Опис : ELDOM, водонагрівач Style DRY 50 SLIM 72267WD
• Країна виробник: Болгарія
• Тип: напірні
• Вид: накопичувальні
• Форма: slim (тонкі)
• Обсяг накопичувального бака: 50 л
• Кількість ТЕНів: 2
• Тип Тена: "сухий" трубчастий
• Номінальна потужність 2х0,8 кВт
• Клас енергоспоживання: С
• Річне споживання енергії: 1417 кВт/год
• Номінальний тиск: 0,8 МПа (8 бар)
• Номінальна напруга: 230 Вт 50 Гц
• Вага: 15 кг
• Висота x Діаметр х Глибина: 750 x 360 x 380 мм
• Товщина внутрішнього бака 1,8 мм
• Товщина теплоізоляції: 20 мм
• Матеріал бака: емальована сталь
• Покриття бака: емаль з підвищеним вмістом цирконію ( Zr)
• Установка: настінний, вертикальна
Підключення:
Нижня
Вихід гарячої води: G1/2 "М
Вхід холодної води: G1/2" М
Гарантія на внутрішній бак - 7 років
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Переваги:
• РІШЕННЯ ДЛЯ ЖОРСТКОЇ І МЯГКОЙ ВОДИ
Два сухих трубчастих нагрівача - на нагрівальних елемент не знаходиться в прямому контакті з водою, а монтується щільно в тонку металеву трубку, емальований разом з флянці бака. Відсутність накипу на нагрівачі і всієї внутрішньої поверхні бака зберігає енергійную ефективність водонагрівача і подовжує термін його експлуатації;
• ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ - щільний ізоляційний шар з бесфреонового пінополіуретану товщиною до 35 мм забезпечує виключно низькі теплові втрати і економію коштів;
• ДОВГОВІЧНІСТЬ - бак з покриттям з зносостійкого цирконієвої емалі і двома магнієвими протекторами для оптимального захисту від корозії всього обсягу;
• НАДІЙНІСТЬ - з унікальною захистом - шість ступенів;
• ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ - заміна сухого нагрівача при необхідності, при це не потрібно спорожняти водонагрівач;
• Зовнішній терморегулятор - дозволяє задати температуру підігріву води;
• Температурний індикатор - індикація температури підігріву води;
• Комбінований металевий вентиль - поєднує в собі функції запобіжного, зворотного і диференціального клапана;
• Специфічний еллипсовидний фланець - має спец іального конструкцію, яка гарантує Вашу безпеку;
• Вимикач подвійний зі світловою індикацією;
• Можливість установки анодного тестера, що стежить за станом антикорозійного захисту.
Чому варто купити, за вигідною ціною : ELDOM, водонагрівач Style DRY 50 SLIM 72267WD
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : ELDOM, водонагрівач Style DRY 50 SLIM 72267WD
| вага | 15 кг |
|---|---|
| висота | 750 мм |
| гарантійний термін | 7 років |
| глибина | 380 мм |
| діаметр | 360 мм |
| діаметр вхідного патрубка | 360 мм |
| для приєднання трубопроводів різьблення | G½-М |
| кількість тенів | 2 |
| клас енергоспоживання | C |
| об `єм | 50 л |
| потужність | 2х0,8 кВт |
| робочий тиск | 0,8 МПа |
| термоізоляція | 20 мм |
| тип електричного нагрівача | СУХИЙ |
| тип приєднання | нижнє |
| тип сети | 1~230 В, 50 Гц/60 Гц |
| тип управління | механічний |
| тип установки | настінний вертикальний |
| товщина бака | 1,8 мм |
Відгуки про товар: ELDOM, водонагрівач Style DRY 50 SLIM 72267WD
