Опис : Душова колона Haiba Olivia 003 J
Душова колона латунна, управління Одноручковий, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Чому варто купити, за вигідною ціною : Душова колона Haiba Olivia 003 J
в інтернет магазині Aquastory?
- Товар в наявності в декількох точках продажу в Харкові ✅
- Швидкі відправки по всій Україні або самовивіз в день замовлення (якщо оформлений до 13:00) ✅
- Готівкова та безготівкова оплата, при отриманні товару $. Оплата карткою прямо на сайті через платіжний шлюз Лікпей, з видачею всіх документів і товарною накладною ✅
- Офіційна гарантія від виробників товарів, і сервісне обслуговування ✅
- Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, щодо, пропонованих на сайті товарів, і надати допомогу при підборі, необхідного саме у Вашому випадку обладнання ✅
- З нами співпрацюють кваліфіковані майстри з налагодження, встановлення та запуску обладнання в місті Харкові. Ви завжди можете звернутися за правильною установкою, купленого у нас товару ✅
Детальні характеристики : Душова колона Haiba Olivia 003 J
| верхня лійка | Ø 200 мм |
|---|---|
| вид змішувача | Одноручковий |
| вид монтажу | зовнішній |
| винос | 320 мм |
| гарантійний термін | 12 міс |
| довжина штанги | 1180 мм |
| змішувач | без виливу |
| колір | хром |
| матеріал | латунь |
| підведення | G ½ " |
| призначення | душова система |
Відгуки про товар: Душова колона Haiba Olivia 003 J
Відгуків: 0
