Реле тиску води

Реле тиску води

Колодязі у приватних будинках залишилися у минулому. Якщо на ділянці і зберігся колодязь, то він є елементом садового дизайну, а не резервуаром та джерелом питної води. У приватні домоволодіння вода надходить зі свердловин, а щоб забезпечити безперебійну подачу рідини, використовують реле тиску для насоса. Як працює прилад Реле тиску води для насоса виконує роль контролера. Залежно від напору в трубах воно запускає або вимикає насосне обладнання. Прилад складається з наступних елементів:

 • датчик, чутливий до змін напору;
 • регулятори, що допомагають позначити верхню та нижню межу спрацьовування датчика;
 • механічний або електронний аналізатор, який порівнює реальні показники із заданими при налаштуваннях параметрами;
 • елементи управління насосним вузлом.

Як працює реле тиску для насосної станції можна зрозуміти за допомогою простого прикладу:

 1. Людина відкриває кран – починає текти вода. Це викликає зниження тиску води в трубах.
 2. Датчик реагує на напір, що знизився, і передає сигнал на аналізатор.
 3. Пристрій визначає рівень змін, а потім, якщо необхідно, запускає роботу насоса.
 4. Увімкнене насосне обладнання починає нагнітати воду в систему водопостачання, піднімаючи тиск до заданих параметрів.

При перекритті крана відбувається зворотна ситуація. Тут відзначається підвищення тиску, а потім відбувається відключення насоса.

Чому необхідно купити реле тиску для насоса

Створюючи приватний водопровід, складно вирішити, чи варто реле тиску для насоса купити або все ж таки заощадити, відмовившись від цього вузла. Є кілька причин, чому необхідно реле тиску насоса для свердловини купити:

 • Збільшення терміну служби насосного обладнання. Насос та інші прилади працюють не завжди, а значить, і знос деталей відбувається повільніше. Економія електроенергії. Якщо купити реле тиску для насосної установки, насос буде автоматично вимикатися при припиненні подачі води. Це значно зменшить витрати на електроенергію.
 • Зручність. Безперебійне подання води дасть можливість користуватися всіма зручностями водопроводу. Реле тиску води для насоса купити необхідне для приватного домоволодіння.

Купити реле тиску для насосної станції необхідно не тільки для створення водопостачання в приватному будинку чи на дачі. Прилад також встановлюють у багатоповерхових будинках, щоб запобігти падінню напору води, а також в інших місцях, де необхідне повноцінне водозабезпечення.

Яке реле тиску води для насосної станції купити

Для створення водопровідної системи у приватному домоволодінні необхідно вирішити, яке реле тиску для свердловинного насоса купити. На ринку запропоновано обладнання двох типів: механічне та електронне. Кожен із видів має свої плюси та мінуси.

Електроніка

Купити автоматичне реле тиску для насоса – означає отримати низку безперечних переваг: Висока точність. Тензометричний датчик перетворює аналоговий сигнал на цифровий і передає його на аналізатор. Висока точність обмежувальних налаштувань у поєднанні з точним вимірюванням дозволяє мінімізувати ймовірність критичного підйому або падіння тиску.

 • Захист від сухого ходу. Більшість моделей з автоматикою мають цю опцію, що запобігає запуску насосного обладнання, якщо в трубах або в резервуарі немає води. Це дозволяє уникнути поломки насоса під час прориву труб або при сильному зниженні рівня води у свердловині.
 • Комфорт та зручність. Автоматика підтримує натиск на постійному рівні, а значить, безперебійно працюють посудомийні та пральні машини, можна в будь-який час прийняти душ.
 • Для водопроводу в приватному будинку краще купити реле тиску для насоса/b>автоматичне. За відгуками користувачів, обладнання відрізняється надійністю, добре утримує задані налаштування. Точність спрацьовування електронного датчика набагато вища, ніж у механічного.

  Єдиний недолік приладу – вища, ніж у механіки, ціна. Хоча якщо оцінити всі переваги автоматики, цей недолік виявиться не дуже серйозним.

  Механіка

  Простий і недорогий варіант реле тиску води для насосної станції. На механіці чутливим елементам є мембрана, яка при підвищенні чи падінні напору «випинається» вперед або назад, тиск на розташовану поруч пружину. Зміна положення пружини активує вимикач. В результаті (залежно від змін мембрани) відбувається запуск насоса або його вимкнення. Регулювання параметрів спрацьовування відбувається за допомогою гвинта, який послаблює або затягує пружину.

  Механіка менш точна, до того ж реле не захищає насосне обладнання від роботи. Щоб уникнути поломки через включення насоса, коли немає води, потрібно додатково встановити захисні механізми. вибрати автоматику.

  Як зробити вигідну покупку

  Якщо ви хочете реле тиску водяного насоса купити на вигідних умовах, то наш інтернет-магазин допоможе вам. Ми працюємо безпосередньо з відомими виробниками насосного обладнання, тому пропонуємо якісну надійну техніку. На нашому сайті ви знайдете:

  • Хороший вибір. У нашому каталозі у великому асортименті представлені автоматичні та механічні моделі.
  • Низькі ціни. Ми підтримуємо лояльну цінову політику завдяки співпраці з безпосередніми виробниками та їхніми офіційними постачальниками.
  • Професійну підтримку. Наші співробітники нададуть допомогу у виборі товару, проконсультують щодо особливостей виробів, а якщо необхідно, проведуть повний супровід покупки.

  Для постійних клієнтів у нас діє система знижок. Ви зможете купити реле тиску для занурювального насоса ще дешевше.

  У нас працює кілька пунктів видачі у Харкові, де можна самостійно забрати своє замовлення. Також просто оформити доставку містом із кур'єрською службою. До Чернігова, Київ, Дніпро та інших міст України ми відправимо товари з транспортною компанією.  Автоматика LP3 Насоси+
  16316-31
  185 ₴
  Автоматика PS-10 Насоси+
  16309-31
  235 ₴
  Автоматика PS-15A Насоси+
  16310-31
  186 ₴
  Автоматика PS-16A Насоси+
  16311-31
  150 ₴
  Автоматика PS-16B Насоси+
  16312-31
  150 ₴
  Автоматика PS-20 Насоси+
  16307-31
  437 ₴
  Автоматика PS-II-15 Насоси+
  16313-31
  164 ₴
  Автоматика PS-II-15G Насоси+
  16306-31
  288 ₴
  Автоматика SP3-4-20mA Насоси+
  15994-31
  4207 ₴
  Автоматика для насоса IBO PC-2
  25451-88
  500 ₴
  Реле протоку 3/4 Насоси+
  16315-31
  203 ₴
  Реле тиску 1,4-2,2 бар (гайка) Aquatica (779529)
  12903-18
  191 ₴
  Показано від 1 до 16 з 36 (всього сторінок: 3)
  Часті питання про категорію Реле тиску води