Електронні контроллери тиску

Електронні контроллери тиску

Контролер тиску води для насоса необхідний для підтримки постійного напору в системі водопостачання . Електронне обладнання контролює тиск всередині водопроводу, вимикає і запускає електронасос, а додатково забезпечує захист насоса від режиму сухого ходу. Остання опція допомагає запобігти запуск насосного механізму, якщо з якихось причин вода перестає надходити в трубу.

Принцип роботи пристрою і його необхідність

Електронний контролер тиску води для насосів проводиться в різних модифікаціях. Незважаючи на відмінності в будові і формі корпусу, всі прилади працюють за схожим принципом:

 • Що знаходиться всередині приладу мембрана є індикатором тиску води. Тонка пластина чуйно реагує на зміну напору, і імпульси з її поверхні передаються на реле.
 • Якщо тиск досягає максимально дозволеного значення, мембранна пластинка трохи вигинається у напрямку руху води. Інформація про зміну положення вловлюється обладнанням і насос відключається.
 • При зниженні тиску пластина вигинається у зворотний бік, і відбувається запуск насосного обладнання. Якщо ж в трубі немає води через витік або з інших причин, то електроніка зупинить роботу приладу, запобігши вихід з ладу насосного обладнання.

Налаштування параметрів роботи приладу проводиться за допомогою спеціальних гайок.

На великих підприємствах і при водопостачанні багатоквартирних житлових будинків завжди встановлені контролюючі реле. А ось власники приватних будинків, створюючи насосну станцію , сумніваються, чи варто контролер тиску насоса купити або заощадити і відмовитися від цього приладу. Щоб переконатися в необхідності покупки, варто подивитися, як працює домашній водопровід:

 • Людина відкриває кран, щоб помити руки або наповнити ванну. Що знаходиться в трубі вода починає витікати, і тиск в системі падає.
 • При зниженні показника тиску мембранна пластина змінює свою конфігурацію. Ці параметри передаються на реле, і запускається насос.
 • Після закриття крана тиск в трубі починає підвищуватися, і мембрана випинається в іншу сторону. Автоматика виробляє відключення насосного механізму.

Якщо б не було автоматичного контролера тиску насоса , то, відкриваючи кран, треба було б додатково вручну включити насосное обладнання . При спробі зменшити натиск води підвищилася б навантаження на механізм, який качає водне середовище, і на труби. Щоб запобігти небезпечному підвищення тиск в трубопроводі, довелося б відключати насос вручну. Це незручно, до того ж відсутність регулювання тиск значно прискорює знос як водопровідної системи, так і насосного механізму. Якщо порівняти вартість ремонту насосної станції з ціною контролера тиску води для свердловинного насоса , то вибір очевидний.

Поради щодо вибору вироби

Вибираючи електронний контролер для насоса по тиску , потрібно звернути увагу на наступні параметри:

 • Потужність електродвигуна насосного обладнання. В інструкції до приладу вказана максимально допустима потужність приладу. Якщо контрольне пристрій живиться 1,1 кВт, то його не можна встановлювати на насоси з більшою потужністю.
 • Робочий тиск і тиск запуску насоса. Ці параметри також мають відповідати стандарту контролера.
 • Максимальна пропускна здатність.
 • Характер приєднувальних різьби вхідного і вихідного патрубків. Важливий критерій, адже якщо різьблення відповідає тій, що на трубопроводі, монтаж контролера не відніме багато часу.
 • Габарити. Вони вказані на упаковці. Особливу увагу на розміри потрібно звернути, якщо контролер встановлюється в обмеженому просторі.
 • Необхідну напругу мережі. Для побутових потреб потрібно вибирати 220 В.
 • Наявність додаткових опцій. Режим автоматичного перезапуску і захист від сухого ходу може бути відсутнім на деяких моделях електронних контролерів. Якщо цих функцій немає, то доведеться додатково подбати про захист насоса від запуску, якщо в системі немає води.

