Опис : ELDOM, водонагрівач комбінований Green Line 200 (2) FV20067S2 0kw
Номінальний обсяг: 200 л
Клас енергоефективності: В
Номінальний тиск в резервуарі: 0,8 МПа
Площа теплообмінника: 0,86 м²
Внутрішній об'єм теплообмінника: 3.76 л
Максимальна теплова потужність нижнього теплообмінника (80-60 ° С) 24 кВт
Тепловий нижній теплообмінник згідно EN 12897 (15-60 ° С, 15л/хв 80 ° С) 16.57 кВт
Час нагрівання від 15 ° с до 60 ° с з нижній теплообмінник (15л/хв 80 ° с) (EN 12897): 26 хв
Спад тиску в нижньому теплообміннику (EN 12897) 80 мбар
Верхній теплообмінник: 0,35 м²
Внутрішній об'єм теплообмінника: 1,67л
Максимальна теплова потужність теплообмінника (80-60 ° С) 10,5 кВт
Втрати тепла в режимі спокою 56 Вт
Маса в незаповненому стані 63 кг
Термоізоляція поліуретан 85 мм
Відкритий "мокрий" тен
Зовнішній терморегулятор
Два магнієвих анода
• ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
- Нижнє розташування змійовика, який максимально акумулює енергію альтернативного джерела. Ця модель підходить для підключення до сонячного колектору або термонасосу. Велика площа теплообмінника дозволяє універсальне застосування цієї моделі водонагрівачів;
- Сенсорні муфти для теплообмінника - установка термодатчиков дозволяє точне управління системою опалення та забезпечує її економічне функціонування;
- Теплоізоляційний шар з експандованих поліуретанової піни товщиною 85 мм, що забезпечує виключно низькі теплові втрати і економію коштів;
• Корпус із синтетичної зносостійкого матерії кольором INOX.
• Довговічність - бак з покриттям з зносостійкого цирконієвої емалі і двома магнієвими протекторами для оптимального захисту від корозії всього обсягу;
• НАДІЙНІСТЬ - з унікальною захистом;
• Циркуляційна муфта;
• Електричний трубчастий нагрівач спеціально проектований для цієї моделі і виготовлений за технологією останнього покоління.
Чому варто купити, за вигідною ціною : ELDOM, водонагрівач комбінований Green Line 200 (2) FV20067S2 0kw
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : ELDOM, водонагрівач комбінований Green Line 200 (2) FV20067S2 0kw
| вага | 63 кг |
|---|---|
| висота | одна тисяча двісті тридцять п'ять мм |
| гарантійний термін | 10 років |
| глибина | 760 мм |
| діаметр вхідного патрубка | 670 мм |
| кількість тенів | без тенів |
| об `єм | 200 л |
| площа теплообмінника | 0,35 + 0,67 кв.м |
| робочий тиск | 0,8 МПа |
| термоізоляція | 85 мм |
| тип управління | механічний |
| тип установки | підлоговий |
Відгуки про товар: ELDOM, водонагрівач комбінований Green Line 200 (2) FV20067S2 0kw
