшені максимальний напір і максимальна продуктивність.

Виробник Польща

Гарантія 2 роки

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м діаметром 4 "призначений для подачі води з свердловин ( діаметром від 4 "або 101 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.

Принцип роботи.

Насос OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з'єднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 600 г/м3).

Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.

При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.

Конструктивні особливості.

Насос OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Насос комплектується вбудованим в пульт теплової захистом, а також конденсаторним блоком. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.

Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.

Технічні характеристики.

Максимальна продуктивність до 4.2 м3/год;

Діаметр підключення - 1 ½ "

Максимальна глибина занурення - 65 метрів

Максимальний напір - 65 м;

Температура води, що перекачується до 35. ° С;

Максимальний вміст піску 2000 р/м3.

Чому варто купити, за вигідною ціною : Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель

в інтернет магазині Aquastory?

  • Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
  • Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
  • Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
  • Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
  • Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
  • З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅

Детальні характеристики : Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель

вид свердловинного насоса відцентрові насоси
максимальна глибина занурення 5 м
максимальна продуктивність 4,2 м3 / год (70 л / хв)
матеріал Нержавіюча сталь
наявність ріжучого колеса є
потужність 0,55 кВт
діаметр насоса 101 мм

Відгуки про товар: Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Весь асортимент виробника: Насос свердловинний OPTIMA 4SDm3/9 0.55 кВт 65м NEW 30 м кабель - Optima

У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Optima ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Optima ⭐ Вигідні... Детальніше...
Схожі товари