Опис : ELDOM, водонагрівач Style 72266W 120 л
• Країна виробник: Болгарія
• Установка: настінний, вертикальна
• Тип: напірні
• Вид: накопичувальні
• Форма: еліпс
• Обсяг накопичувального бака : 120 л
• Матеріал бака: емальована сталь
• Товщина стали: 1,8 мм
• Покриття бака: емаль з підвищеним вмістом цирконію (Zr)
• Кількість ТЕНів: 1 < br/> • Тип Тена: "мокрий" (звичайний)
• Клас енергоспоживання: D
• Річне споживання енергії: 1433 кВт/год
• Номінальний тиск: 0,8 МПа (8 бар )
• Номінальна напруга: 230 Вт 50 Гц
• Номінальна потужність 2 кВт
• Вага: 27,5 кг
• Колір корпусу: білий
• Висота x Діаметр х Глибина: 11168 x 435 x 455 мм
• Товщина внутрішнього бака 1,8 мм
• Товщина теплоізоляції: 20 мм
Підключення:
• Спідня
• Вихід гарячої води: G1/2 "М
• Вхід холодної води: G1/2" М
Переваги:
• Модний дизайн
• Безпечний - з унікальною шестирівневої захистом
• довговічний - жаростойкое по криті ємності для води, з інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконію (Zr)
• Компактна ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців
• Антикорозійний захист - магнієвий анод захищає весь обсяг ємності для води від корозійних процесів
• Спеціальний еліптичний профіль, ноу-хау ЕЛДОМІНВЕСТ
• Зовнішній капілярний термостат
• капілярний термовиключатель
• Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і диференційний клапан
• Температурний індикатор
• Світлова індикація увімкнення/
Чому варто купити, за вигідною ціною : ELDOM, водонагрівач Style 72266W 120 л
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : ELDOM, водонагрівач Style 72266W 120 л
| вага | 27,5 кг |
|---|---|
| висота | тисяча сто шістьдесят вісім мм |
| гарантійний термін | 7 років |
| глибина | 455 мм |
| діаметр | 435 мм |
| діаметр вхідного патрубка | 435 мм |
| для приєднання трубопроводів різьблення | G½-М |
| кількість тенів | 1 |
| клас енергоспоживання | D (стандарт) |
| об `єм | 120 л |
| потужність | 2 кВт |
| робочий тиск | 0,8 МПа |
| термоізоляція | 20 мм |
| тип електричного нагрівача | МОКРИЙ |
| тип приєднання | нижнє |
| тип сети | 1~230 В, 50 Гц/60 Гц |
| тип управління | механічний |
| тип установки | настінний вертикальний |
| товщина бака | 1,8 мм |
Відгуки про товар: ELDOM, водонагрівач Style 72266W 120 л
