Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр


Код товару:
3593-03
Артикул:
97210
Виробник:

Optima


4506 ₴


Опис : Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

Тепер в подарунок до насоса: 10 метрів шланга-рукава, + прогумовані рукавички, +хомут, + 100гр. пачка біопрепарату для вигрібних ям та септиків Силушка!

Власник заміського будинку прекрасно розуміє, що підключення труб до загальної системи каналізації іноді буває досить складно і часто виходом є підключення фекального насоса . Фекальні насоси мають досить різноманітними характеристиками і класами.

Ми пропонуємо Вашій увазі доступні і якісні, повністю зібрані до застосування та встановлення, комплекти фекальних насосів , з різними варіантами технічних характеристик і додаткових опцій, на ваш вибір!

Стандартна базова комплектація складається з:

 • Одного фекального насоса Optima WQD 10-15 1.3 кВт, з гарантійним терміном 2 роки
 • Якісного шланга - рукава, довжиною 10 метрів, який буде служити Вам вірою і правдою і не потріскається при контакті з агресивним середовищем
 • Сталевого хомута, для надійного закріплення шланга, до відводного патрубка насоса
 • Пари прогумованих рукавичок, для зручності монтажу і роботи з обладнанням

Все це ви отримуєте за ціною самого насоса Optima WQD 10-15 1.3 кВт, без додаткових розтрат і пошуків, потрібних витратних матеріалів!

Так само при замовленні, в картці товару, Ви можете змінити базові характеристики комплекту, якщо Вам необхідний, наприклад, шланг, більшої довжини, або додаткове приладдя і витратні матеріали!

Зробити це можна, вибравши, необхідні значення опцій в випадаючому списку. Вартість додаткових опцій, буде автоматично додана до базового комплекту, і ви зможете без зайвих дій і дзвінків, відразу оцінити кінцеву вартість Вашого комплекту!

В результаті, ми пропонуємо Вам здійснити покупку з максимально широкими варіантами комплектації, без особливих зусиль і зайвих дій, за дуже привабливою ціною!

В той же час, наші менеджери, завжди з радістю проконсультують покупця з будь-якого питання і нададуть допомогу, якщо щось не виходить або ускладнює, сміливо телефонуйте + 38(066)-83-09-614 . Або, пишіть в вайбер на номер +38(097)-04-08-396 і звертайтеся за безкоштовною допомогою з питань покупки або підбору, потрібного Вам обладнання

Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт

Країна виробник - Польща;

Гарантія - 2 роки

Загальні характеристики

• Потужність: 1,3 кВт

• Максимальний напір: 15 м

• Продуктивність: 11 м3/год

• Максимальна температура рідини: 40 ° З.

• Максимально допустимий розмір часток у воді 55 мм.

• Діаметр патрубка - 2 "

• Максимальна щільність рідини: 1100 кг/м3.

• Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун

• Максимальна глибина занурення: 5 м.

• Вага - 29 кг

Область застосування

Дренажно фекальний насос Optima WQD 10-15 1.3 кВт застосовуються для відкачування грунтових і побутових вод, осушення котлованів, підвалів, дренажу, відведення стічних вод, подачі води з басейнів, відкачування вод містять фекалії.

Принцип роботи

Насос виконаний в одному моноблочному корпусі разом з електродвигуном і оснащені робочим колесом. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим до Олесю, зверненим назад щодо всмоктуючої кришки і працює за принципом рідинного вихору. Робоче колесо обертає рідина, що знаходиться в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі

Конструктивні особливості

Корпус насосної частини і робоче колесо виготовлено з чавуну. Надійність елементів ущільнювачів фекального насоса повністю ізолює електродвигун від контакту з рідиною, що перекачується і захищає від надлишкових тепла і вологи. Наявність таких особливостей, як подвійне торцеве ущільнення валу в маслозаповнені камері і маслозаповнені двигуні, гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж на половину. Також насос обладнаний вимикачем поплавця, що забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі. Напруга мережі: 230V - 50Hz.

Фекальний насос служить для того щоб перекачати рідину з великою кількістю твердих відходів, які не під силу перекачати простому насосу, зазвичай тверді відходи містяться в септиках таким чином при наявності на ділянці центральної каналізації, важко прилаштувати до неї соматичних трубу та ще й з правильним кутом нахилу, тому зазвичай використовується на ділянці ємність в яку збираються тверді відходи, а в неї встановлюється фекальний насос. Після цього з цієї ємності рідина потрапляє в центральну каналізацію.

Насосне обладнання фекальної категорії призначене для відкачування та транспортування рідин з значною кількістю органічних включень.

Фекальні насоси Optima WQD 10-15 1.3 кВт незамінні:

 • при очищенні вигрібних ям і каналізаційних колодязів від мулових відкладень;
 • при транспортуванні стічних вод з можливістю їх видалення на регламентовані санітарними нормами відстані;
 • при осушенні зливових канав і підвалів будинків.

Потреба в фекального насосі може виникнути і при облаштуванні примусової відкачування каналізації. Занурювальні Фекальні насоси встановлюють, коли необхідно компенсувати малий кут нахилу трубопроводу з тим, щоб запобігти засмічення системи.

