Частотники, перетворювачі частоти в магазині Aquastory

Частотники, перетворювачі частоти в магазині Aquastory

Перетворювачі частоти

Сучасне насосне обладнання, яке застосовується для автономного водопостачання, є досить енерговитратним. Але якщо встановити частотний перетворювач для насоса, можна істотно знизити рівень споживання енергії та продовжити термін служби обладнання.

Що таке частотний перетворювач?

Перетворювач частоти або Частотники – складний пристрій, завдання якого полягає в плавній зміні частоти струму на виході в залежності від контрольованих параметрів (може бути 1 або кілька). При запуску насосне обладнання вал електродвигуна обертається з постійною швидкістю, але при цьому відсутня можливість регулювати число його оборотів. Але цю проблему можна легко вирішити, якщо встановити Частотники для насоса .

Це електротехнічний прилад, який дозволяє ефективно управляти тиском, створюваним в трубопроводі. Він перетворює постійну напругу електромережі в змінне по попередньо заданих параметрах (частота, амплітуда).

Перетворювальне пристрій складається з декількох елементів: система управління, імпульсний інвертор, некерований випрямляч. Ключову роль в роботі насосних частотних перетворювачів грає імпульсний інвертор, який складається з декількох транзисторів, що підключаються до обмотці статора мотора. Система управління пристрою складається з мікропроцесора. Саме він при сильних коливаннях струму відключає насосне обладнання, за рахунок чого реалізується функція контролю і захисту.

Частотний перетворювач для свердловинного насоса

Пристрій дозволяє запобігти короткі замикання, виключити перевантаження і перегрів агрегату. Воно може застосовуватися в системах водопостачання, як побутового, так і промислового типу. Частотники має кілька переваг:

  • Простота експлуатації. частотники для насоса свердловини легко налаштовується і працює в автоматичному режимі. Для повноцінного функціонування приладу не потрібна участь людини.

  • Ефективний витрата електроенергії. Частотники дозволяє знизити витрату електроенергії до 60%. Тому його висока вартість швидко окупається.

  • Надійність. Пристрій захищений від коротких замикань, зрушень фаз, стрибків напруги. Тому насосна станція, оснащена частотним перетворювачем для насоса свердловини , надійно захищена від поломок.

Установка преобразовательного пристрою забезпечує зниження рівня шуму при експлуатації насосного обладнання, захист від « сухого ходу », спрощує автоматичне регулювання зі зворотним зв'язком по тиску, напору і іншим параметрам. Пристрій може бути також інтегровано в багаторівневі системи телемеханічного управління і автоматизації.

частотники для насоса свердловини однофазний

Частотний перетворювач для однофазного насоса , як правило, використовують в системах побутового водопостачання. Він дуже компактний, легко налаштовується і дозволяє підвищити ККД всієї системи, при цьому установка перетворювача не вимагає модернізації всього обладнання.

частотники для однофазного двигуна в першу чергу підвищує швидкість обертання валу, а потім підганяє її інтенсивність під задані параметри. Таке обладнання використовується тільки в побутових системах водопостачання з однофазними двигунами. Але при цьому воно виконує ті ж завдання, що і промислові моделі (захищає від « сухого ходу », знижує рівень шуму, пр.).

Великий вибір частотники для насосів представлений в інтернет-магазині « Aquastory ». У нас можна Частотники для насоса свердловини однофазний купити з доставкою по Україні. В асортименті магазину є популярні моделі перетворювальних пристроїв світових брендів Optima, Italtecnica, Leo, Aquatica, пр. Використовуючи зручний фільтр, ви можете швидко вибрати відповідну модель.знижка: -3%
Частотний перетворювач Italtecnica Sirio Universal
Частотний перетворювач Italtecnica Sirio Universal
17659-88
6900 ₴ 6700 ₴
доставка бесплатно
знижка: -5%
Частотний перетворювач для насоса Italtecnica SIRIO Entry 230
Частотний перетворювач Optima B600-2003 2,2 кВт
2911-03
12048 ₴
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)
Часті питання про категорію Частотники, перетворювачі частоти