Опис : ELDOM, водонагрівач Favourite 150 72280M
Водонагреватель "FAVOURITE" відкритий "мокрий" тен, два магнієвих анода, збільшена теплоізоляція 35 мм, зовнішній терморегулятор, товщина внутрішнього бака 2,0 мм, покриття бака цирконієва емаль
• Номінальний обсяг: 150 л
• Номінальна потужність: 3 кВт
• Річне споживання електроенергії 2758 кВт
• Монтаж: Вертикальний
• Управління: з механічним управлінням
• Бак: Емальований
• Номінальний тиск : 0.8 МПа
• Тип електричного нагрівача: Занурюваний трубчастий нагрівач
• Клас енергетичної ефективності: C
• Висота x Ширина х Глибина: 1415 Отримати x 460 x 474 мм
• Вага: 40 кг
Водонагрівачі ТМ "ЕлДом" - якість і надійність за розумну ціну!
:
• ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ - щільний ізоляційний шар з бесфреонового пінополіуретану товщиною до 35 мм забезпечує виключно низькі теплові втрати і економію коштів; < br/> • Довговічність - бак з покриттям з зносостійкого цирконієвої емалі і двома магнієвими протектора ми для оптимального захисту від корозії всього обсягу;
• НАДІЙНІСТЬ - з унікальною захистом - шість ступенів;
• Зовнішній терморегулятор - дозволяє задати температуру підігріву води;
• Температурний індикатор - відображає температуру підігріву води;
• Комбінований металевий вентиль - поєднує в собі функції запобіжного, зворотного і диференціального клапана;
• Специфічний еллипсовидний флянец - має спеціальну конструкцію, яка гарантує Вашу безпеку;
• Електричний трубчастий нагрівач - проектував і виготовлений компанією ЕЛДОМІНВЕСТ за технологією останнього покоління.
Чому варто купити, за вигідною ціною : ELDOM, водонагрівач Favourite 150 72280M
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : ELDOM, водонагрівач Favourite 150 72280M
| вага | 40 кг |
|---|---|
| висота | 1415 мм |
| гарантійний термін | 7 років |
| глибина | 474 мм |
| діаметр | 460 мм |
| діаметр вхідного патрубка | 460 мм |
| для приєднання трубопроводів різьблення | G½-М |
| кількість тенів | 1 |
| клас енергоспоживання | C |
| об `єм | 150 л |
| робочий тиск | 0,8 МПа |
| тип електричного нагрівача | МОКРИЙ |
| тип приєднання | нижнє |
| тип сети | 1~230 В, 50 Гц/60 Гц |
| тип управління | механічний |
| тип установки | настінний вертикальний |
Відгуки про товар: ELDOM, водонагрівач Favourite 150 72280M