З огляду на всі параметри, можна без зусиль підібрати контролер тиску для водяних насосів . Він забезпечить безперебійне надходження води по трубопроводу і додатково захистить насос від пошкоджень, якщо через розрив труби або серйозної протікання в системі не буде води.

Де вигідно купити

Якщо потрібно електронний контролер тиску води для насосів купити в Україні, відвідайте наш інтернет-магазин . Наша компанія пропонує всі умови для комфортної покупки:

 • Вигідні ціни. Ми працюємо без посередників, тому недорого пропонуємо клієнтам оригінальне електронне обладнання від виробника. співпрацюємо звідомими компаніями, що спеціалізуються на виробництві насосного обладнання.
 • Великий асортимент. У нас ви можете купити контролер з потрібними характеристиками . У нашому каталозі зручна навігація-пошук вироби з необхідними характеристиками займе кілька хвилин.
 • Регулярні акції, де ви додатково можете заощадити. Перший подарунок-знижка 5% на всі куплені товари-дається відразу після реєстрації на нашому сайті.
 • Кілька видів оплати. Ви можете розплатитися карткою, готівкою при отриманні, зробити безготівковий розрахунок або провести онлайн-оплату через шлюз LiqPay. Пропонуємо використовувати будь-який з пропонованих видів платежів.
 • Доставка в будь-який населений пункт України. Ми відправимо замовлені вами контролери в Одесу, Київ і безліч інших міст країни. У Харкові ви зможете замовити кур'єрську доставку або самостійно забрати покупку в пунктах видачі.
 • Повернення або обмін товару. Ми піклуємося, щоб наші клієнти змогли контролер тиску води для насоса купити і відразу після установки почати користуватися обладнанням. Якщо ж прилад несправний або не відповідає вашим вимогам, то ви можете звернутися до нас протягом 2 тижнів з моменту оформлення покупки.

Наш девіз-відповідальність і чесність, тому ми пропонуємо покупцеві тільки сертифіковані товари відомих брендів. Ми суворо контролюємо якість пропонованого обладнання. Співпрацюючи з нашим магазином, ви можете бути впевнені, що отримаєте надійні прилади, які будуть служити довгі роки.доставка бесплатно
Автоматика DPS-II-12A Насоси+
Автоматика DPS-II-12A Насоси+
16083-31
1883 ₴
доставка бесплатно
Автоматика DPS-II-22A Насоси+
Автоматика DPS-II-22A Насоси+
16084-31
2259 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15 Насоси+
Автоматика EPS-15 Насоси+
16085-31
671 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15A Насоси+
Автоматика EPS-15A Насоси+
16086-31
782 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15MA Насоси+
Автоматика EPS-15MA Насоси+
16087-31
1242 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-15SP Насоси+
Автоматика EPS-15SP Насоси+
16088-31
764 ₴
знижка: -25%
Автоматика EPS-16 Rudes
Автоматика EPS-16 Rudes
16089-31
640 ₴ 478 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-16 Насоси+
Автоматика EPS-16 Насоси+
16090-31
772 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-16SP Насоси+
Автоматика EPS-16SP Насоси+
16091-31
839 ₴
знижка: -23%
Автоматика EPS-II-12 Rudes
Автоматика EPS-II-12 Rudes
16092-31
588 ₴ 450 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12 Насоси+
Автоматика EPS-II-12 Насоси+
16093-31
772 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12A Насоси+
Автоматика EPS-II-12A Насоси+
16094-31
928 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-12SP Насоси+
Автоматика EPS-II-12SP Насоси+
16095-31
839 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-22A Насоси+
Автоматика EPS-II-22A Насоси+
16096-31
1484 ₴
доставка бесплатно
Автоматика EPS-II-23A Насоси+
Автоматика EPS-II-23A Насоси+
16098-31
1675 ₴
Автоматика Womar LS-1
18223-25
667 ₴
Показано від 1 до 16 з 81 (всього сторінок: 6)
Часті питання про категорію Електронні контроллери тиску