Каналізаційні насосні станції, в магазині Aquastory

Каналізаційні насосні станції, в магазині Aquastory

Практично всім власникам власних котеджів доводиться організовувати відведення побутових стічних вод. Для вирішення цього завдання потрібно купити каналізаційну станцію & ndash; компактне і недороге обладнання, що дозволяє підключати всі види сантехніки .

Досить часто каналізаційні насосні станції (КНС) ототожнюють з септиками. Але це не правильно. Ці види обладнання мають принципові відмінності. Септик накопичує в собі відходи і періодично потребує очищення. КНС нічого не накопичує, а лише здійснює видалення відходів, проштовхуючи їх далі в трубопровід.

Надійна каналізаційна насосна станція: купити можна в AquaStory

Необхідність в КНС встає дуже гостро, якщо точка виведення каналізації розташовується на великій відстані від об'єкта. З такою ситуацією часто стикаються власники заміських будинків, що не мають можливості підключитися до центральної системи. У цьому випадку обов'язково потрібно насосна станція каналізації. Купити обладнання із заданими технічними параметрами можна в нашому інтернет-магазині AquaStory. В асортименті представлена ​​велика різноманітність якісної і недорогої техніки, яка обслуговує каналізацію.

Принципи функціонування

Базова конструкція у більшості КНС приблизно однакова. Вона включає в себе:

 • резервуар;
 • датчики;
 • насос.

Основна функція цього обладнання & ndash; відводити стічні води.

Насос створює зусилля, необхідне для того, щоб проштовхувати відходи в трубопровід і змушувати їх безперешкодно рухатися далі, долаючи перепади рівнів. Зазвичай такі пристрої встановлюють в підвальних приміщеннях будинків, що мають автономну каналізацію. Якщо в звичайній квартирі зроблено перепланування, в результаті якої порушений самоплив стічних вод, в цьому випадку теж знадобиться побутову каналізаційну насосну станцію купити , щоб забезпечити відтік відходів.

Сучасні КНС , які пропонуються в нашому інтернет-магазині, здатні підтримувати ефективну роботу каналізації в будь-яких умовах . Це забезпечується потужними електромоторами і системою датчиків, що захищають обладнання від аварійних ситуацій і від перевитрати електроенергії.

Використовувані технології дозволяють утримувати на КНС (каналізаційні насосні станції) вартість в загальнодоступних рамках. При цьому обладнання настільки надійно, що може функціонувати в дуже складних умовах. В'язкий наліт і тверді відкладення на внутрішніх стінках практично не утворюються, що істотно продовжує термін експлуатації пристроїв.

Під час роботи КНС забезпечує перекачування відходів по трубопроводу в каналізаційну систему, до якої підключений будинок. Датчики стежать за включенням і відключення насоса.

Устаткування здатне перекачувати стоки з будь-яких місць: туалету, умивальників, ванни і навіть басейну, розташованого далеко від каналізаційного стояка або нижче рівня виходу стічних вод.

багато КНС мають в своєму складі подрібнювач твердих відходів, що у багато разів знижує ризик такої неприємної аварії, як засмічення каналізації. Вартість каналізаційної насосної станції , обладнаної подрібнювачем, невелика. Таке обладнання особливо рекомендується для каналізації з невеликим діаметром труб.

Деякі станції забезпечуються безліччю входів, що дозволяють підключати до них різне сантехнічне обладнання. При монтажі таких моделей невикористовувані входи блокуються заглушками.

Моделі КНС з вугільними фільтрами повністю виключають просочування неприємних запахів у приміщення.

Різноманітні функціональні можливості КНС дозволяють швидко підібрати найбільш ефективне і економічне устаткування для будь-яких умов роботи:

 • насоси з подрібнювачем, що підключаються до підлогових унітазів;
 • каналізаційні установки з измельчителями для підвісних унітазів;
 • універсальні КНС, які працюють з усіма видами сантехніки.

В технічному описі до моделей обов'язково вказується, які види сантехніки дане обладнання може обслуговувати, і скільки одиниць техніки можна до нього підключати. Високотехнологічні моделі можуть обслуговувати не тільки унітази і ванни, а й побутову техніку (пральні та посудомийні машини), душові кабіни .

До додаткових переваг високоякісної КНС відносяться:

 • простий монтаж і нескладне техобслуговування;
 • для установки не потрібно ніяких додаткових пристроїв або інженерних комунікацій;
 • дуже низькі експлуатаційні витрати (тільки плата за електроенергію);
 • техобслуговування потрібно проводити рідко;
 • для установки обладнання потрібна мінімальна площа;
 • здатність працювати як при дуже низьких температурах, так і при дуже високих.

КНС ідеально пристосовані для обслуговування каналізації в заміських котеджах. Але слід мати на увазі, що насос працює тільки при наявностіелектроживлення.

КНС не вимагають спеціальної кваліфікації для проведення сервісу. Все робиться настільки просто, що кожен власник може виконувати обслуговування самостійно. Методика і частота обслуговування описані в інструкції, що додається до моделі. Також можна задати питання нашої консультаційної службі, і черговий менеджер дасть детальну консультацію. Техобслуговування зводиться до найпростішої механічної чищенні внутрішніх поверхонь.

AquaStory: КНС (каналізаційні насосні станції) купити недорого і з доставкою

Наш інтернет-магазин пропонує роздрібну та оптову продаж сучасних КНС. У нашому каталозі ви знайдете продукцію багатьох всесвітньо відомих фірм, з якими ми ведемо давня співпраця.

Ми підтримуємо на все каналізаційні насосні станції ціни на доступному рівні, а також забезпечуємо зручну доставку, як по Києву , так і по всій Україна . У Харкові діє пункт, де можна забрати замовлення самовивозом.

В відмінній якості пропонованих товарів і сервісу можна переконатися, почитавши відгуки наших покупців.

Усі пропоновані в нашому магазині товари мають гарантію виробників і практично всі є власниками міжнародних сертифікатів якості.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви могли купити насосну станцію для каналізації швидко, дешево і саме тієї моделі, яка вам потрібна.

Часті питання про категорії каналізаційні насосні станції


доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція Sololift сололіфт Leo (776911)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція Sololift сололіфт Leo 3.0 (776912)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Grandfar Wc600a (Gf1103)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Ibo Sanibo 5
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Ibo Sanibo Mini
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-100 (KP2927)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-400 UP (KP2929)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-450 (KP2930)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Koer KWC-S (KP2928)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Leo 3.0 (776914)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Leo 3.0 (776916)
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 250/2
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 400/3
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 400/3F Compact
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 560/3F
доставка бесплатно
Каналізаційна насосна станція сололіфт Sprut WCLift 600/2F Hot
Показано від 1 до 16 з 80 (всього сторінок: 5)