Основними конструктивними елементами фекального насоса Optima WQD 10-15 1.3 кВт виступають:

 • двигун - пристрій, що перетворює вироблену джерелами енергію в механічну роботу, яка приводить в рух помпу;
 • помпа - рухома деталь, перекачивающая рідина в спеціальний резервуар;
 • вхідний канал - забезпечує під впливом води в помпу;
 • вихідний клапан - відводить стоки в відхідний резервуар.

Характерним відмінністю фекальних насосів від інших типів насосів є підвищена надійність і більший діаметр каналів.

Помпа відповідає за створення примусової циркуляції рідини в системі; її несправність може спровокувати серйозний дисбаланс внутрішнього теплового режиму фекального насоса

Корпус фекального насоса Optima WQD 10-15 1.3 кВт виконані зі стійких до механічної і хімічної дії матеріалів, так як працювати їм доводиться в агресивному середовищі і чинити опір чималому навантаженню.

Оскільки Фекальні насоси створені для роботи в агресивному середовищі, корпус виробів завжди виконаний з надміцних матеріалів. Найчастіше для його створення застосовують сталь, нержавійку або чавун.

Моделі погружного типу

Будь-яка модель насоса погружного виконання являє собою моноблок, який заглиблюють безпосередньо в гущу вмісту відстійника або вигрібної ями. Агрегат опускають і встановлюють на дні резервуара.

Головне при використанні таких фекальних насосів - контролювати стабільне і вертикальне розташування установки, оскільки будь-який перекіс здатний дати додаткове навантаження

Цей вид насосів славиться високою продуктивністю при доступній ціні. Завдяки цьому вони широко затребувані як в побутовому застосуванні, так і в промислових масштабах.

Особливістю заглибних фекальних насосів є міцний герметичний корпус, що захищає «нутрощі» від проникнення агресивного середовища, характерною для системи збору стічних вод і відстійників. Щоб пристрої могли безперебійно працювати в такому розташуванні, виробники їх оснащують потужними помпами.

В конструкцію заглибних конструкцій входить поплавок. Він з'єднаний з датчиком, що реагує на ступінь наповнення резервуара. Якщо рівень стоків виявляється лишком низьким, апарат автоматично вимикається.

Наявність такого поплавця унеможливлює роботу фекального насоса Optima WQD 10-15 1.3 кВт «на суху», мінімізуючи тим самим передчасний вихід приладу з ладу

Насоси, оснащені поплавками, можна надовго залишати в колодязях. Вони будуть своєчасно спустошувати резервуари, забезпечуючи безперервну роботу системи. Головне - щоб температура підлягає перекачуванняе рідини була , менша + 40 ° С.

Це обумовлено конструктивним виконанням заглибних фекальних насосів, коли охолодження двигуна пристрою здійснюється все тієї ж рідиною, яка підлягає перекачуванню.

Насоси погружного виконання, навіть ті, що обладнані измельчителями, потребують регулярного очищення від механічних частинок. Для цього їх кожні три місяці витягають на поверхню з тим, щоб виконати профілактику.

Несвоєчасна чистка призведе до швидкого зносу обертових частин, а це вже спровокує не лише збільшення витрат на електроенергію, але зростання ризику псування фекального насоса

Чому варто купити, за вигідною ціною : Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

в інтернет магазині Aquastory?

 • Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
 • Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
 • Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
 • Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
 • Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
 • З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅

Детальні характеристики : Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

вага 15 кг
вихідний патрубок 50
гарантійний термін (міс) 24
мінімальний рівень осушення 150 мм
максимальна глибина занурення, м 5
максимальна продуктивність, м³/год 11 м³/г ( 183 л/хв )
максимальний напір, м 15
максимальний розмір частинок, мм 55
наявність ріжучого механізму немає
обмотка статора двигуна мідь
поплавковий вимикач є
споживана потужність, вт 1300
шнур електроживлення, довжина, м 6

Відгуки про товар: Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр

Відгуків: 2
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Денисов Кирилл
17.12.2021
Вот это я понимаю насос) есть китайский шимге брал же тут радует год назад
Матвеев Александр
15.12.2021
Очень помогает мне по работе!

Весь асортимент виробника: Насос фекальний Optima WQD 10-15 1.3 кВт +10м шланг +хомут +рукавички +Силушка 100гр - Optima

У даному розділі представлені товари магазину Aquastory, від виробника ➦ Optima ✅ Які можна швидко і недорого купити в інтернет - магазині з продажу насосного та фільтруючого обладнання, хімії для басейнів, стабілізаторів напруги і комплектуючих - ⭐ Aquastory ⭐ У нашому магазині завжди представлений актуальний асортимент бренду ➦ ⭐ Optima ⭐ Вигідні... Детальніше...
Схожі товари
доставка бесплатно
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQ15-15QG 1.5кВт
доставка бесплатно
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1100 DF 1.1кВт
доставка бесплатно
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1300 DF 1.3 кВт
доставка бесплатно
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V 750 DF 0,75 кВт
доставка бесплатно
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V 550 DF 0,55 кВт